PDA

View Full Version : Опишете ми (Female Version) :P (18+)



MakeMeLaugh
10-30-2008, 20:16
Такаа, разбрахте, какви са ни изиксванията за свирка.. :P

Та сега кажете, вие момичета, какви са ви изискванията за едно разстърсващо за вас лизане? :-D

На кое искате да се наблегне, по какъв начин точно, как си го представяте вие самите? :grin:

Приемаме разкази и за предварителни историйки преди самото лизане , които биха ви влудили. 8-)

:oops:

LovelyGirl
10-30-2008, 20:25
Оуу би ме влудило да ме събуди така :-D
Възбужда ме когато видя огромното му желание за това :P

Обичам да използва пръстче,независимо къде(може да я гали,да го вкара)
Обичам през това време да си пуска ръчичката по тялото ми,особено по гърдите..
Обичам го прави по-бързо,отколкото по-бавно
Обожавам след като свърша,да започне на ново,само,че по-леко и постепенно да се увеличава темпото :)

Айде стига толкова :P

hottie
10-30-2008, 20:36
Целият "процес" да започва бавно...изкушаващо..заиграв що. За мен това е най-важната част. Още в началото да прокарва ръце и език около интимното място ...бедрата...корема....
Вече останалото- първо започва бавно, после бързо. Може да ползва и пръстчета. Задължително да ме гледа в очите...от време на време да спира и да се качи нагоре до гърдите ми...пак да се върне надолу...бедрата ...пак по интимните части и общо взето докато се върне вече съм свършила или съм го сграбчила да действаме по същество :D

thefreak
10-30-2008, 21:19
Някой да го организира това в един уърд файл, след тва да го постне Споделено.. за лизането ^^.

blq_blq
10-31-2008, 04:52
Бля.. Лизане съкс. Един хубав анален е къде-къде по-хубав 8-)

WILD__BOY
10-31-2008, 07:15
Целият "процес" да започва бавно...изкушаващо..заиграв що. За мен това е най-важната част. Още в началото да прокарва ръце и език около интимното място ...бедрата...корема....
Вече останалото- първо започва бавно, после бързо. Може да ползва и пръстчета. Задължително да ме гледа в очите...от време на време да спира и да се качи нагоре до гърдите ми...пак да се върне надолу...бедрата ...пак по интимните части и общо взето докато се върне вече съм свършила или съм го сграбчила да действаме по същество :D

правил съм я тая процедура и определено мацетата си умират от кеф

SINDEL
10-31-2008, 07:30
Аз пък оби4ам да запо4не изведнъж, без предварителни заигравки, без изобщо да съм о4аквала. Да ме сграб4и ей така, както си седим и правим нещо си, и директно да мине по същество.
Или да ми каже, ей така, все едно ми говори за нещо съвсем обикновено: "Ела при мен, искам да те ближа"

MakeMeLaugh
10-31-2008, 11:21
^ хоххо и аз много го обичам това. Мисля, че напълно си съвпадаме с това което каза :D :D

Всъщност ончам и двете крайности. Зависи в какво настроение съм. Понякога обичам нежно, бавно стил Хоти, понякога както Синдел каза. Да има разнообразие.

Кристин, мисля че бихме си допаднали 8-)

Говоря в случая да лижа :)

HONDA
10-31-2008, 11:43
Оуу би ме влудило да ме събуди така :-D
Възбужда ме когато видя огромното му желание за това :P

Обичам да използва пръстче,независимо къде(може да я гали,да го вкара)
Обичам през това време да си пуска ръчичката по тялото ми,особено по гърдите..
Обичам го прави по-бързо,отколкото по-бавно
Обожавам след като свърша,да започне на ново,само,че по-леко и постепенно да се увеличава темпото :)

Айде стига толкова :P
Абсолютно съгласна!

jambo_bs
10-31-2008, 12:06
И на мен ми беше интересно мненията .

LovelyGirl
10-31-2008, 20:12
Кристин, мисля че бихме си допаднали 8-)

Говоря в случая да лижа :)

Това някаъв намек ли беше :oops:

miShle
10-31-2008, 20:27
Оуу би ме влудило да ме събуди така :-D
Възбужда ме когато видя огромното му желание за това :P

Обичам да използва пръстче,независимо къде(може да я гали,да го вкара)
Обичам през това време да си пуска ръчичката по тялото ми,особено по гърдите..
Обичам го прави по-бързо,отколкото по-бавно
Обожавам след като свърша,да започне на ново,само,че по-леко и постепенно да се увеличава темпото :)

Айде стига толкова :P

Оф да тея сичките неща .. :grin: Най-екстремният ми момент е когато проникне с пръсти в мен .. Ауу откачамм :grin: :grin: :grin: :grin: И по-бързото темпо наистина е по-възбуждащо .. Тогава и най-голямата спалня ми се струва тясна :lol: Просто като имаш желание и го правиш с чувство .. е страхотно .. Самата мисъл,че тялото ти не ти се подчинява и ау .. оф размечтах се :D

MakeMeLaugh
10-31-2008, 20:30
Ау, мръсници :smt011

-=-

Хаха, кой за каквото си мисли :-D

pyfpaff
10-31-2008, 20:47
Целият "процес" да започва бавно...изкушаващо..заиграв що. За мен това е най-важната част. Още в началото да прокарва ръце и език около интимното място ...бедрата...корема....
Вече останалото- първо започва бавно, после бързо. Може да ползва и пръстчета. Задължително да ме гледа в очите...от време на време да спира и да се качи нагоре до гърдите ми...пак да се върне надолу...бедрата ...пак по интимните части и общо взето докато се върне вече съм свършила или съм го сграбчила да действаме по същество :D


оооо много много точно казано..

mary.goo.wild
10-31-2008, 20:48
който си го може си го може .. а който не може се мъчи 8-)

MakeMeLaugh
11-01-2008, 09:19
който си го може си го може .. а който не може се мъчи 8-)Не е точно така.
Всичко става и с много тренинг :)

GameMaster
11-01-2008, 09:32
Ayyy kakvi mrusnici :-D ....

Lyubeto
11-01-2008, 09:44
И все пак трябва да се прави и с желание . Ако няма желание (смисъл да го прави , защото трябва или защото знае че на мен ше ми е кеф ) ако ще и цял живот путки да е лизал ,няма да се получи. :D 8-)

MakeMeLaugh
11-01-2008, 10:18
Aaa, то желанието си го има има 8-)

tianiira
11-01-2008, 22:16
:grin: :grin: :grin: za vsichko dosega

LetiCherry
11-01-2008, 23:09
Takam...Obi4am v na4aloto da si igrae s gurdite mi, da gi celuva, sled tova da minava s ruka nadolu, no da ne dokosva zavetnoto mqsto, da me drazni, da use6tam kak se poka4va vuzbudata, obi4am da obikalq s ezi4e okolo korem4eto, sled tova vse po-nadolu i po-nadolu... Sled tova otnovo da se vru6ta kum gurdite...I nakraq az prosto nqmam turpenie da zapo4ne, 4e use6taneto e dosta raztursva6to. Predpo4itam i predi da si e vkaral prust4eto da me podrazni malko s nego i posle kato si go vkara prusta svur6vam adski burzo. Tova e optimalniq variant za perfektna oralna lubov za men. :grin: