PDA

View Full Version : Странно поведение от негова страна.



psihqsala
10-30-2008, 19:54
Взех телефона на приятеля си, той ми го издърпа и каза,че няма да чета смс-ите му. Поисках да ги видя,но той не позволи в никакъв случай. Казах му,че за да не иска да ги виждам,значи крие нещо от мен. Той започна да увърта,че аз не съм му била давала гсм-а си,което не е вярно. Аз бих му го дала,защото не му изневерявам. И му казвам,ако има нещо,каквото и да е то. Той е имал бивша приятелка,с която е бил год. и половина. Казва,че я е обичал ,но тя сега е с др. Започна да ми обяснява,че не го дава,поради нещо свързано със семейството,някаква тайна,кяото не иска никой да знае. Говореше и за тва,че аз не съм му давала телефона си,което не отговаря на истината. И казва,че си крие телефона,защото на никого не би казал за това там(квото и да е то,ако въобще го има). Та .... дали наистина крие нещо от мен или го крие по принцип...дали е друго момиче...чудя се...и наистина не знам,кво е това поведение..аз не го оценявам като нормално..... Какво може да е и дали ме лъже..

Victorya
10-30-2008, 20:08
За мен телефона,скайп хронологията,електронната поща и всякакъв вид лична кореспонденция е строго лична и конфиденциална.Първата ти грешка е била да му искаш телефона.Недей да се бъркаш в личното пространство на човека.Какво крие от теб не знам,но с такава ревнива приятелка и аз бих крила.Дай му свобода да подиша...

Scrat
10-30-2008, 20:12
Лъже те мн ясно. Или е ебати тъпака, че не споделя с теб. А бе... бий му шута.

AFT
10-30-2008, 20:24
И аз не обичам да ми барат телефона, няма значение дали е гадже,приятел или сестра дори. о.О Все пак това си е негова работа, не е задължително да ти изневерява, щом не иска да му четеш СМС-ите.

MartiSSima
10-30-2008, 20:32
М тая история според мен има 3 възможности:
1.Правилно си направила че си хванала телефона - тъй като, щом той крие нещо и се държи така, какво би си помислила.Ако не беше го взела знаеш ли до кога може да те лъже ако ти изневерява?!
2.Аз съм на мнение че телефона,скайпа и всички лични неща няма право никой да ти ги пипа но в крайна сметка когато нямаш какво да криеш съвсем свободно ще си дам телефона за преглед понеже съвестта ми ще е чиста.
3.Въпреки че се съмнявам има някакви проценти и той да е прав за семейните си проблеми - нооооооооо аз се съмнявам.
Чесно казано щом се обичате и сте заедно значи че трябва и доверие да си имате, замисли се тогава защо си крие телефона и къде е отишло това доверие и дали въобще става въпрос за доверие или за изневяра?
С разговор ще постигнеш много, аз мога ферман да ти напиша ама смисъл няма просто действай!

WithLove
10-30-2008, 20:33
Това,че го крие эаради някакъв семеен проблем на мен ми эвучи тъпо.Не каэвам,че не е вярно.Не мога да твърдя нищо на 100%,но не мисля,че ти каэма истината.
НО според мен телефонът му си е негов-негово лично пространство.Следователно не е нужно да му ровиш и да искаш да му четеш всеки смс.
Няма доверие май май между вас.Това е лошо. :]

hottie
10-30-2008, 20:44
Абв то , че смс-те са лично то е ясно. Ама ако наистина има проблеми с родители,приятели и т.н. защо не ти споделя?Тогава каква е тази връзка?Явно не много сериозна?

Metal_kids
10-30-2008, 20:55
М значи ако питаш мен най-добре вземете поговорете на 4 очи за всичко...за връската ви,за тия тайни неща,чувствата един към друг за да е ясно всичко....в смисъл би трябвало да си споделяте неща да има взаимна подкрепа между вас... :-o

успех

iskamdate123
10-30-2008, 23:38
1vo - abe tebe kfo te interesufa toi kakvo krie tam 8-)

2ro - na kolko godini ste
3to - telefona e lichna vesht i samo kogato imash razreshenie da go pipash togava go pravi...

ti davash li si belqto na komshiikata pod naem ?

mynichka
10-31-2008, 06:28
това си е неговото лично пространство ... ! :-x

Jo_Ni_To
10-31-2008, 06:31
GSM= лично пространство малко дедазнам... Иначе за АБВ-то ,Skype-то за тях горе доло съм съгласна ама в телефона какво можеш друго да киреш освен SMS които навярно не искаш да се четат...И все пак това за семейството изглежда СУПЕРР глупаво... :( :(

soul1199
10-31-2008, 07:10
М тая история според мен има 3 възможности:
1.Правилно си направила че си хванала телефона - тъй като, щом той крие нещо и се държи така, какво би си помислила.Ако не беше го взела знаеш ли до кога може да те лъже ако ти изневерява?!
2.Аз съм на мнение че телефона,скайпа и всички лични неща няма право никой да ти ги пипа но в крайна сметка когато нямаш какво да криеш съвсем свободно ще си дам телефона за преглед понеже съвестта ми ще е чиста.
3.Въпреки че се съмнявам има някакви проценти и той да е прав за семейните си проблеми - нооооооооо аз се съмнявам.
Чесно казано щом се обичате и сте заедно значи че трябва и доверие да си имате, замисли се тогава защо си крие телефона и къде е отишло това доверие и дали въобще става въпрос за доверие или за изневяра?
С разговор ще постигнеш много, аз мога ферман да ти напиша ама смисъл няма просто действай!+++1

dimitar_ak
10-31-2008, 07:16
Личната кореспонденция е ЛИЧНА и не е твоя работа да се ровиш в GSM, skype, ICQ, e-mail и подобни. Ако не вярваш на приятеля си какво изобщо правиш с него.

blood_dodo
10-31-2008, 07:16
2.Аз съм на мнение че телефона,скайпа и всички лични неща няма право никой да ти ги пипа но в крайна сметка когато нямаш какво да криеш съвсем свободно ще си дам телефона за преглед понеже съвестта ми ще е чиста.
Това означава, че доброволно се отказваш от конституционните си права,
П.п. Не пипай на човека телефона...

_FaShIoN_
10-31-2008, 10:45
Честно да ти кажа и аз много мразя някой да ми чете sms-ите,особено без да ме попита...но може би той крие нещо,защото въпреки всичко,колкото и да се дразни от това,ако няма нищо което да не трябва да четеш,би ти го дал... :)

partychild
10-31-2008, 11:13
Абв то , че смс-те са лично то е ясно. Ама ако наистина има проблеми с родители,приятели и т.н. защо не ти споделя?Тогава каква е тази връзка?Явно не много сериозна?

Soy_tu_mujer
10-31-2008, 11:28
Неможем да знаем какво точно има в телефона му. Всичко е възможно. Може и да ти изневерява, може и наистина да има нещо, свързано със семейството. Не настоявай повече... Рано или късно ако ти изневерява ще излезе наяве, надявам се. Освен ако много искаш да разбереш - попитай защо не ти споделя и му кажи, че може да разчита на теб (ако това е така, разбира се, и ако връзката ви е сериозна) и от там на сетне той избира дали ще ти споделя или не... :)
Успех и всичко хубаво.

