PDA

View Full Version : Бюст



Antoniya_92_
10-30-2008, 10:30
Здравейте. Не знам дали тук трябва да пусна темата, нова съм. Имам комплекси от бюста си. И не, не съм на 12 - 13. От тогава имам комплекси, но вече съм на 16. Ще кажете, че някои се развиват по - бавно, но аз имам цикъл от 12 годишна! Гръдната ми обиколка е 83, а подгръдната 72. Кажете това толкова ли е зле или вече си внушавам, защото се комплексирам от толкова много време и не знам вече. И да добавя - не съм 40 кг с напикани гащи, съвсем нормална съм си, дори имам нужда да сваля 1-2 кг някъде. Ако сте чували за нещо, което да помогне за растежа, споделете. Само без бози, моля ви. Благодаря предварително.

mishmula
10-30-2008, 10:32
Моята е 89см. Не виждам да има нещо ненормално. Притесняваш се за глупости.

Antoniya_92_
10-30-2008, 10:42
Е има разлика, може би, от 83 до 89. Не знам, гъдите ми, ми се виждат ужасно малки, направо ги няма. Освен това са несъразмерни и това доста се забелязва. Абе не знам, ужасно е, наистина много се комплексирам.

mishmula
10-30-2008, 11:20
Ама ти си мислиш, че са ти малки ли? :razz:

Antoniya_92_
10-30-2008, 11:29
Мушмула, не те разбрах. А на теб големи ли ти изглеждат 83 см, като подгръдната ми е 10 см по- малко.. ? Или го казваше подигравателно, че не са малки,а направо ги няма?

mishmula
10-30-2008, 11:31
Ти се е****ш нещо...

Antoniya_92_
10-30-2008, 11:36
Да, ебав*м се. Исках да ви видя мнението, щото само тука мога да споделя, във форум, където никой не ме познава. Наистина имам големи комплекси относно това от дълго време и исках да видя дали вече не си внушавам.

mishmula
10-30-2008, 11:38
Ами по улицата едва ли те заглеждат, защото са ти малки.

Antoniya_92_
10-30-2008, 11:43
Да, едва ли. Слагам сутиен с подплънки, хората не ми казват ''Малки са ти''. Но например много се притеснявам от приятеля ми. Заедно сме отдавна, а още не сме правили секс, горе - долу заради това, защото съм комплексирана :(

mishmula
10-30-2008, 11:45
Еми остани си такава. Аз ти казвам едно, ти си знаеш твоето. К`во искаш не ми е ясно?

Antoniya_92_
10-30-2008, 11:49
Добре, окей, мерси за мненията.

Scouse
10-30-2008, 11:57
сложи си силикон :-D

BeBChEtu
10-30-2008, 12:01
Добре си си няма какво да се притесняваш...Мойта гръдна обиколка е 90..Не се притеснявай не са малки ако това те притеснява :grin: :grin: :P

nejnaDROGA
10-30-2008, 12:15
И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях :o Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> :shock: и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии :o
Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама ;)

Pliok0019
10-30-2008, 12:20
Добри коментари, няма що.

Нормално е да се притесняваш, май повечето сме минали през този период преди да правим за първи път секс. Аз също имам малък бюст, но сякаш никога не ми е било комплес. Щом имаш хубаво тяло - талия, крака, дупе.. значи няма за какво да се притесняваш. Мъжете не гледат само това. Важно е и излъчването, това как представяш себе си пред другите.

След време този комплес ще изчезне.

mysterious93
10-30-2008, 16:02
И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях :o Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> :shock: и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии :o
Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама ;)

е ти винаги можеш да си решиш проблема като спреш да носиш изрязани блузки,нали?а ние с по -малките...а към авторката само със силикон става..иначе боза..някои казвта че и мачкането вършило работа :-D

darla
10-30-2008, 16:08
az sum na 19 i grudnata mi obikolka e 85-da,malki sa mi gurdite,no vinagi sum gi haresvala takiva,nikoga ne sum me4tala za po-golemi,ne iskam silikon i NIKOGA ne sum se kompleksirala ot tqh-to4no obratnoto.spored men trqbva da spre6 da gleda6 ciconestite macki po TV i moje bi 6te osuznae6,4e esteti4eski piglednato si si mn dobre.estestveno e vajno kak izglejda cqlto ti tqlo.

nixx
10-30-2008, 16:12
Еми и аз съм с малък бюст... не знам точно колко де. Спрях даже сутиен да нося и се чувствам направо нереално добре.
Виж...моите гърди например пораснаха доста късно. Сега съм на 19 без ъъъ....2 месеца... и на 16 например нямах цици. На 17 също 8-) Ма сега са идеално малки и прекрасни. Номера е да си обожаваш ти самата.
Научи се да имаш самочувствие като цяло. Например...за циците няма какво толкова да направиш, но винаги можеш да се научиш да обичаш тялото си и да правиш най-доброто за него-спортувай много! Движи се много! Открий друго прекрасно нещо в себе си-коса, нокти, кожа, очи и го подчертавай! Когато започнеш да получаваш комплименти за тях... ще поспре да ти пука заради гърдите.
Общо взето на 16 и аз се сдухвах заради това... май е нормално... Ще ти мине наистина!
А относно секса-да не ти пука. Той ще забележи, ако се чувстваш несигурна и това може да прецака нещата наистина. Но ако си сигурна в себе си и щастлива в онзи момент...другите глупости отиват на майната си :)

Antoniya_92_
10-31-2008, 10:13
Вижте, не искам да имам големи ц*ци 100 гръдна обиколка.. Просто да имам НЯКАКВИ ц*ци. Наистина се притеснявам от това и приятеля ми го вижда. Притеснявам се да се съблека нагоре пред него, да не говорим да си сваля сутиена. Не знам, може и наистина вече да си внушавам и да не съм чаааак толкова зле, ама честно имам чувството, че гърдите ми са като на 10-годишно дете. Аз затова и пуснах тема, да чуя някакви мнения, дали нещо може да ми има, не знам. И дали знаете нещо, което да помогне поне маааалко на растежа. Не очаквам невиждани резултати, но примерно съм чувала, че противозачатъчните оказвали влияние както на бюста, така и на цикъла, ако имаш нередовен. А моя е такъв. Чудела съм се дали да не отида на гинеколог да ми изпишат някакви. Уж за цикъла, а всъщност.. повече за гърдите :roll: Вие знаете ли нещо по въпроса за противозачатъчните? И дали мога да си ги взема без предписание, и дали няма проблем, ако не водя все още полов живот?

Antoniya_92_
10-31-2008, 10:30
Към nixx =>Аз не съм няква пълна комплексарка, като цяло харесвам себе си ( макар, че по принцип съм доста критична ). Но просто не си харесвам тялото. Поне да бях слабичка, аз имам корем, той ми е голям колкото гърдите сигурно. Не знам, не знам как да се справя с тоя комплекс :( Иначе благодаря на отговорилите все пак, хубаво е да чуеш някво успокоение ( даже и във форум )

mimsssssss
10-31-2008, 11:34
за да не пускам нова тема някой може ли да предложи и упражнения за стягане като исключим лицевите опори.

nejnaDROGA
10-31-2008, 11:43
И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях :o Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> :shock: и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии :o
Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама ;)

е ти винаги можеш да си решиш проблема като спреш да носиш изрязани блузки,нали?а ние с по -малките...а към авторката само със силикон става..иначе боза..някои казвта че и мачкането вършило работа :-D
Чети внимателно :x Казах,че РЯДКО ходя с такива потничета и блузки!!!
И въпреки това понякога се налага да се носят и такива ...

cherry_lady
10-31-2008, 12:22
Според мен не е важно колко голяма гръдна обиколка имаш , а как се чувстваш в тялото си .. да наистина и аз имам комплеквюси но съм по малка от теб все пак .. ако се чувстваш добре в кожата си защо се притесняваш !?

