PDA

View Full Version : Логест спира ли месечния цикъл ?



BeBeTyYy
10-30-2008, 17:41
Здрасти.. не знам дали има такава тема досега,но бих искала да знам дали употребата на противозачатъчните "Логест" спира месечния цикъл ? Аз искам да ми спре за утре.. Вчера пих едно хапче и днес едно,но все още няма ефект.. Една приятелка ги пиеше на морето,но преди да и дойде,за да не и идва изобщо и не и дойде.. Аз просто искам да ми спре.. Имал ли е някой подобен проблем ? Какво да правя? Дали ще спре ?... Благодаря предварително.. :-D

LipSoFAnAnGel
10-30-2008, 17:58
Мисля, че не може да ти спре от такива хапчета, трябва преди да ти е дошло да ги пиеш, че да не ти дойде. Пробвай с удърна доза витамин Ц, но знай, че въобще не е полезно за организма!

splendour
10-30-2008, 18:27
e kat 6i spre kat e po4nalo ve4e.taka ili ina4e tqloto ti trqbva da izxv1rli vsi4ko koeto ima da se maxne.....

snike
10-30-2008, 18:32
nemoje da spre po dobre ne go predizvikvai da spira za6toto moje da uvredi6 ne6to i tazi kyrv trqbva po nqkakyv na4in da se izhvylq nqma na4in

mrssmith
10-30-2008, 18:46
аз веднъж съм си спирала цикъла с канела. не ми се вярваше,ама пробвах и стана. сипваш 1-1 и половина супена лъжица канела в половин чаша вода и го изпиваш по възможност на екс. много гадно е усещането,сякаш пиеш пясък. хич не е полезно да се правят такива неща. и не гарантирам 100% ефект за тея бабешките методи, просто за мое учудване се получи, ама само веднъж съм го правила.

BeBeTyYy
10-30-2008, 18:49
аз веднъж съм си спирала цикъла с канела. не ми се вярваше,ама пробвах и стана. сипваш 1-1 и половина супена лъжица канела в половин чаша вода и го изпиваш по възможност на екс. много гадно е усещането,сякаш пиеш пясък. хич не е полезно да се правят такива неща. и не гарантирам 100% ефект за тея бабешките методи, просто за мое учудване се получи, ама само веднъж съм го правила.

За колко време ти спря ?

BeBeTyYy
10-30-2008, 18:52
Това,което казвате,че не е възможно да спре не е така,защото доста неща прочетох.. и на доста жени им е спирало.. след втората таблетка и т.н.. както може да спира цикъла преди да дойде може да го спира и след като дойде.. това е моето мнение..,но въпроса ми беше дали някой е опитвал ..

mrssmith
10-30-2008, 18:53
на същата вечер станаха няколко капки и на другия ден нямаше нищо. ама след това не ми се възвърна цикъла. чак следващия месец ми дойде.

hottie
10-30-2008, 20:16
Ако пиеш хапчетата само за да спреш цикъла мога само да ти кажа че си НЕНОРМАЛНА !!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Необразована и какво ли не още !!!
Има начин да пропуснеш цикъл, но това е като взимаш редовно противозачатъчни таблетки и просто пропуснеш паузата. А не нарочно да ги пиеш !! :shock: :shock: