PDA

View Full Version : Защо при мен не се получава?



itsallaboutlove
10-30-2008, 15:11
Водя полов живот от година и половина, обичам човека, с който го правя всичко си е на мястото. Той е много внимателен с мен, пробвали сме хиляди неща, но аз никога не съм успявала да стигна до края. Изпитвам удоволствие, не ми е неприятно, напротив, всичко е супер, но просто не успявам да стигна до оргазъм. Иначе при самозадоволяване става,но по време на секс-никога. Това ме измъчва страшно много защото вече започва да се отразява и на връзката ми и се страхувам. Просто не мога да намеря причината.Пробвали сме много неща- пози, различни места, смяна на обстановката, френска, но не се получава и това е.Ако някой има идея защо може да е така нека сподели.

wolfgirl
10-30-2008, 15:19
Еми докато те оправя си представяй някви възбуждащи неща ! :neutral:

djssss
10-30-2008, 15:21
Водя полов живот от година и половина, обичам човека, с който го правя всичко си е на мястото. Той е много внимателен с мен, пробвали сме хиляди неща, но аз никога не съм успявала да стигна до края. Изпитвам удоволствие, не ми е неприятно, напротив, всичко е супер, но просто не успявам да стигна до оргазъм. Иначе при самозадоволяване става,но по време на секс-никога. Това ме измъчва страшно много защото вече започва да се отразява и на връзката ми и се страхувам. Просто не мога да намеря причината.Пробвали сме много неща- пози, различни места, смяна на обстановката, френска, но не се получава и това е.Ако някой има идея защо може да е така нека сподели.всичко в въпрос на психическа нагласа и на умение на партньора,това че си пробвала различни пози,различни места не е фактор за твоя оргазъм,оргазъма се доставя,тоест младежа трябва да ти го достави да те накара да изригнеш да те накара да се подмокриш и да потечеш като река...сама прецени какво трябва да направиш!но знай това че можеби би опитала с друг мъж да видиш дали то той би ти доставил оргазъм не значи че другия би ти го доставил много малко мъже правят секс за качество повечето са за бройката така че...намери перверзия и всеотдайния

LaDy_Jd
10-30-2008, 15:25
ami moje bi pritesnenieto ot tova che nemojesh da stignesh do orgazum ti pre4i...otposni se nemisli za tova i se otdai na momenta i na 4oveka do sebe si :)

pisentseto
10-30-2008, 15:31
Че не получаваш оргазам не си виновна ти, а твоя приятел.
А като започнете любовната игра започни да си мислиш за нещо което те възбужда и се отпусни.
:-P :-P :-P

folkmaniq
10-30-2008, 15:45
Правете повече възбуждащи неща

blq_blq
10-31-2008, 05:00
А може би просто ти трябва време. Не спирай с опитите. Аз с първия ми не можах нито един път да свърша. А с номер две просто правехме секс, на мен ми стана много гот и изведнъж като се разтреперих.. После питах няколко приятелки за да съм сигурна, че това е оргазма :) И веднъж като успях да свърша - оттам насетне беше много лесно да се докарам до оргазъм (дори сама). Не се отчайвай :)

Wrathchild
10-31-2008, 06:35
Може би твърде много го мислиш. Когато си сама успяваш, може би защото ти е по-спокойно. Отпусни се и не мисли толкова дали този път ще свършиш или не.

WILD__BOY
10-31-2008, 06:47
кажи на гаджето си, че искаш да те шиба като животно, да те смачка от секс.. и може би когато вече не е внимателен, лачен и мекушав, ще те докара до множествен оргазъм

Ico_
10-31-2008, 07:02
Когато мастурбираш получаваш клиторен оргазъм(предполагам).А има доста жени, които много по-трудно получават вагинален.Моят съвет е докато правите секс да мастурбираш

Mr_Crowley
10-31-2008, 07:51
Ти си виновна! :razz: :razz: :razz:
Отпусни се! 8)

angel_girll
10-31-2008, 11:07
А аз съм чувала че има толкова мн жени които са вече големи с по 20 гошен опит в секса и не са стигали до оргазъм. Просто жените не са като мъжете ;) ние сме по сложни

MakeMeLaugh
10-31-2008, 11:15
Може би твърде много го мислиш. Когато си сама успяваш, може би защото ти е по-спокойно. Отпусни се и не мисли толкова дали този път ще свършиш или не.
Така е!
Познавах едно такова момиче...

HONDA
10-31-2008, 11:50
Че не получаваш оргазам не си виновна ти, а твоя приятел.
А като започнете любовната игра започни да си мислиш за нещо което те възбужда и се отпусни.
:-P :-P :-P
Пълни простотии!!! Може просто мацката да не е спокойна и отпусната, тогава пича, ако ще да е най-добрия, няма да може да я свърши...
Към авторката - Не се притеснявай. До скоро и аз не можех да свърша с приятеля си, но просто спрях да ги мисля тези неща и се получи ;) . Успех!

sexita
10-31-2008, 14:01
Така..
позата му е майката
лъжички...задна...ти си знаеш какво сте опитвали и какво не...
Ако искаш щи кажа тези на които свършвам най-бързо...
Първата е...
Легнала съм по корем,а той е седнал върху дупето ми и го вкарва вагинално. Това ме побърква...може да си свия краката или да ги разтворя...както ми харесва.
Той променя ъгъла на "вкарване"
Може да е седнал перпендикулярно на мен,може да се е навел към мен...може дори да е легнал върху мен...
Казвай му кое ти харесва...това е много важно!

Друга поза е лъжички..
Лягате странично,той зад теб и го вкарва пак вагинално.
Можеш да местиш тялото си на долу и нагоре...да се "навеждаш" или да си в право положение...както ти харесва. На тази поза свърших за пръв път!


Друга...
От лъжични правим това...
Аз оставам легнала настрани и местя краката си към лицето си или вдихам единия си крак нагоре а той коленичи зад мен и го вкарва...евентуално хваща крака ми,който съм вдигнала....
Така ми харесва много..
Друга...
Лягам по гръб и слагам възглавница под дупето ми.
Вдигам краката си нагоре,той застава зад тях и го вкарва..
Тази е мнооого добра!

Друга...

Аз съм върху него,но с гръб към лицето му.
Все едно съм седнала на стол.
Намествам се върху пениса му и се изпъвам назад като се подпирам с ръце. Краката са ми разтворени.
Позата е малко трудна,но е ефектна...лошото е,че понякога пениса се вади...
Общо взето е трудно ти да се клатиш така,за това той те чука...
Аз лично асоциирам тази поза с много бързи движения и много шумен оргазъм :-D

Та...за шумния оргазъм...аз си пъшкам и това много възбужа него...а и мен.
Той също стене,и това ме насочва към ефективноста на секса и също много ме възбужда.

Това са основните позички,които лично при мен са сигурни за пътуването ми към звездите.
Оргазъм получих късно...поне след 6-7 месеца от започването на половия ми живот,просто трябва да опознаеш тялото си...и да научиш партньора си да ти доставя удоволствие ;)
Сега свършвам много лесно и по много пъти,при всяка поза...
Секса за мен е път към нов живот!

didenceto_baby
10-31-2008, 19:09
az imam priqtel ot 1 godina i ot 10 meseca pravim seks i do predi nqkolko sedmici ne polu4avah orgazym.. no govorih s nego da se postarai pove4e.....ii eto 4e se polu4ii kato i az sy6to sama si doprinesoh sa orgazma kato sama zapo4nah da si igraq s klitora mi sled koeto toi prodylji i eto 4e orgazmyt mi be6e na lice :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: 8)