PDA

View Full Version : ОЧИ



kapinka
10-31-2008, 07:21
Значи, проблемът ми е, че от няколко дена (4-5) очите са ми подути кърваво червени (в улейчето където се слага попринцип молив)като стана имам секрет и то доста обилен (едвам си отварям очите - гурали) сълзят, парят и страшно много болят..Ходих на лекар и ми казаха, че било конюктивит изписаха ми ГАРА3ОН (капки) и да пия РУТАСКОРБИН(някаква хранителна добавка).. Лекарката каза, че трябва да има резултат още на другия ден, но нищо не се променя.. Преди време съм имала херпес заостър на лявото око, но ми е излекувано и мама се притеснява да не би да се е обострил отново..Знам, че не сте специалисти, но ако някой е имал подобен проблем моля да ми разкаже какви капки и тн е ползвал.

splendour
10-31-2008, 07:52
nikak1v grim ne slagai.ni moliv ni senki ni spirala ni korektor...abe ni6ti.daje i krem.samo tva det sa ti go predpisali.s16to taka slagai na o4ite za polovin 4as kr1g4eta krastavici [yspokoqvat o4ite i pareneto bi trqbvalo da namalee] ne stoi pred kompa i pred televizora mn i ne y4i na lampa,daje nedei mn mn da 4ete6 ot y4ebnika.....gledai da si po4ivat o4ite ti......... taka 6te pomogne6 na lekarstvata c deistvieto im.i krastavicata da e prqsna toky 6to otrqzano rezen4e,da ne i e izs1xnal soka

kapinka
10-31-2008, 07:57
Thanks { }

niquetamere
10-31-2008, 17:13
Имах същия проблем . Капки "изкуствени сълзи" ме оправиха за няколко дена и този проблем си отиде със скоростта с която се появи.

kalpazanka
10-31-2008, 17:46
Имах същия проблем . Капки "изкуствени сълзи" ме оправиха за няколко дена и този проблем си отиде със скоростта с която се появи.
След като лекар е изписал бетаметазон+гентамицин /противовъзпалителен препарат+антибиотик!!!/, мислиш ли, че изкуствените сълзи ще помогнат в този случай?!

niquetamere
11-01-2008, 08:58
kazlpazanka , не ,не мисля ,че капките който казах ще и помогнат ... а даже не виждам и да и ги препоръчвам. Ако си направиш труда да прочетеш последното изречение на момичето, вместо да мислиш как да се заяждаш с хората ... ще ти просветне за какво иде реч . Аман от такива като тебе, чесно ! ~ айде със здраве и без лоши помисли ~