PDA

View Full Version : харесва ли ме?



sexy_toni
10-30-2008, 17:53
Има от класа едно момче,което е много готино.Оказа се че той ме харесва :D.Постоянно ме зяпа в часовете праща ми някви мн тъпи бележки и се държи много странно,като изляза от стаята и той излиза :D абе много странно се държи,като някъв глупак.Според вас това негово странно държание значи ли че ме харесва?

amerikanec
10-30-2008, 17:56
Има от класа едно момче,което е много готино.Оказа се че той ме харесва :D.Постоянно ме зяпа в часовете праща ми някви мн тапи бележки и се държи много странно,като изляза от стаята и той излиза :D абе много странно се държи,като някъв глупак.Според вас това негово странно държание значи ли че ме харесва?
И ти не знаеш какви ги говориш,първо казваш "Оказа се че той ме харесва"след това задаваш въпрос дали те харесва?Не мисля да ти отговярям на тъпият въпрос,защото знаеш отговора на собственият си въпрос.

Neftochimic
10-30-2008, 18:01
иска да та изпраска....
:razz: :razz: :razz:

splendour
10-30-2008, 18:22
Оказа се че той ме харесва gledam 4esama si si otgovorila na v1prosa :-o

dqvolski_angel
10-30-2008, 18:25
абе като е готино недей да търсиш потвърждение по форумите че те харесва, ами действай!

Ev1l
10-30-2008, 18:33
Твоят най-добър приятел...Те желае... :razz:

BaiToq
10-30-2008, 18:34
Има от класа едно момче,което е много готино.Оказа се че той ме харесва :D.Постоянно ме зяпа в часовете праща ми някви мн тъпи бележки и се държи много странно,като изляза от стаята и той излиза :D абе много странно се държи,като някъв глупак.Според вас това негово странно държание значи ли че ме харесва?
Да.
Ако сте втори клас.

Lysit0
10-30-2008, 18:42
Има от класа едно момче,което е много готино.Оказа се че той ме харесва :D.Постоянно ме зяпа в часовете праща ми някви мн тъпи бележки и се държи много странно,като изляза от стаята и той излиза :D абе много странно се държи,като някъв глупак.Според вас това негово странно държание значи ли че ме харесва?

Оцветих ти ги точно тези думи...ще питаш защо.Защото и ти незнаеш какво говориш.Първо викаш ,че бил готин,после бил глупак,харесвал те,не харесвал те........То е логично,че те харесва,ако не изключим факта,че може да те (мрази),но това според мен не е така,защото надали има уважителна причина да е така.Значи остава само факта,че те харесва.Прави сиизводи от държанието му;)

EarthShaker
10-30-2008, 18:48
иска да та изпраска....
:razz: :razz: :razz:

най-вероятно нееднократно

Victorya
10-30-2008, 19:44
Хахахаха.Вече си отговори сама,вече ти отговориха достатъчно много хора.И както винаги поредната 10-годишна дрисла мисли за любов.Момееееее,я взимай куклите и лягай.Остави любовта,привличането и другите такива на по-големите и мноооооого по-умни от теб.

iskamdate123
10-30-2008, 23:46
Aresvate 8-)

soul1199
10-31-2008, 06:45
Има от класа едно момче,което е много готино.Оказа се че той ме харесва :D.Постоянно ме зяпа в часовете праща ми някви мн тъпи бележки и се държи много странно,като изляза от стаята и той излиза :D абе много странно се държи,като някъв глупак.Според вас това негово странно държание значи ли че ме харесва?

Оцветих ти ги точно тези думи...ще питаш защо.Защото и ти незнаеш какво говориш.Първо викаш ,че бил готин,после бил глупак,харесвал те,не харесвал те........То е логично,че те харесва,ако не изключим факта,че може да те (мрази),но това според мен не е така,защото надали има уважителна причина да е така.Значи остава само факта,че те харесва.Прави сиизводи от държанието му;)++1

The_Devil_Girl
10-31-2008, 11:42
еми кво пише в тия бележки , и на колко си щото мен така мом4етата в 3 клас се държаха с мен ... пък и ако не го харесваш що се интересуваш , абе луда работа
:lol:

mArMaLaDkA
10-31-2008, 11:49
Има две положения,когато момчето харесва момичето:
1.Държи се неадекватно,нереалистично и незряло
2.Ходи и си общува с момичето,каня я на кафе или разходка.

Твоя човек просто се спича,това е.Сега..виждам,че знаеш,че те харесва,просто се правиш на тъпа и искаш да четеш 5 страници с мнения,че те харесва. :?

Mr_Crowley
10-31-2008, 11:49
Ами имайки предвид умствения багаж на сегашното поколение отговора е - ако е до 16 години, ДА - харесва те. Момченцата до тази възраст не просто се държат, те са си истински кретенчета. Ако е по-голям, значи просто е турбо лигльо... :D