tianiira
10-31-2008, 13:12
o boje gospodi :razz:

bettersweet
10-31-2008, 13:57
За какво са ти по-големи :neutral: Аз съм с размер 95В и повярвай хич не е приятно е приятелят ми им се радва,но на мен лично не ми е удобно постояно да виждам как мъжкото съсловие им точи лиги
:D

p0ps
10-31-2008, 15:21
Всеки иска това, което няма :)

mynichka
10-31-2008, 16:55
еми честно да ти кажа и аз имам малки цици ..и не се притеснявам никак от това ... да вярно искам по- големи , но нямам ...но аз и на моето тяло с по- големи цици сигурно ще изглеждам смешно ...тези са си ми напълно достатъчни ..обичам си ги :)

splendour
10-31-2008, 19:07
za men e vajno da imam stegnato dype i plosko korem4e i smqtam da se borq za tqx s cenata na stopqva6tiq mi se ot yprajneniq razni i bnez tva mal1k biyst.prosto ne paraditam s cici i ne smqtam 4e e nyjno,za nem ima mn po vajni ne6ta v viziqta. dr1dnata mi be6e 87-88 a pod gr1dnata 74.posle svalix nqkolko kilca i sega gr1dnata e 85 a podgr1dnata 72-73

Liar
10-31-2008, 19:23
Противозачатъчните не се пият просто така...Задължително трябва да са предписани от лекар.Пък и съм чела,че ако се пият повече от не знам си колко години май 5 беше не съм сигурна могат да станат опасни.И без това противозачатъчни не можеш да пиеш до живот и да-те увеличават гърдите но само докато ги приемаш!Между другото няма зле да отидеш на лекар щом имаш цикъл от толкова време а ти е нередовен.На мен ми идва от 3 години а ми идва през два месеца даже и аз тия дни ще отида...
Аз нямам големи гърди и почти всичките ми познати жени...В класа сме 20 момичета и няма едно с големи гърди.Но всъщност така като се замислиш нормалният размер е този които масата жени имат и да ти кажа не знам дали и 90 санта има!Защо се комплексираш толкова?Ако имаше големи гърди на които приятеля ти да се радва и да обръща внимание само на тях...Така по-добре ли щеше да ти бъде?Иначе има храни съдържащи естествени естрогени дали помагат и дали е временно-не знам.

Antoniya_92_
10-31-2008, 20:00
Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията. :)

WithLove
10-31-2008, 20:02
Щом имаш хубаво тяло - талия, крака, дупе.. значи няма за какво да се притесняваш. Мъжете не гледат само това. Важно е и излъчването, това как представяш себе си пред другите.

След време този комплес ще изчезне.

From_Hell
10-31-2008, 20:16
Аз съм с малко по-големи мерки , а не съм дебела или нещо подобно.Няма място за притеснение :)

Liar
10-31-2008, 21:20
Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията. :)
Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????

Antoniya_92_
11-01-2008, 07:51
Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията. :)
Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????
ОК, не ми се карай, благодаря ти, ама едва ли всички момичета, които пият противозачатъчни са ходили на лекар. Пък може и така да е, просто попитах.

FrozenFire
11-01-2008, 07:54
Ако имаш болезнен цикъл можеш да пиеш,но първо трябва да се консултираш с гинеколог.
Иначе на мен въобще не ми пука.. :-D
Ако имаш хубаво тяло,това няма да е от значение.

Spook
11-01-2008, 09:40
Нямаше много полезни коментари... Понякога за да стимулираш растежа на гърдите трябва да стимулираш и мускулната тъкан под млечните жлези. Пробвай аеробни упражнения с изнасяне ръцете напред рязко, и така че мишницата да се приближава към бюста. Така юе вкараш кръв в тях което от своя страна ще стимулира растежа на мускулите. Нарочно казвам аеробни (по глупаво написано ще рече бързи и с много повторения), защото инче ще се получи уголемяване на торса като цяло. Разбира се тренировката не бива да е само върхо това. Ако прекалиш тялото заопчва да изгаря масните натрупвания които са там и се получава обратния визуален ефект от желания.

BigFakeSmile
11-01-2008, 09:41
спокойно бе..на 16 си..има още време.. :)

Antoniya_92_
11-01-2008, 10:47
Spook, дали с упражнения ще се получи нещо? Те не са ли за стягане?

