PDA

View Full Version : гадно е !!! :(



PerfectByNature
10-31-2008, 10:49
ходя с едно момче вече 2ра година..страшно много го обичам .. така е свикнали сте да го чувате това...но на всеки се случва да се влюби .. той също ме обича или поне така казва,но винаги има едно НО...от 1 месец насам се държи супер гадно с мен...като го попитам какво му има ми отговаря с редовния си отговор т.е. незнам.на годишнината ни не ми подари нищо най гадно ми стана от това че дори честито не ми каза :( и от тогава насетне всичко се промени корено.той учи в друг град не се виждаме по цяла седмица чуваме се през ден-два по телефона аз постояно му пиша,а той никакъв.в смисъл че само ми презвънява някой дни дори забравя изобщо за мен и всичките му тъпи грешки ме карат да си мисля глупости и само глупости.никога не споделя с мен,много рядко и то само като му е кефнало че трябва да ми каже нещо...и започвам дори на моменти да си мисля че има друга ;( и само мисълта че това може да е истина и че може всеки момент да се разделим ме убива и ми е супер сдухано няколко дни вече...неискам съвет неискам обиди исках просто да споделя ;( плс без подигравки ..

partychild
10-31-2008, 10:57
oh mi dushko kvo da ti kaja....losha rabota ! az bih govorila s moq priqtel ako beshe taka..zashtoto i moita vrazka e ot razstoqnie no na den se 4uvame nai malko po 5 pati i ve4erta vinagi si pishem i se gledame po kamerata.. bi trqbvalo da go usetish ..trqbva da precenish dali si zaslujava da go 4akash seki den a toi da e neseriozen kam tebe i samo da poluchavash bolka ot nego... az bih si pomislila nai loshoto.. bih mu zadala vaprosa dali mi izneverqva ili prosto sam mu omraznala... i kato ne mi haresa otgovora sama 6te prikliucha vrazkata ..uspeh mila :*b

HONDA
10-31-2008, 11:12
Може да няма друга, просто с това разстояние м/у вас да е охладнял. Просто го попитай какво се случва.

PerfectByNature
10-31-2008, 12:05
за сега се виждаме всяка седмица всмисъл петък събота и неделя вечери сме заедно и всичко е перфектно но като замине просто един вид ме забравя че съществувам.разбирам студентски живот разбирам че е сам там без родители който постояно да го търсят за работа обаче...той буквално забравя за мен и я се сети да презвъни я не ... :( чувствам го толкова близък до мен и просто видя ли нещо което да ми напомня за него си умирам от кеф или ако прочета някой смс който ми е писал се разплаквам от радост че съм с него,обаче е мил само когато реши...дразни ме че прави точно това което реши без да се запита до мен за нищо.... мерси на хората който са се "отзовали" и са отделили малко време за моя "огромен" проблем :cry: :cry: :cry:

nina_inlove
10-31-2008, 12:25
Mm...mila vo da ti kaja. Mai vrazkata vi se e iz4erpala i ako ti moje6 da tarpi6 podobno otno6enie ot negova strana togavo dobre. Az te savetvam da govori6 s nego, da izqsnite drazgite i togava ti 6te re6i6 dali da prodelji6 nego ili ne. Znam 4e 6te ti e trudno no se opiai da mili6 s razuma si a ne sas sarceto si. Uspeh mila.

hild
10-31-2008, 13:31
Няма да е зле и да му подариш подарък за годишнината ви.

ThePowerOfLove
10-31-2008, 13:33
Както казаха другите - питай го направо какво се случва... Иначе това е влиянието на разстоянието, трудно се поддържа такава любов :?

PerfectByNature
10-31-2008, 14:19
вече съм го питала какво се случва както и го попитах какво иска да прави с тая връзка и има ли смисъл тя да продължи....отговора е незнам... попитах го в мен ли е грешката каза-не,попитах го има ли чувства към мен и изобщо пука ли му за мен отговори-да,но не като да кажеш да със сигурност,а да все едно си объркан и просто го казваш понеже така мисли ш че е правилно...и по горе казаха да му подаря нещо за годишнината ни ... м аз вече го направих....както винаги не забравям нито един наш празник независимо дали е общ или поотделен :(

NaNa_SladuRana
10-31-2008, 15:55
според мен надали нещата ще се оправяят кой знае колко от един разговор,просто връзката ви се е изчерпала,знам че ще ти е трудно без него,защото сте се привързали един към друг,но замисли се докога ще търпиш такова отношение.
казвам ти това,защото Ако моята двугодишна връзка не беше приключила,нямаше да забележа най-милия сладур на света (Георги,най-сладичкото име)и никога нямаше да разбера,че именно той е идеалния за мен,никога нямаше да разбера какво е истинското значение на думата ЛЮБОВ :-)

cherry_lady
10-31-2008, 16:09
Ти още го обичаш , и той те обича но вече може да не знае как да го покаже . Може пък пламакът да е огаснал .. да се надяваме да не е!.. Все пак това са момчета те идват и си отиват .. Аз съм убедена че ако не се получи с този , следващия ще е много по добър .. Поговори с него СЕРИОЗНО , но му кажи че не искаш отговори на първокласник а отговор на зрял човек ... Дано да се оправите !! .. Успех !

PerfectByNature
10-31-2008, 16:24
мерси въпреки всичко се надявам нещата да се оправят,защото вярвам в него и знам че всичко може да се дължи на моменто състояние .... просто много го обичам и знам че неискам да срещам друг ... :cry: :cry: :cry:

Alice Cullen
10-31-2008, 16:57
за сега се виждаме всяка седмица всмисъл петък събота и неделя вечери сме заедно и всичко е перфектно но като замине просто един вид ме забравя че съществувам.разбирам студентски живот разбирам че е сам там без родители който постояно да го търсят за работа обаче...той буквално забравя за мен и я се сети да презвъни я не ... :( чувствам го толкова близък до мен и просто видя ли нещо което да ми напомня за него си умирам от кеф или ако прочета някой смс който ми е писал се разплаквам от радост че съм с него,обаче е мил само когато реши...дразни ме че прави точно това което реши без да се запита до мен за нищо.... мерси на хората който са се "отзовали" и са отделили малко време за моя "огромен" проблем :cry: :cry: :cry:
purvo shte se izkaja po purviq ti posting: spored men nai veroqtno nqma druga ami na nego mu e mnogo kofti che ste na golqmo raztoqnie i che ne moje da ste postoqnno zaedno. Az imah takuv problem s segashniq mi priqtel na skoro nakraq slava bogu se razbrahme.
kazvash che e student, ami pak shte ti dam primer sus segashniq mi priqtel, kogato mu doide mnogo nanagorno v uni i distanciqta i stava edin takuv razdraznitelen, ne e na kef, ako kaja neshto za drugo momche dori i prosto priqtel da toi edva li ne zatvarq tela... :( veche go poznavam dostatuchno dobre za da znam che se darju taka zashtoto mu e kofti che me nqma... :oops: :)

ImmortalForever
10-31-2008, 17:21
Зарежи го.

propusk
10-31-2008, 17:44
2 години са много и сигурно си му омръзнала :-o 100% има друга :booooomb:

FreakPk
10-31-2008, 19:41
ами мацка кофти е много 2 години неса никак малко за разстоянието да оказва някакво влияние но нали там петък,събота сте заедно на теб ти е хубаво а на него? Така обърни внимание другия път пробваи да върнеш чувствата му направи нещо нестандартно ако и тогава нещата непотръгнат отново сама се сети какво следва колкото и гадно да е...

PerfectByNature
10-31-2008, 21:32
наистина едно голямо благодаря на всички които отговориха донякъде повечето ви съвети ми помогнаха и ме накара да се замисля че и аз го притискам вповече....незнам нищо...знам че го обичам и че искам да съм с него до края на дните си .... :(

slunchiceto0
11-01-2008, 08:01
Ами не знам...не мисля че чувствата са му същите както преди..може би наистина разстоянието между вас си е оказало нужното влиание..и интереса му към теб е захляднял...може би има някакви чувства..щом още не т е еоставил..ноо не изключваме и възможността че наистина сигурно има и друга..щом се държи така студено..не споделя и не се чувате често...явно времето му е запълнено с нещо друго ново и интересно ;x
не знам има хиляди варианти..трябва да поговорите сериозно и да си изясните тези неща,защото не си заслужава да страдаш..

HardlyAwakened
11-01-2008, 08:11
ходя с едно момче вече 2ра година..страшно много го обичам .. така е свикнали сте да го чувате това...но на всеки се случва да се влюби .. той също ме обича или поне така казва,но винаги има едно НО...от 1 месец насам се държи супер гадно с мен...като го попитам какво му има ми отговаря с редовния си отговор т.е. незнам.на годишнината ни не ми подари нищо най гадно ми стана от това че дори честито не ми каза :( и от тогава насетне всичко се промени корено.той учи в друг град не се виждаме по цяла седмица чуваме се през ден-два по телефона аз постояно му пиша,а той никакъв.в смисъл че само ми презвънява някой дни дори забравя изобщо за мен и всичките му тъпи грешки ме карат да си мисля глупости и само глупости.никога не споделя с мен,много рядко и то само като му е кефнало че трябва да ми каже нещо...и започвам дори на моменти да си мисля че има друга ;( и само мисълта че това може да е истина и че може всеки момент да се разделим ме убива и ми е супер сдухано няколко дни вече...неискам съвет неискам обиди исках просто да споделя ;( плс без подигравки ..

Имах един приятел, който ходи с едно момиче 2 години, наближаваше тяхната втора годишнина...той си споделяше това онова с мен, и се оказа че вече му е писнала до гуша, и си търси причина как да я разкара ..... естествено да се правиш на ударен е най-лесно, съжалявам за теб, но мисля че не те харесва вече ..омръзнала си му, и си търси начин да скъсате, по-точно на теб да ти писне и да го скъсаш ..нямам друго обяснение !

sasha_90
11-01-2008, 09:37
Опитай да се държиш безразлично,но не прекалявай!Ако и това не помогне...или търпиш или го късаш.

mimichi
11-01-2008, 10:43
Според мен не си струва да си с него вече, зарежи го. Няма смисъл да търпиш такова отношение.

Erica1
11-01-2008, 16:19
Наистина няма смисъл да търпиш такова отношение... :-o

SwEeT_pAiN_F
11-18-2008, 19:04
Миличка...аз нямам много опит. Но мисля че с много разговори,като големи хора ще се оправят нещата помежду ви. Просто трябва да обсъдите дали всичко се е изчерпало м/у вас,дали той изпитва нещо към теб и какво по-точно, дали ще е разумно да се разделите за 2-3 седмици,за да си дадете сметка всеки за себе си. Просто..наистина следващият път като се видите в петъка просто предразположи го да поговорите сериозно на тази тема,но в никакъв случай не го нападай,защото тогава може нещата да тръгнат по лошия път.
Хайде успех и късмет!Аз съм сигурна че неможе 2 години да приключат за отрицателно време, ако така стане /дано нестане!!!/ значи не те е обичал безрезервно!