PDA

View Full Version : как да забавим някой, който обичаме?



sad_forever
10-31-2008, 10:57
Предполагам че това е поредната еднотипна тема, която се пуска тук. просто искам да ми дадете съвет, как да си го избия от главата 8-[

Лятото принципно мислех да започна работа, имах си сериозен приятел (поне така си мислех), но получих много добро предложение по морето. Всеки ден се обаждах да чуя моя човек какво прави.. една вечер се получи така че отидохме на гости на колеги.. едно момче много ме хареса аз също изразих симпатии, но в главата ми беше че си имам приятел и се отдръпнах. след няколко ми се отвори възможност да правим секс, но мислейки че имам нещо сериозно зад гърба си се отдръпнах.. след няколко дни получих смс "нещата не вървят по добре да се разделим" и тогава ми се срути света. човека който обичах от 3 години ми казва че неиска да е с мен а аз съм отблъснала едно страхоно момче ](*,)
точно след 2-3 седмици въпросното страхотно момче ми предлага да правим секс и приех.. но след като свърши работа всичко тръгна наопаки.. не живее много далеч но не може да сме заедно, просто незнам.. дали не иска.. или просто аз допускам грешки..
чесно казано наистина се влюбих много силно, но до скоро си пишехме а сега дори не ми отговаря в скайп. прати ми песен, като каза че иска да звучи специално за мен.. не разбрирам.. какво да правя :smt100 никой и нищо не може да ме разсее и развесели, не ми се излиза, просто има мигове в който само седя и мисля. започнах работа но и това не ми го избива от главата

П.С Съжалявам че е толкова объркано, но не мога да си подредя мислите :( :smt022

Miimiinka
10-31-2008, 11:31
Повярвай ми не е трябвало да правиш секс с него ,преди да имате нещо общо.И работата няма да може да забравиш човек,който обичаш.

ImmortalForever
10-31-2008, 17:35
Абе за момчето, ти си била просто секс..Каква е песента с която те е поздравил?Щом те отбягва, значи си вече перфориран билет.Збарави го.Забрави и бившия.Намери си нов.

cinderella_gugutka
10-31-2008, 18:42
ще.го.забравиш-и.аз.съм.минала.по.тоя.път-гадно.е.в.на4алото.но.постеп енно.се.свиква.и.намираш.др г :)

Shu7teR
10-31-2008, 18:47
е те такова хапче нема

въпрос на време е да го забравиш

miss_asi
10-31-2008, 19:12
Изчукал те е следователно GAME OVER! в смисъл според мене той е искал само тва от тебе и си го е получил.С работа любим човек не се забравя не че по принцип е по-лесно де но така е още по-зле.Ае успехи! :-)