Joffynka
11-01-2008, 12:08
леле болезнена тема и за мене :oops: аз съм на по-малка от теб но и мен ме притеснява Приятелят ми.Моят е 87 но пък са доста раздалечени и изглеждат още по малки ;( ХаХ Честно КазаНо дори на това с бозата съм готова :D а тва з аупражненията наистина-стягат!Иначе пък виж ся Парис Хилтън абе мноу дори наща Райничка вс-те са с ултра малки гърди!Пък и нали гърдите са масна тъкан-така доказваш че нямаш мазини по себе си т.е. си идеална ;)

gabi_94
11-01-2008, 16:42
ми мойта подгръдна е 73, а гръдната 90 и ми се струват малки...имам една братовчедка дето като беше на 16 нямаше кажи речи нищо, сега е на 19 знаеш ли колко много и порастнаха за тея 3 години, чак да се смаеш. Може би просто в тази област се развиваш по-бавно.

Swinkenhoffer
11-01-2008, 17:04
Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията. :)
Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????
ОК, не ми се карай, благодаря ти, ама едва ли всички момичета, които пият противозачатъчни са ходили на лекар. Пък може и така да е, просто попитах.
Аз взимах, но твърде малко време... около 2 месеца, защото се разделихме с момчето и така. Беше без лекарско предписание и никакви мутации не са ми настъпили в организма. :D Но пак казвам, че ги пих много кратко, а и не с цел да стана цицореста, а да не се подуя малко по-надолу. 8-)

ImmortalForever
11-01-2008, 17:43
Не го знам в сантиметри ама с тфа B80 за никъде не съм...Би трябвало да съм на A, ама съм широка в гръдния кош..Смахнато е.А другата година имам бал!!!И на мен ми е кофти, ама с надеждата живея.. :(

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-01-2008, 17:58
Ами и моя бюст е малък,но по-добре малки и добре оформени гърди отколкото огромни и увиснали.Мисля че напразно се притесняваш,едва ли гаджето ти те харесва заради цицте ти ;) а пък и ако са трагично малки в краен случай има силикон

mmm_sweet
11-01-2008, 17:59
:D ha,dosega samo se oplakvah na maika mi,4e sum prekaleno nadarena i tova e po neina vina :razz: a kolkotoooo do temata:nz :-P

taNcheto93
11-01-2008, 18:47
Не го знам в сантиметри ама с тфа B80 за никъде не съм...Би трябвало да съм на A, ама съм широка в гръдния кош..Смахнато е.А другата година имам бал!!!И на мен ми е кофти, ама с надеждата живея.. :(
А не е ли по- малка серия от В, В80 е около 90 см гръдна и 80 подръдна(не съм мн сигурна), пък и според мен не е мн хубаво да имаш големи гърди, така момчетата ще те гледат само там вместо в очите, има и др недостатъци, но и предимства :P

Fx1
11-01-2008, 19:17
Да пиеш противозачатъчни, за да ти се "увеличат" гърдите е ЛУДОСТ. Това е страничен ефект, който се получава при някои жени, не при всички.

Друг начин да си увеличиш гърдите, освен силикон НЯМА. Никакъв. Дори с 2 сантиметра. Всичко е ген.

Разбери го и ако не искаш/нямаш възможност за силикон, си избий този комплекс от главата!

Вместо да се чудиш как да "прикриеш" "дефекта", се постарай да разбереш, че гърдите не са всичко и малките гърди си имат минуси - да, но си имат и плюсове.

Ако приятелят ти разбере, че не правиш секс с него, защото се компексираш от бюста ти, не ще ти се смее, ами не знам. Не всички мъже обичат големи гърди.

Andito0o
11-01-2008, 20:36
чи и аз имам малки цици даже моите са още по малки от твоите да ти кажа и кво казала съм си като напрая 18 ши си сложа силикон при някой добър хирург и тва е и аз съм на 16 и имам 88 надгръдна и 76,5 подгръдна така че кво се тревожиш има и по зле от теб

varnen4e
11-01-2008, 20:42
сложи си силикон :-D

На 16 е за Бога...