psihqsala
10-31-2008, 11:52
Аз принципно също много мразя да ми четат личната кореспонденция, било то смси,било то нещо друго,но в случая исках просто да го пробвам..защото го подозирам..казвам ви, усещам,че има нещо .. и като се държи така... се уверявам,че не греша...смятам да го видя какво ще предприеме... ако не е наясно със себе си просто ще го скъсам..и няма да го преживявам,не е последния.. наистина смятам да го поставя на 'изпитателен срок', сега всичко зависи от него...защото аз съм наясно със себе си, но не съм убедена за него... да се спасява...трябва да избира...мен или другата...или ще остане сам (ако има друга...)...а ако не ме харесва няма какво да прави с мен...и ще сме си приятели...трябва да разбере това и мисля,че вече му го подсказах .... той още 'обича' бившата си,но според него тя е с друг....не знам аз.....той не се постара по никакъв начин да ми покаже,че нямам за какво да се притеснявам..не ми каза нищо мило..не се държи като със своята приятелка с мен..вече не ме целува така...не ми харесва всичко това..явно трябва да се разделим,защото просто няма смисъл...или ще е това,което беше в началото .... или ще сме разделени. Аз така го виждам. Той трябва да си помисли,дано го направи...нека сега избира и дори да съжалява,не ме касае..аз си знам своето...своята позиция...своите разсъждения..той да се оправя !

FrozenFire
10-31-2008, 15:44
Според мен те лъже,защото:
ако наистина имаше проблем с родителите,какво общо има това с телефона?И ако наистина не искаше да ти го каже или покаже изобщо нямаше да ти каже какво е...
измислил си е това,защото едва ли не това е за семейството(а не за някой приятел примерно) и няма да се усъмниш...

sextazy_baby
10-31-2008, 15:51
Абв то , че смс-те са лично то е ясно. Ама ако наистина има проблеми с родители,приятели и т.н. защо не ти споделя?Тогава каква е тази връзка?Явно не много сериозна?
Мммдам :)

Neon Black
10-31-2008, 16:03
Тъпите патки отново са запели техните си песни:

Криел нещо, защо не ти давал телефона, трябвало да ти има доверие.

Ай сиктир бе, той затова телефона е МОЙ, а не неин. С кого, кога и за какво говоря е лично моя работа. Нито баща ми, нито майка ми, нито брат ми, нито приятелката, нито Господ имат каквото и да е право да бърникат в телефона, хеле пък да настояват да видят и да ме обвиняват, че крия каквото и да е.

Един-единствен път жена е разглеждала съобщенията ми(направих глупостта да оставя телефона на масата). Знаете ли какво стана? Да, вътре имаше смс-и от друга, но не съм изневерявал. Момичето просто опипваше почвата, нищо повече. Та на онази любопитка(водеше ми се "гадже" тогава) такъв скандал й вдигнах, че сигурно още си го спомня с болка (а това беше преди повече от 3 години). Най-обичам някаква фръцла да ми се прави на оборотна и да опитва да контролира личния ми живот (от който частната кореспонденция неделима част).

Не знам и не ме ебе дали твоят ти изневерява, което е напълно възможно, но в неговата ситуация вече щеше да си изхвърчала от живота ми. Имай едно наум.

MartiSSima
11-01-2008, 14:32
Тъпите патки отново са запели техните си песни:

Криел нещо, защо не ти давал телефона, трябвало да ти има доверие.

Ай сиктир бе, той затова телефона е МОЙ, а не неин. С кого, кога и за какво говоря е лично моя работа. Нито баща ми, нито майка ми, нито брат ми, нито приятелката, нито Господ имат каквото и да е право да бърникат в телефона, хеле пък да настояват да видят и да ме обвиняват, че крия каквото и да е.

Един-единствен път жена е разглеждала съобщенията ми(направих глупостта да оставя телефона на масата). Знаете ли какво стана? Да, вътре имаше смс-и от друга, но не съм изневерявал. Момичето просто опипваше почвата, нищо повече. Та на онази любопитка(водеше ми се "гадже" тогава) такъв скандал й вдигнах, че сигурно още си го спомня с болка (а това беше преди повече от 3 години). Най-обичам някаква фръцла да ми се прави на оборотна и да опитва да контролира личния ми живот (от който частната кореспонденция неделима част).

Не знам и не ме ебе дали твоят ти изневерява, което е напълно възможно, но в неговата ситуация вече щеше да си изхвърчала от живота ми. Имай едно наум.


