PDA

View Full Version : Мамка му!



mArMaLaDkA
10-31-2008, 11:31
Аз съм първа,а той-втора смяна.Днес имах допълнителен по физическо.Излязох на централния вход по едно време,че ми писна у тоя миризлив фитнес.Гледам-той е там.Момчето,което харесвам от година и половина,което оцветява шибаното ми сиво ежедневие.Като го видя,усмивката ми не слиза от лицето,засиявам.Въпреки че не го познавам,с ръка на сърцето мога да кажа,че той осмисля живота ми.Цялата лятна ваканция се нахъсвах как няма да съм такава страхливка като миналата година,ще отида и ще се запозная.Защото миналата година си блъсках сума ти и време главата за нерешителността си,изчаках търпеливо да свърши ваканцията и за какъв *** ?!? Той беше сам навън,аз бях с приятелки,коиот изчезнаха само и само да отида,да се запозная като нормален човек,аз хукнах при тях.Приятелите му дойдоха ,точно когато уж се реших.Никога не съм била някаква задръстена.Винаги съм отивала и съм завързвала разговор с хората.Със нови съученици,със разни момчета от другите класове,с компанията на една приятелка(изцяло мъжка).Никога не ми е било проблем да си говоря с момчетата най-нормално и изобщо с хората,а като го видя тоя се панирвам.Кретенска усмивка,изчервявам се супер много,краката ми се подкосяват,а пеперудките в стомаха са всеки път.Дееба,бактиса ми вече!Толкова много го искам,толкова искам да отида и да се запозная вече с него,не само да гадая дали е такъв или онакъв!Винаги мисля за някакви последствия-щял да ме отреже,щял да ми се изсмее.После-няма да ми се изсмее,едва ли ще ме отреже.П-И-С-Н-А М-И!Писна ми постоянно да въздишам по него и нищо да не правя.И той нищо не прави.Супер се надъхвам и като го видя си глътвам граматиката.Личеше си допреди време,че не е безразличен.Сега просто не знам.Хората се държат така,както и ти с тях.А аз имам гадното качество,като съм хлътнала по някой да се държа адски надуто.Вече хиляда пропилени възможности имам зад гърба си и с днешната случка-още една!Изобщо не ми пука дали темата ще се заключи,дали някой ще ми даде мнение или не!Това изобщо не е първата ми тема за това момче,и за разлика от предишните в които исках съвет,сега просто си изливам чувствата,защото съм безкрайно бясна на себе си и на нерешителността си,на страха,на всичко!

Mr_Crowley
10-31-2008, 11:39
Ами просто спри да се държиш надуто. Ако се мислиш за някаква извънземна, сигурен съм, че не си. Когато човек иска нещо търси начин да го постигне и думи от сорта на " когато си харесам някой се държа надуто" означават, че ти го правиш умишлено. Знаеш го и не го променяш, тогава няма да се жалваш, че резултата е такъв. Понякога трябва малко самочувствието по-назаден план и всичко си идва по местата :-o

mArMaLaDkA
10-31-2008, 11:44
Ми именно.Усетих се,спрях да виря носа.Поглеждах го,усмихвах му се,стараех се да покажа,че имам някакъв интерес.Тогава той се държа супер надуто и безразлично.Почнах ли пак да го игнорирвам един вид,той пак проявяваше интерес.Еми..тоо...нито така,нито иначе.

Mr_Crowley
10-31-2008, 11:47
Виж какво ще ти кажа като мъж - отиди и му се усмихни, ама по оня женския тъпоумен начин, дето си мислите, че е много секси и му кажи, че искаш да се запознаете. Със сигурност ще се усмихне и ще се запознаете и вече по реакцията му ще прецениш дали има смисъл да продължаваш да търсиш контакт с него. Ако се прави на някакъв и се вкарва във филмчета, тогава просто го заеби...нека си се надува на дрислите - Да не ти пука! Няма нищо страшно, ти го направи все едно ще се изправяш пред Страшния Съд! Дишай спокойно! 8)

amerikanec
10-31-2008, 14:31
Кой набор си?

FrozenFire
10-31-2008, 15:51
Отиди ....
Ние няма как да те накараме да идеш ....
Сама трябва да го искаш
И да те отреже-какво?
Да не е последния?
Не знам аз винаги като си правя някакви сметки за нещо подобно и винаги става обратното.
Нима искаш да чакаш още година и половина?
сложи край на това,не си заслужава...
Да не се окаже само накрая,че си чакала толкова време за някъв глупак :-D

DeepWithin
10-31-2008, 17:08
Боже, и на мен ми се е случвало и като си спомня.......Ситуацията беше следната:

Исках много да се запозная с две момчета от моето училище(по-точно само единят, другият му е приятел) и си казвам ''Сега, ако го видя, ще направя едикакво си.....''.Обаче всеки път когато го видя ми се подкосяваха краката и несъзнателно спирам да говоря.Просто млъквам.И така....един ден в училище бях с блуза на Opeth и той дойде при мен и аз гледам и не вярвам на УШИТЕ си, че и той е с тяхна блуза(е естествено беше друг модел, а и една от любими те му групи и така да се каже се ''издигнах'' в очи те му :D) и така....до къде бях стигнала?....а да сетих се.... :D .Та той дойде при мен и ме заговори
(ТОЙ)-Здравей!Виждам, че си падаш по Opeth?
(АЗ)-Ами да супер са.(Бях забравила да говоря...сякъш никога не съм имала способността да говоря)

После продължи разговора бла бла бла(вярно беше много тъп пазговор и все пак) и досега сме заедно.Оказа се, че той отдавна ме е забелязал обаче му ставало неловко :D .И така.

И мен ме беше страшно срам, и сега ме е много яд, че не съм го заговорила по-рано, но сега наистина съм доста щастлива, така че по-добре опитай да поговориш с него.

P.S.Съжалявам за дългото писане.

MartyParty
10-31-2008, 18:55
Щеше да е много по-лесно,ако някой друг ви беше запознал.Просто един ден,когато пак видиш добра възможност,отиди и му кажи "Здрасти!"..Нищо толкова трудно не е.Забрави,че го харесваш толкова много,приеми,че е момче като всяко друго(сега като се замисля е по-лесно да се каже,отколкото да се направи).Може малко да потренираш пред огледалото-помага понякога. 8)

ludi4koty
10-31-2008, 23:53
Ти решаваш..Може да отидеш и направо да се запознаеш с него (преглъщайки) срам и т.н.,а може и да помолиш някой от приятелите ти да ви запознае :oops: :oops: Но не мисля,че има нещо страшно в това сама да отидеш 8) 8) Както си решиш и успех! :)

snejana67
11-01-2008, 06:49
8) ами иди се запознай не го отлагаи за да не стане късно :?

mynichka
11-01-2008, 06:52
Оф ..стига с тоя страх какво ще стане след това ..отиваш и се запознаваш на момента ..а след това каквото иска това да става :)

soul1199
11-01-2008, 07:39
i ti,kato moita fr i tq taka pravi i az neizdurjah sno6i i toi doide pri mene da se pribirame i az my kazah,4e moita fr iska da izleze s nego i toi se suglasi :D i gi oprvavih,pomoli nqkoq tvoq fr da te zapoznae,ako te e sram tolkova i az bqh po edno vreme taka,ama vupreki vsi4ko otidoh pi momuka :oops: :oops: kusmet :)