PDA

View Full Version : 3акачки



sofiiskiq_bos
10-31-2008, 06:19
здравейте,
понеже с 1 приятелка постоянно се закачаме(дори на обществени места), но в границите на нормалното бихте ли споделили и вашите закачки да взаимствам малко! моля ви, че ми е интересно;)) искам да става работата най-сетне я....

soul1199
10-31-2008, 06:58
emi predloji i be,kvo 4aka6 :shock: to i az se zaka4am s 1 mom4e i go 4akam da mi predloji,aide deistvai!,pitai q napravo!

sofiiskiq_bos
10-31-2008, 07:11
emi predloji i be,kvo 4aka6 :shock: to i az se zaka4am s 1 mom4e i go 4akam da mi predloji,aide deistvai!,pitai q napravo!
тя е специалната за мен, пък и беше станало 1 недоразумение преди много време! аз немога да направя нищо докато не го поиска ТЯ! иначе я губя! затова искам от играчката да стане ...;-)

всичките ми тактики които вървят при другите момичета при нея изобщо :о

soul1199
10-31-2008, 07:24
emi predloji i be,kvo 4aka6 :shock: to i az se zaka4am s 1 mom4e i go 4akam da mi predloji,aide deistvai!,pitai q napravo!
тя е специалната за мен, пък и беше станало 1 недоразумение преди много време! аз немога да направя нищо докато не го поиска ТЯ! иначе я губя! затова искам от играчката да стане ...;-)

всичките ми тактики които вървят при другите момичета при нея изобщо :оspecqlna?ok,6e ti razkaja za v4era :oops: zna4i toi be6e sednal na edna vrata/tq nqa stuklo :lol: /i si pi6e6e doma6nata i az otidah pri nego razma4kah go :lol: i posle go celynah po byzkata i nakraq edna fr ni snima :oops: :oops: be6e mn qko,tva moje da ti poslyji,kato ideika,taa moje6 da i podari6 nqkoe cvetence,da vloji6 malko romantika :lol: :oops: taa opitai da q pokani6 na razhodka i si govorete

BaiToq
10-31-2008, 14:48
Бръкни и под полата.

summer_mo0n
10-31-2008, 19:40
emi predloji i be,kvo 4aka6 :shock: to i az se zaka4am s 1 mom4e i go 4akam da mi predloji,aide deistvai!,pitai q napravo!

Да и предлага ли ? Да, ама ако са 3ти клас...Това е толкова глупаво по добре сами да станат нещата вместо да се поти момчето и да мисли как да й каже "Айде да ходим" пффф.

Andreev
10-31-2008, 19:42
emi predloji i be,kvo 4aka6 :shock: to i az se zaka4am s 1 mom4e i go 4akam da mi predloji,aide deistvai!,pitai q napravo!
всичките ми тактики които вървят при другите момичета при нея изобщо :о
прекаляваш със стратегиите да не си в некоя компютърна игра

GregoryHouse
10-31-2008, 20:15
Бъди импулсивен и непринуден...това му е цаката...ако не го умееш ...вземи се научи ще ти е полезно в свалките разни...

Sigrina
10-31-2008, 22:03
Няма полза да подражаваш на другите. Просто бъди естествен и прави и казвай това, което ти е на сърцето. Така най-много ще я впечатлиш :)
П.С. Тва не означава да й кажеш: " Ща чукам ма" :)

batniki
10-31-2008, 22:41
Няма полза да подражаваш на другите. Просто бъди естествен и прави и казвай това, което ти е на сърцето. Така най-много ще я впечатлиш :)
П.С. Тва не означава да й кажеш: " Ща чукам ма" :)

е нали му каза да казва квот е на сърцето му...пък по-надол пишеш да не
й казва "Ща чукам ма"
:D

slunchiceto0
11-01-2008, 07:57
Еми покани я на среща...но ен й предлагай кафе,защото това е възможно най баналното и тъпо предложение и място за среща..поне за мен :-x
вкарай малко романтика,подари й червена роза,заведи я на разходка..у вас на романтична вечеря със свещи...нещо което ще я развълнува наистина :)

FlipY
11-01-2008, 08:08
Еми покани я на среща...но ен й предлагай кафе,защото това е възможно най баналното и тъпо предложение и място за среща..поне за мен :-x
вкарай малко романтика,подари й червена роза,заведи я на разходка..у вас на романтична вечеря със свещи...нещо което ще я развълнува наистина :) малко се филмира6 маи... :? те са сигурно под 9 клас..ти ве4еря на свещи...

slunchiceto0
11-01-2008, 10:15
еми знам ли давам идей :D :P

HardlyAwakened
11-01-2008, 10:19
Еми покани я на среща...но ен й предлагай кафе,защото това е възможно най баналното и тъпо предложение и място за среща..поне за мен :-x
вкарай малко романтика,подари й червена роза,заведи я на разходка..у вас на романтична вечеря със свещи...нещо което ще я развълнува наистина :)

:D 8)

mimichi
11-01-2008, 10:49
Е чак вечеря на свещи :razz:

georgiuzunov
11-01-2008, 14:13
Еми покани я на среща...но ен й предлагай кафе,защото това е възможно най баналното и тъпо предложение и място за среща..поне за мен :-x
вкарай малко романтика,подари й червена роза,заведи я на разходка..у вас на романтична вечеря със свещи...нещо което ще я развълнува наистина :)
Ква вечеря на свещи...той по-добре да си отиде на курви.По-евтино ще му излезе :D

EarthShaker
11-01-2008, 18:55
+1 ^

dqvolski_angel
11-01-2008, 19:07
Еми покани я на среща...но ен й предлагай кафе,защото това е възможно най баналното и тъпо предложение и място за среща..поне за мен :-x
вкарай малко романтика,подари й червена роза,заведи я на разходка..у вас на романтична вечеря със свещи...нещо което ще я развълнува наистина :)
интересна е идеята със свещите. ама мама каза че който си играе със огъня се напикава :-D :lol: :D :grin: :razz:

dqvolski_angel
11-01-2008, 19:12
тей, по темата. доста са ми познати тези закачки, нещо съвсем неангажиращо са, и може да се уплаши ако я поканиш на по-сериозна среща. даже четох в една книга, че е направено проучване, и е установено, че колкото по-нехайно звучи предложението - просто кафе или нещо от рода, толкова повече хората се съгласяват да излизат. и не забравяй да се усмихваш :)