PDA

View Full Version : Гинеколог



Alex_f
10-30-2008, 18:04
Днес ходих на гинеколог,поради едно мое оплакване-течение!Взе ми секрет и най-лошото което чух,че може да са хламидии или някакво възпаление.Каза ми че шийката на матката ми е в отлично състояние.Като чух за хламидии и щях да припадна.И много се бях притеснила,че не можах да кажа на доктора,че преди време имах подут лимфен възел ниско долу в ляво/гениталната област/ и ми казаха да се изследвам,ама аз не отидох!Възможно ли е това подуване на възела да е причина за някакво възпаление,защото много се оплаших като чух за хламидии?

kalpazanka
10-30-2008, 18:11
Възпалението е причина за подутия лимфен възел! А за хламидиите се вземи в ръце, защото продължителната нелекувана хламидийна инфекция е причина за сраствания на маточните тръби, а оттам и стерилитет! Пусни си кръвен количествен тест!

darla
10-30-2008, 18:51
nie kak mojem da znaem,ti si bila pri doktora-da be6e govorila s nego za ne6tata,koito te bezpokoqt! :)

Alex_f
10-30-2008, 19:00
nie kak mojem da znaem,ti si bila pri doktora-da be6e govorila s nego za ne6tata,koito te bezpokoqt! :)
Ами аз написах,че много се бях притеснила и просто забравих да му кажа за възела! :cry:

Alex_f
10-30-2008, 19:03
Възпалението е причина за подутия лимфен възел! А за хламидиите се вземи в ръце, защото продължителната нелекувана хламидийна инфекция е причина за сраствания на маточните тръби, а оттам и стерилитет! Пусни си кръвен количествен тест!
Аз ще си изчакам резултата,но исках малко да се успокоя.Значи мога да се успокоя,че може и да не са хламидии?

shokoto91
10-30-2008, 20:49
Ех на теб поне проби са ти взимали! При мен само ме погледна каза ми че имам някаква раничка, ни проби ни нищо 3 лекарства смених като куче и повече не съм ходила! Течението ми беше сопряло за 2 седмици и после пак си дойде не знам как тая тъпа гинеколожка не го видя!

Alex_f
10-30-2008, 21:35
Ех на теб поне проби са ти взимали! При мен само ме погледна каза ми че имам някаква раничка, ни проби ни нищо 3 лекарства смених като куче и повече не съм ходила! Течението ми беше сопряло за 2 седмици и после пак си дойде не знам как тая тъпа гинеколожка не го видя!
Ами отиди при друг специалист,аз така ходих при една и ми каза че ми няма нищо и да не се притеснявам.Просто има такива некадърници!

kalpazanka
10-31-2008, 05:20
Възпалението е причина за подутия лимфен възел! А за хламидиите се вземи в ръце, защото продължителната нелекувана хламидийна инфекция е причина за сраствания на маточните тръби, а оттам и стерилитет! Пусни си кръвен количествен тест!
Аз ще си изчакам резултата,но исках малко да се успокоя.Значи мога да се успокоя,че може и да не са хламидии?
Самият гинеколог /доколкото разбрах от поста ти/ ти е казал, че имаш хламидии или друго възпаление /което не е причинено от Chlamydia!!!/. Не бързай да се успокояваш, щот с успокоение и медитация може да си докараш стерилитет.

Alex_f
10-31-2008, 07:28
Възпалението е причина за подутия лимфен възел! А за хламидиите се вземи в ръце, защото продължителната нелекувана хламидийна инфекция е причина за сраствания на маточните тръби, а оттам и стерилитет! Пусни си кръвен количествен тест!
Аз ще си изчакам резултата,но исках малко да се успокоя.Значи мога да се успокоя,че може и да не са хламидии?
Самият гинеколог /доколкото разбрах от поста ти/ ти е казал, че имаш хламидии или друго възпаление /което не е причинено от Chlamydia!!!/. Не бързай да се успокояваш, щот с успокоение и медитация може да си докараш стерилитет.
Ами да така ми каза,че е или едното или другото,но аз се замислих вкъщи и за онзи подут лимфен възел.Вярно е че беше отдавна и сам се скри,просто се чудех дали е възможно да е от възела,защото горе-долу тогава се появи течението!

Alex_f
11-04-2008, 17:09
Днес отидох да си взема резултатите от гинеколога и се оказа,че имам възпаление,не са хламидии!охххх направо си отдъхнах!Изписа ми да пия едни хапчета и партньора ми също и трябва да си слагам глобули! =;