PDA

View Full Version : Зеници



milko1122
10-30-2008, 20:17
Зениците ми са често доста разширени, а едната ми е наполовина на другата.От кво се получава това?Не нося очила..

milko1122
10-30-2008, 20:23
То ако на всеки въпрос се отговаря по тоя начин тоя форум тряя да бъде закрит.Питам ако някой е имал подобен проблем да каже.

Eeyore1
10-30-2008, 20:33
Ползваш ли наркотични вещества

shokoto91
10-30-2008, 20:44
А според теб как би трябвало да ти се отговори на тоя въпрос? Лекарство ли искаш - отидина лекар! Препоръка - ориди на лекар! Въпроси - питай лекар! Тук може да ти с препоръча крем против акне, а не да ти се даде диагноза за очи!

Може ли само да те попитам какъв отговор очакваш?!
Има безброй синмптоми - дали те болят очите, дали чувстваш напрежение като натиск, дали лесно се уморяват, дали фокусираш нормално... Хиляди работи! Какво искаш да ти кажеме! Това не е форум с лекар специялист! Това е форум с потребители, от които 90% нямат основно образование! Какво очакваш? Питай и Др. Тийн и той с изчерпателните си изречения ще те прати на доктор!

milko1122
10-30-2008, 21:21
Питам ако някой е имал подобен проблем да каже.


Ползваш ли наркотични вещества

Тревичка ама рядко.
А иначе не ме болят.Ама лесно се уморяват

Eeyore1
10-31-2008, 19:27
Питам ако някой е имал подобен проблем да каже.


Ползваш ли наркотични вещества

Тревичка ама рядко.
А иначе не ме болят.Ама лесно се уморяват

М знам какво е,само че при мен това е вродено но не ми пречи ...ако ти си го забелязал от известно време по добре ходи на очен...той ще ти каже какво да правиш..може да ти препише очила за да ти коригира зрението

munichka
01-09-2009, 15:10
eeyor1,много те моля да ми кажеш ако знаеш на кого е цитатът,който си написала,търся го толкова дълго и не мога да разбера :) мерси

Eeyore1
01-09-2009, 18:03
eeyor1,много те моля да ми кажеш ако знаеш на кого е цитатът,който си написала,търся го толкова дълго и не мога да разбера :) мерси


Истината е,че незнам на кого е :( срешнах го случайно в един лексикон и много ми хареса........