PDA

View Full Version : Ново училище :?



patiiii
10-31-2008, 09:26

fashion4etyy
10-31-2008, 13:30
а няма ли да е срам..все пак никой няма да те познава . при нас скоро дойде едно момиче и никой не иска да говори с нея седди си сама на чина и не става по цял ден. :?

sunset_light
10-31-2008, 13:56
а няма ли да е срам..все пак никой няма да те познава . при нас скоро дойде едно момиче и никой не иска да говори с нея седди си сама на чина и не става по цял ден. :?
Ако мога да попитам,какъв срам?!
Може би момичето е доста срамежливо,опитайте се да я успокоите,запознайте с нея,попитайте я иска ли с вас да отиде някъде,задавайте й въпроси. ;)

И не мога да ти помогна,съжалявам,сигурно във форума има някой който е от това училище или потърси в google,може да има нещичко.

patiiii
10-31-2008, 14:17

krisence
10-31-2008, 18:41
И при нас миналата година дойда нова обаче много бързо си се спрятелихме и беше много забавно. :)

По темата: сори ама не знам нищо за това училище и в гугъл мисля че ще намериш най-добра информация. :)

pOiSoN_kIsS_94
10-31-2008, 19:33
Няма да бъде много хубаво да се местиш 7 клас :) :)

patiiii
11-01-2008, 07:43

snejana67
11-01-2008, 07:47
:-o ами примести се в новото училище може да ти е по добре :?

Goddess
11-01-2008, 09:58
В 7 - ми клас и аз бях сред гадни учители, класът ми беше на път да се разформирова...и края на 1-ви срок се преместих...Без да знам какви са хората там,преподавателите...Но много бързо се адаптирах.Всички ме харесаха.И понеже всеки час, всеки седеше с различен - разнообразие да има :-D и се караха кой да седи до мен. :Д
Имаше и гадни учители, но пак си завърших с 6-ци по БЕЛ и Математика, които ми бяха най - важни. Кандидатствах и отново попаднах на хубав клас.(макар че първата година не се разбирахме толкова много, в последствие се сближихме.) На следващата година пък бяхме още по - задружни и така...Сега се случва да се караме,но когато трябва - се подкрепяме.И искам с тях да си завърша.А в нашето училище другите класове са ужасни! Хората...
Та,въпрос на късмет на какви хора ще попаднеш.