PDA

View Full Version : Просто искам да споделя...



MoHuTo
10-31-2008, 08:38
Знам, че ви е писнало от такива теми и едва ли ще обърнете внимание на моята, но все пак благодаря предварително на тези, които ще я прочетат.. преди 2 дни момчето, което обичам и с което бяхме заедно 1г. и 7 месеца ме заряза и в момента ми е отвратително гадно, ужасно много ми липсва.. дори няма с кого да споделя, това което ми е в момента.. може би затова прибегнах до форума.. както и да е.. мисълта ми е, че нищо не ми отвлича вниманието от мислите за него, ще кажете времето лекува.. да ама докато го чакам.. искам да върна времето назад и пак да сме си щастливи заедно, но уви.. той вече не ме иска.. прекалено много грешки допуснахме спрямо връзката си и я оставихме да се разруши ей така, боли ме само като си помисля, че вече нищо няма да е същото.. няма да е моето момче.. как да го забравя, сърцето ми просто отхвърля тая възможност, аз дори още не мога да повярвам че не сме заедно.. толкова много неща ми напомнят за него. Ще кажете да му изтрия номера, да го блокирам, да ама му знам номера наизуст, както и скайпа, а и не смятам че това е решението. Боли ме , че изгубих най-близкия си човек, боли ме, че го обичам, а него го няма.. и е празно без него.. както и да е, да не се увличам повече исках просто да споделя, защото просто нещо ме изяжда отвътре, а дори няма с кого да седна и да си поговоря :cry:
P.S Само ви моля спестете си обидните коментари, защото никак не ми е до тях.. ако нямате какво да кажете - просто не казвайте нищо :)

GreenFairy
10-31-2008, 08:45
Много съжалявам, че така се е получило и знам, че ще ти е трудно да го приемеш, но няма друг начин... Знам, че не искаш това да чуваш но все пак ще ти кажа, че с времето всичко ще се заличи, не казвам, че ще го забравиш, казвам просто че ще се научиш да живееш без него. Ужасно е да обичаш някого, а той теб не. Всички баналности като "намери си хоби" "излизай по-често" "сподели с приятели" няма да ти ги казвам, защото те не помагат. В момента едва ли нещо ще ти помогне, просто трябва да си преживееш периода в който ще плачеш по цял ден и ще седиш сама и ще мислиш за него, просто няма как да се размине. Чисто и просто трябва д аго преживееш.

dimitar_ak
10-31-2008, 08:48
Мен ме зарязаха след 3.5 години, но това е положението. Омръзнал съм и. Млада била и сега и се живеело. Не можела да се обвързва сериозно.

MoHuTo
10-31-2008, 08:51
Проблема е, че мисля, че той още ме обича, но просто явно не съм за него.. според неговите критерии.. :?

Alderis
10-31-2008, 08:58
:( Ще ти мине. Не мога да помогна много, щото на мен да речем вече 7г. не ми минава, ама к'во да правиш, примиряваш се след някоя друга седмица и това е. Само не се вманиачавай и отделяй от заобикалящия те свят...няма смисъл, защото животът си тече и после ще съжаляваш. Повече купончета с приятели и познати препоръчвам. Ще се запознаеш след време с друг младеж, ще се харесате :-D и такива работи. Горе главата само :) , нищо не е свършило напротив, приеми че сега започва :)


Проблема е, че мисля, че той още ме обича, но просто явно не съм за него.. според неговите критерии.. :?
Това пък какво трябва да значи??

dimitar_ak
10-31-2008, 09:00
Проблема е, че мисля, че той още ме обича, но просто явно не съм за него.. според неговите критерии.. :?

Не мисли дали те обича или не. Направи един опит да се съберете. Не стане ли спри да се самонавиваш. Мислите за него ще ги убиеш със срещи с приятели и приятни занимания. Търси и нови контакти.

MoHuTo
10-31-2008, 09:16
А мислиш ли, че не съм пробвала.. :( Просто явно вече няма смисъл да тая надежди..

dimitar_ak
10-31-2008, 09:40
А мислиш ли, че не съм пробвала.. :( Просто явно вече няма смисъл да тая надежди..

Щом си и не става, значи край. Отказваш се.

MoHuTo
10-31-2008, 10:16
А мислиш ли, че не съм пробвала.. :( Просто явно вече няма смисъл да тая надежди..

Щом си и не става, значи край. Отказваш се.

Може би си прав, прекалено късно е за всичко.. трябва да се примиря.. :(

dimitar_ak
10-31-2008, 10:31
Аз също опитах. Тя се държа грубо и надменно. Случи се това, което не исках да се случи. Изпуснах нервите си. Сега вече нищо не може да се промени.

Zveezdichka
10-31-2008, 10:34
Q stiga gluposti! Primirqvala se?!?!?!? NE.
Ti produljavash napred s visoko vdignata glava
i znaesh, che TOI e zagubil.
zagubenqk...

izvinqvam se za latinicata
:-)

MoHuTo
10-31-2008, 13:39
Няма проблем. Той може би е загубил, но и аз загубих.. загубих го и може би повече няма да го върна :cry: А и с колкото и вдигната глава да вървя, болката в мен си остава..

VVT
10-31-2008, 17:19
Mislq che tazi chast sus zarqzvaneto..i vs. ostanalo...e prosto chast ot jivota ni, koqto trqbva da prejiveem....tazi sladka bolka, koqto ni pravi po silni s vremeto....prosto e trqbvalo da se sluchi...taka se nauchavash da se borish za neshto...koeto dori da ne si zaslujava....te pravi shtastliv!I az sum bila taka...i predpolagam vsichki vyv foruma nad 18 godini sa bili taka....!Vsichko shte e nared mila...i naistina si vnoshi che tova e nachaloto na nqkakuv drug etap ot jivota ti...koito za dobro ili za losho e trqbvalo da nastupi sega!Pojelavam ti samo uspehi vyv vsichko i vyv LuBoVta vkliuchitelno! :)

Sorry za latinicata

ImmortalForever
10-31-2008, 17:24
:} Забрави го.Не заслужава, да го помниш.

Bellatrix
10-31-2008, 19:39
Забрави го, понякога когато обичаш някого, а той не е щастлив с теб е по добре да го оставиш да продължи по своя път. Той е просто момче, което иска да се забавлява, а ти трябва да разбереш, че всичко е свършило, да престанеш да се нараняваш, да престанеш да контактуваш с него или поне за момента и така ще ти е по-лесно.
Ае успех от мене :)

MoHuTo
11-01-2008, 07:49
Ами ние дори не си контактуваме.. щом така е решил окей.. само че каквото и да си внушавам вътрешно се чувствам празна.. :?