PDA

View Full Version : help!



anjeliz
10-30-2008, 17:38
здравеите,аз сам моми4е на 14 и имам гадже,но ето го и голямото НО!тои е от друг град вярно е 4е след 1 седмица 6те се мести в моя град и аз много се радвах от тоя факт.но в4ера една приятелка ми каза 4е той е с мен само за6тото иска да се добере до моята наи-добра приятелка и аз останах като грамната.НО вапреки 4е ве4е знам това,продалжавам да го оби4ам и то много,незнам как да спра да мисля за него.само тои ми е в ума :-o !как да спра моля ви помогнете!има ли на4ин да спра да го оби4ам или постепенно 6те го забравя !и моля без гадни коментари

blq_blq
10-30-2008, 17:41
Винаги имай едно на ум, когато става въпрос за информация втора ръка. Нека той се премести. Бъди с него. Виж дали иска да се добере до нея или не. Замисли се тази твоя приятелка, която ти е казала това.. Дали ти е приятелка или просто интригантка. Недей да отписваш човека заради недоказани обвинения (т.е. чиста проба клевети).

Lysit0
10-30-2008, 18:24
Еми според мен може да е много вярно,че иска да се добере до нея.Излизай няколко дни след като дойде в градът ти,до като го разбереш,после го зарежи преди той да го е направил,защото на теб ще ти е по - гадно.

Ev1l
10-30-2008, 18:26
Ами, приятелката ти може просто да ти завижда..

Но си имай едно на ум.

snike
10-30-2008, 18:37
neznam no nai mnogo me zaintriguva tova dali go obi4a6 ili prosto mnogo silno si privle4ena...pomisli i ako naistina toi se opitva da se dobrere do priqtelkata ti 4rez teb prosto go zareji

p.s ili tova 4e toi iska moje da byde ne6to kato izpitanie v smisyl ako tq ti e iztinska priqtelka nqma da trygne s nego no ako ne e .... taka 6te razbere6 6to za stoka e

Lysit0
10-30-2008, 18:47
И как ще се добере до приятелката ти през теб. Ако искаше да се добере до приятелката ти вобще нямаше да тръгва с теб, а на право щеше да сваля приятелката ти.


Не е баш така.И доводите са ми ,защото може да я е виждал да речем само на снимки,и като отиде да живее в нейният град да се запознае постепенно с приятелите и ,и после до приятелката и.

soul1199
10-31-2008, 07:38
Винаги имай едно на ум, когато става въпрос за информация втора ръка. Нека той се премести. Бъди с него. Виж дали иска да се добере до нея или не. Замисли се тази твоя приятелка, която ти е казала това.. Дали ти е приятелка или просто интригантка. Недей да отписваш човека заради недоказани обвинения (т.е. чиста проба клевети).i az taka mislq