Ти май си много смел ПИИИИИИЧ, да те светна ли че ей такива надувковци като теб въобще мне ми вървят?!Както ти сам каза твоята "фръцла" не е заслужила такова отношения оная другата опипвала почвата.Мой, като си толкоз корназ що не си казал на приятелката си за другото момиче бря?!Всички много знайте...кво знайш нищо на вас ви е през оная раота че има човек който да мисли за вас и т.н.За вас е важна бройката и да топнеш чушката.Айде моля ти се като ти дойде акъла в главата тогава прави такива изказвания!

Относно темата, мила добре си направила като си си изяснила сама за себе си какво ще предприемеш.Никой не може и няма право да се подиграва и да те прави балама!!!

LittlePrincess
11-01-2008, 15:10
Може и просто да не му е приятно.И аз не обичам да ми четат нещата,но не изключвай и възможността наистина да крие нещо от теб

psihqsala
11-09-2008, 14:29
Бихте ли простили за тази постъпка ? Как бихте отреагирали ? Ще си запазите ли отношението или ?

Difanet0
11-09-2008, 14:39
По принцип телефона скайп и т.н са си лични неща и всеки човек си преценява дали иска да ги сподели с някой или не явно за него още не е дошъл момента...колкото до самненията за изневяра не вярвам ако има някакви смс-и и т.н да е толко зле, че да не ги изтрие ...при положение, че си има приятелка...

sasha_90
11-09-2008, 14:55
Вярно,че телефона е негов,но ако нямаше какво да крие щеше да ти го даде.А ако връзката ви е достатъчно сериозна,трябваше да ти сподели,в случай,че има проблеми.

snejana67
11-09-2008, 14:58
:? човек трябва да си има лично пространство и никой няма право да го нарушава :?

Nefarian
11-09-2008, 15:01
Ебати нахалните путки, що не доъдите да ровите в моя телефон :-x

ImmortalForever
11-09-2008, 18:34
Сега честно!Ти от любопитство ли го взе или просто го пробваше?Аз щото съм го пробвала на бившия, ама той си ми го остави...Не че видях неща, които ме зарадваха, ама ми го остави...без съпротива..Този сериозни крие нещо и тая "тайна със семейството" що не му кажеш да я пробута на някой от бавноразвиващо се училище...? Яя.. да го махаш..тоя ти изневерява..Телефона негов..хубаво...ама нали уж няма кфо да крие??

chokolate_girl
11-09-2008, 18:41
Абе то , че смс-те са лично то е ясно. Ама ако наистина има проблеми с родители,приятели и т.н. защо не ти споделя?Тогава каква е тази връзка?Явно не много сериозна?

+1
аз намирам нещо гнило в тая работа скъпа..аз ако бях мн яко шях да му се насърдя,че крие нещо от мен.Моят приятел всичко ми споделя .говорили сме за проблемите и в неговото и в моето семейство и не крием нищо един от друг.пък и не виждам какво толкова семейно може да крие.100% му пише друго моомиче и не иска да ти каже.
Накарай го да ти каже,ако пък не аз бих го зарязала или щях да му се сърдя дълъг период от време(докато не признае) :( :?

Drebs
11-09-2008, 21:51
МЕГА ЯВНИЯ - ИЗНЕВЕРЯВА ТИ [ ТОЧКА ] .

mihichkaaa
11-10-2008, 07:46
Абв то , че смс-те са лично то е ясно. Ама ако наистина има проблеми с родители,приятели и т.н. защо не ти споделя?Тогава каква е тази връзка?Явно не много сериозна?
+1

Wrathchild
11-10-2008, 09:36
Съгласна съм с Хоти. Отново. Лично, лично, ама нямаше да се държи като ощипана госпожица ако действително нямаше какво да крие. Проблеми със семейството дръжки.

mimichi
11-10-2008, 11:30
Съгласна съм с Хоти. Отново. Лично, лично, ама нямаше да се държи като ощипана госпожица ако действително нямаше какво да крие. Проблеми със семейството дръжки.

+1