PDA

View Full Version : kakvo da napravq ? :(



mistres
10-31-2008, 05:52
zdraveite iskah da spodelq ne6to s vas ...i naistina sam pritesnena.........izlizah sas edin maj toi ima sadrujnik biznesmeni sa ....toi sa6to ima priqtelka.......sre6tahme se i t.n ..... oba4e az re6ih da prodalja jivota si bez tqh i t.n im kazah no te poludqha i me zapla6vat 4e 6tqli da me namerqt kade jiveq a znam 4e imat takava sila..... i neznam kak da se otarva nemoga da kaja na policiqta za6toto i te sa korumpirani ..... :-k

unknown1
10-31-2008, 07:09
Тея "бизнесмени" на колко са години?ти на колко си?Колко време си излизала с тях?Имаше ли въобще връзка с някой от тях?даи малко повече информация

mistres
11-01-2008, 22:52
ami te sa na 30 az sam na 20 .........ami ediniq iska da imame ne6to ob6to no ni6to ne sam naravila .....toi mn me haresva i iska da jiveq s nego da me izdarja i az mu obqsnih 4e ne stava taka haresvam gi kato priqteli no samo tova e iskam da si rabotq sama i sama da se izdarjam no napravo me prittiskat i nqmam izbor strah me e ....ako ne si vdigna telefona posle sa bqsni

taNcheto93
11-02-2008, 07:16
Темата не е за този раздел :)

heavenGRd
11-08-2008, 02:22
zdraveite iskah da spodelq ne6to s vas ...i naistina sam pritesnena.........izlizah sas edin maj toi ima sadrujnik biznesmeni sa ....toi sa6to ima priqtelka.......sre6tahme se i t.n ..... oba4e az re6ih da prodalja jivota si bez tqh i t.n im kazah no te poludqha i me zapla6vat 4e 6tqli da me namerqt kade jiveq a znam 4e imat takava sila..... i neznam kak da se otarva nemoga da kaja na policiqta za6toto i te sa korumpirani ..... :-k

Или разчитаи на съдбата да ти поднесе удобен случаи да се справиш с проблема или се изправи срещу него защото няма смисъл да им търпиш ламерските истории (: По-добре го направи по-рано защото те няма да те оставят . Успех 8-)

Lysit0
11-08-2008, 05:21
Кажи на баща си....