Antoniya_92_
11-02-2008, 10:05
Ох, не знам с тоя силикон. Имам възможност по принцип, ама не ми се ще на 18 години да си слагам силикон :? Тая някаква надежда, че ще започна поне да си изпълвам сутиена като хората..Та аз нося сутиен от 13 годишна, понеже се комплексирах още от тогава как всичките ми съученички носят, само аз не. А тогава нямах АБСОЛЮТНО нищо. Айде сега, след 3 години не е баш така, ама те са просто..миниатюрни. Единствено варианта за противозачатъчните си мислех, ама щом казвате, че не е удачен, явно наистина трябва да го подтисна този комплекс и да се надявам, че ще порастнат. Благодаря ви за отговорите.
П.С. The_iMMortal_f, аз също другата година имам бал, а даже не мога да сложа красива рокля с деколте! :(

Dundy
11-02-2008, 10:47
е то и аз не съм Памела(макар,че съм на 14 още),но това въобще не ме грее.Преди едва ли не само за това мислех,ама разбрах,че не е толкова важно.Като гледам моите приятелки даже ми е малко см,ешно,когато почнат да си говорят колко са им големи циците и т.н.По-добре останалото да ти е наред отколкото да си дебела,но да имаш големи гърди.

Spook
11-02-2008, 11:24
Както за стягане така и за стимулиране на растежа... естетвено потърси помощта на професионалния инструктор в твоя фитнес, да не оклепаш нещо :?

roksana_1
11-02-2008, 14:33
Да, едва ли. Слагам сутиен с подплънки, хората не ми казват ''Малки са ти''. Но например много се притеснявам от приятеля ми. Заедно сме отдавна, а още не сме правили секс, горе - долу заради това, защото съм комплексирана :(
и аз така....

Antoniya_92_
11-02-2008, 15:45
Да, едва ли. Слагам сутиен с подплънки, хората не ми казват ''Малки са ти''. Но например много се притеснявам от приятеля ми. Заедно сме отдавна, а още не сме правили секс, горе - долу заради това, защото съм комплексирана :(
и аз така....
Ти поне си слабичка, имаш хубаво тяло ( по снимките, които си сложила в подписа си ). Аз имам коремче.

MmimsS
11-03-2008, 07:36
Красотата на бюста не идва от големината а от това дали е сегнат. Не се притесняваи че са ти малки, научи се да се харесваш такава каквато си.
И аз искам по големи ама и на сегашните 89 съм доволна :oops:

ludoto_kotence
11-04-2008, 08:00
в салона който посещавам има процедура "макси бюст" и е със страшен ефект! :smt055

Antoniya_92_
11-04-2008, 19:56
в салона който посещавам има процедура "макси бюст" и е със страшен ефект! :smt055
Каква е тази процедура и наистина ли има ефект? :-o Макси бюст.. :?

ludoto_kotence
11-06-2008, 06:27
това са масажи със специална козметика стимолира растежа на гърдите и ги повдига и сабира :-)

mysterious93
11-06-2008, 10:09
в салона който посещавам има процедура "макси бюст" и е със страшен ефект! :smt055

sefte go 4uvam :D :D sigurno go ima samo v nego salon :D

babytuy
11-06-2008, 10:36
Аз нося номер 85Б и е невероятно неудобно! Например, когато тичам... Над гърдите ми се зачервява кожата и започва адски много да ме сърби...колкото и стегнати сутиени да нося винаги имам този проблем... понякога блузки не са ми ставали точно заради бюста! Така че не губиш нищо... :wink:

ludoto_kotence
11-07-2008, 08:27
та кво му има на 85 ВБаз съм 90 С и ми е трудно да си намеря сутиени :(

mimsssssss
11-07-2008, 10:47
та кво му има на 85 ВБаз съм 90 С и ми е трудно да си намеря сутиени :(
е и ?има чашки Д и Е също какво се оплаквате пък затва пазара е залят с белио :?

pinki
11-07-2008, 13:30
в салона който посещавам има процедура "макси бюст" и е със страшен ефект! :smt055

какъв е тоя салон бе :shock:

ludoto_kotence
11-08-2008, 07:35
Център за красота Пепе :-)

titinkaa
11-08-2008, 08:27
моята е 90 и си е добре,обаче ако отслабнеш ще ти се намали още обиколката,казвам го,защото мойта обиколка миналата година беше 97-98 там някъде и пролетта почнах диета с която отслабнах 15кг и сега обиколката ми е както вече казах 90см,а колкото до разтежа съм чувала че от спермата като гълташ разсте бюста

ludoto_kotence
11-08-2008, 09:06
тва сигорно ти го е казало някое момче а?хахахахахахахаха :razz:

malka_diva4ka
11-08-2008, 09:21
Еми аз съм малка..
на 13 години съм..
не ми е мястото в тая тема,но все пак искам да си кажа мнението :)
според мен да имаш по малки гърди е по-добре...
По-добре момчетата да те харесват заради това което си,а не заради гърдите ти..
А и имам една приятелка..
колкото мен е...
и за едно лято гърдите и от малки равнини се превърнаха в..
нали се сещате.. :-D
нз как го е постигнала,но...
и на училище вместо с името и да я викат..[момчетата искам да кажа]
и казват:Еи ти с големите бомби ела тука.. :shock:
На тебе сигурно ако ти кажат тка няма да е мн приятно..
затова аз не искам големи гърди.. :) :-D

cHooOpiHka___
11-08-2008, 11:59
kosish se za t1potiii ...

DuLcEtO
11-09-2008, 11:18
на 14 съм мойта гръдна е 68 а подгръдна 77 :razz:

nicolepcd
11-09-2008, 16:01
на 14 съм мойта гръдна е 68 а подгръдна 77 и много се комплексирам заради това и носа по 3 подплънки :shock: само и само да изглеждат по големи а съм чувала че подплънките спират растежа но въпреки това ги слагам :cry:
Искаш да кажеш, че гръдната ти е 77, а подгръдната - 68, нали? И да... нищо не може да ти спре растежа, спокойно ;) А и си едва на 14, има време ;)

DuLcEtO
11-10-2008, 18:46
мс :-)

Devilsplaymate
11-10-2008, 20:13
Не се притеснявай излишно. По-малките гърди изглеждат доста по-добре. А и съм убедена, че прителят ти ги харесва такива, каквито са.
П.П. Една от моят клас е с DD и е като танкер...

Antoniya_92_
11-10-2008, 21:41
http://www.shufuni.com/lesbians/48D761E2-CAEE-45F0-AD54-DC778BAAADF4.html
Извинете ме за този линк, обаче съм толкова ... не знам и аз вече каква, вижте гърдите на тази русата.. Понеже не мога да си постна снимка, реших да потърся някакви подобни по размер гърди на моите. Та, кажете, това малки гърди ли са или направо НИКАКВИ... Или проблема е в мен и аз съм станала вече абсолютна комплексарка ?

sladur4etyYy
11-11-2008, 10:40
http://www.shufuni.com/lesbians/48D761E2-CAEE-45F0-AD54-DC778BAAADF4.html
Извинете ме за този линк, обаче съм толкова ... не знам и аз вече каква, вижте гърдите на тази русата.. Понеже не мога да си постна снимка, реших да потърся някакви подобни по размер гърди на моите. Та, кажете, това малки гърди ли са или направо НИКАКВИ... Или проблема е в мен и аз съм станала вече абсолютна комплексарка ?

порноооооо :grin: :grin: :grin:

:razz: :razz: хубаво линкче си намерила 8-)

Antoniya_92_
11-11-2008, 15:30
Ами най - лесно ми беше с порно.. :oops:

mysterious93
11-11-2008, 16:02
щом тая жена са я снимали в порно независимо че е с малки гърди значи и те се харесват.Ако никой не харесваше малките гърди едва ли щяха да я наемат..а и тва с гърдите е важно по скоро за момчетата до 15,16,17...повечето на тази възраст искат големи :D след това вече не обръщали толкова внимание :)

baby_join_me_in_dead
11-11-2008, 17:27
ОФФФ тва че малките гърди са харесвани от мъжете са пълни глупости :shock: :shock: :shock: ,създадени от болните фантазии на жени без цици! ЕСТЕЕЕЕЕЕЕЕЕСТВЕНО И НАПЪЛНО НОРМАЛНО е момчета и мъже да предпочетат мацка с чашка C или D дори!!!! МНОГО по-яко им е като има кфо да хванат :shock: :shock: :shock: ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! Замислете се и ще видите ! И аз нямам големи гърди 91 мисля че бяха като бях на контролен преглет (сещате се тея дето ги искат от училище) НО мисля че за моята възрас е доста 8 клас съм

mirelS
11-11-2008, 17:30
Добри коментари, няма що.

