PDA

View Full Version : Пушенето и противозачатъчните



anna111
10-30-2008, 23:52
искам да споделя с вас моя проблем :)
пия противозачатъчни хапчета ``Логест `` от 3 месеца,но съм страстен пушач просто не бих могла да ги намаля на 5 цигари дневно например и за това се обръщам за съвет към по-компетентните тук-това проблем ли е и колко голям?мерси предварително

blackfate
10-31-2008, 03:59
и аз съм на логест... успях да ги намаля до 6-7 дневно, като примерно има някой ден дето надвижаваш и стигам до 10, има дни с по 2-3 цигари... принципно над 10 цигари на ден са много вредни, останалото е що годе приемливо, така ми каза лекарката... аз поне пуша лилава ева, което е 0.3... ако смениш цигарите с по леки, а цигарите на 10, ще е по добре

blq_blq
10-31-2008, 04:45
Аз съм на Ясмин и пуша по две кутии и половина на ден. Единственото до което доведоха тия цигари беше по-дълго зацапване, когато почнах да ги взимам. Вече ги взимам 3ти месец и съм ок :)

narkotikche
10-31-2008, 07:42
От половин година съм на "Регулон" и пуша като скъсана..
Лекарят, който ми ги предписа знае, но не ми е правил забележка :) .. blq_blq май сме най-добре от братята .. пушим си колкото душа ни иска :D :D :D

blq_blq
10-31-2008, 09:07
От половин година съм на "Регулон" и пуша като скъсана..
Лекарят, който ми ги предписа знае, но не ми е правил забележка :) .. blq_blq май сме най-добре от братята .. пушим си колкото душа ни иска :D :D :D

Ъхъ. Няма нищо по-дразнещо от непушач... "Оф, че задимено", "Мразя кадилници", "Не давам да се пуши в стаята ми"... Бля. Бля-бля

narkotikche
10-31-2008, 15:22
Да права си .. А пътувала ли си в колата на непушач .. :D :D най омразно ми е това :x

bebok
10-31-2008, 19:16
ne vs nepy6a4i sa napast nqkoi kato men sa sviknali da jiveqt v kandilnitsi i ne im pre4i :D:D:D