Нормално е да се притесняваш, май повечето сме минали през този период преди да правим за първи път секс. Аз също имам малък бюст, но сякаш никога не ми е било комплес. Щом имаш хубаво тяло - талия, крака, дупе.. значи няма за какво да се притесняваш. Мъжете не гледат само това. Важно е и излъчването, това как представяш себе си пред другите.

След време този комплес ще изчезне.


!!!!!

korkuluruya
03-03-2009, 13:40
decka vi rabota mn qsno 4e e po dobre po malki gardi!1 e MN po esteti4no 2 lesno si namira6 drehi po razmer i 3 drehi koito izob6to ti sedat dobre i 4 sutieni si namira6 vednaga...dane govorim 4e koi znae kolko e neodobno ujas na men ako mi bqha golemi sas sigorno s bih si napraila operacia :-o

Jesus
03-03-2009, 13:52
Ето го мъжкото мнение, за 90% от мъжете поне б :) за мен е по-важно е какво е момичето, а не как изглежда :)

elincetutu
04-07-2009, 14:41
Здравейте!И моите гърди са малки а не съм на 14 или 16,а на 18 :( много ми е кофти,ина4е си харесвам тялото но ми се искаше и те да пораснат мааалко още,случайно на някой от вас да му растат и след 18 ,да знам дали надеждата ми е напразна вече или не :( мног е комплексиращо на моменти честно!!!!

VilleBaby
04-07-2009, 14:46
Различни жени , различни гърди. Потрай малко има още време да порастнат. Ако ли не -значи си е до ген , безсилна си. Както и да е , недей да се комплексираш за глупости , ако приятелят ти те обича и съвсем без гърди да беше нямаше да промени отношението си към теб , нали? В крайна сметка това са едни цици , кефи се , имай си самочувствие и изобщо да не ти пука. :) :P

Hysteric_Bitch
04-07-2009, 15:11
decka vi rabota mn qsno 4e e po dobre po malki gardi!1 e MN po esteti4no 2 lesno si namira6 drehi po razmer

Да бе. Знайш ли ти колко е трудно да си намериш сутиен за 83-85 без да ти стърчи=да не го запълваш, да го бива= да е готин и ДА НЯМА шибани подплътки. Тия подплънки да си ги врът в дупетата, явно си мислят че тези с малък бюст са бати комплексираните и не само подплънки, а сутиените ги правят и 10 см дебели.

А за дрехите, има РОКЛИ и блузи с деколтета които просто не стават за 83.

eXpl0d3
04-07-2009, 15:21
Абе когато жената има хубав задник, кой ти гледа гърдите 8)

Dundy
04-07-2009, 16:02
ми те мойте не са мн големи и преди ми беше гадно,ама сега не ми пука.Според моето скромно женско мнение най-добре е около B и C и най-задравословно също.Щото с чашка Д едва ли ще е голямата красота като увиснат.Както и да е,въпроса е да не се комплексираш зарадии някакви си гърди.Пък и това е най-тъпата причина да не правиш секс със гаджето :)

Mihailova
04-07-2009, 16:03
И малките гърди увисват. Ако не се грижите за гърдите си , каквито и да са ще увиснат ;)

sweet_bubka
04-07-2009, 16:21
Здравейте!И моите гърди са малки а не съм на 14 или 16,а на 18 :( много ми е кофти,ина4е си харесвам тялото но ми се искаше и те да пораснат мааалко още,случайно на някой от вас да му растат и след 18 ,да знам дали надеждата ми е напразна вече или не :( мног е комплексиращо на моменти честно!!!!
спокойно аз сега ще правя 20 и още ми растат понеже запо4на по-късно развитието им ако не се лъжа организма се развива до 22 год. възраст поне така съм 4увала

pam1
04-07-2009, 16:39
носи уртопедични сутиени ако се притесняваш за гърдитети така ще изглеждат по-големи а за плед гаджетоти няма да сваляш сутена или п0 потниче

Mihailova
04-07-2009, 16:42
носи уртопедични сутиени ако се притесняваш за гърдитети така ще изглеждат по-големи а за плед гаджетоти няма да сваляш сутена или п0 потниче
А да , правете секс със сутиен :lol:

caseoftheex
04-07-2009, 17:35
уртопедични .. :D и т.н. 8-)

по темата : и моите са мнооооооого малки .. даже не искам да ги меря .. мисля, че гръдната ми е към 82, а подгръдната .. нямам си на идея. :) и на мене ми харесва, ама няма какво да направя ... затова чакам да стана на 21 и да си направя пластична операция. 8-)

kotetokateto
04-07-2009, 22:58
по 4 литра прясно мляко но ден :D :D :D

miss_headstrong
04-14-2009, 19:28
моите са големи
95 някъде
и съм страшно недоволна не искам големи искам малки :(

Shia
04-15-2009, 08:25
97D големи са,но трябва да свикна с тях,част от мен съм и знам няма да се променят
Не трябва да се комплексираш от това

clever
04-15-2009, 13:36
Здравейте. Не знам дали тук трябва да пусна темата, нова съм. Имам комплекси от бюста си. И не, не съм на 12 - 13. От тогава имам комплекси, но вече съм на 16. Ще кажете, че някои се развиват по - бавно, но аз имам цикъл от 12 годишна! Гръдната ми обиколка е 83, а подгръдната 72. Кажете това толкова ли е зле или вече си внушавам, защото се комплексирам от толкова много време и не знам вече. И да добавя - не съм 40 кг с напикани гащи, съвсем нормална съм си, дори имам нужда да сваля 1-2 кг някъде. Ако сте чували за нещо, което да помогне за растежа, споделете. Само без бози, моля ви. Благодаря предварително.
ЕЕй.. не се притеснявай.Момчетата не харесват само момичета с голям бюст.Добре си си. :P Спортувай и не се комплескирай. :)

colymoly
04-15-2009, 14:07
абе какво ви харесва пък да сте някои....... по добре с по-малък бюст, пък и вече модата на фолк певиците отмина [-(

d00d
04-15-2009, 15:06
я, за цици ли си говорим :-|

EroSennin
04-15-2009, 17:21
Абе знам ли, като видя момиче с големи определено се заглеждам за мин две но нищо повече, предпочитам си по-нормални примерно Б може и Ц, но Д вече не ме кефи толкова :)

elincetutu
04-21-2009, 20:24
Ми да много ясно че като си с малки,ще си живееш с малки и ще се научиш да се приемаш така,просто на мен лично ми харесват маалко по-големички,не големи а нормални, а за жалост моите спадат към малките...дразнещо ми е и се надявах да има шанс още да се поналеят :D ..ама ще чакаме и ще видим,знам че може ако напълнея,ама не ми се иска така...

milenkaaa
07-27-2010, 15:36
www.bustplus-bg.info или www.ugolemiavane.com
незнам дали ддействат ..

gia_sena_mono
07-27-2010, 15:52
Въпросът не е до гръдната обиколка,защото можеш да имаш голям гръб и малки гърди. Цялата работа е в големината на гърдите.

ira90
07-27-2010, 16:02
Не се комплексирай ... господ на някой е дал повече на друг по-малко. Приятеля ти, ако те обича, ще те обича и с малки. Няма нужда да се измъчваш.

shokoladd
07-27-2010, 16:34
Тялото ти приключва своето пълно развитие едва на 18 години така че-без комплекси.До тогава всичко може да стане ;-)

j_adore2
07-27-2010, 16:56
Темата е от 2008.

ira90
07-27-2010, 17:07
Темата е от 2008.

:razz: :razz: Кой е възродил толкова стара темаа !!! 8)

eminemfenka
07-27-2010, 22:19
.........