PDA

View Full Version : Раздвоена съм...



lipstik
10-31-2008, 16:18
Харесах си едни мн сладки кецове и се кудя дали да си ги купя.Чуся се защото аз досега не съм имала такива обувки.Почти всичките са ми токчета и начина ми на обличане не баш като за кецове.Но пък мн ми харесаха и мн искам да си имам такива обувки и сега се чудя дали да си ги взема.И повечето хора около мен казват че момиче да носи кецове е смешно,то и аз мислех така ама тея като ги видях беха мн сладки.И така какво бихте ме посаветвали:да си ги взема или да не си ги взема?

bettersweet
10-31-2008, 16:23
След като ти харесват си ги вземи! Ти си тази която трябва да реши дали нещо ще ти отива или не :)

ElisaDay
10-31-2008, 16:23
Ами погледни си хубаво в гардероба - дали ще имаш с какво да ги носиш и ако имаш си ги вземи.И не слушай там онези приятелки, че не подхождало на момичета кецки.

Giva
10-31-2008, 16:28
Носи това което харесваш.Щом ти харесват си ги вземи.А това че кецовете стоят смешно на момичета е тъпо :?

FrozenFire
10-31-2008, 16:30
Взимай ги,бе,кво се чудиш.

mynichka
10-31-2008, 16:33
зависи си само от теб ..нито ти знаем стила на обличане ..нито нищо ..ем не мога да ти кажа ..но щом ти харесват толкова много не му мисли много :)

scoobydors
10-31-2008, 16:41
Взимай ги,бе,кво се чудиш.
:grin: :grin: :grin:

mir4eto93
10-31-2008, 16:55
Кецовете стоят смешно на момичетата :D По-голяма тъпотия не бях чела, че на мен си ми стоят много хубаво :-D Хич, ама хич да не ти пука, на мен пък са ми слешни момичета с 10 санта ток, които едвам вървят, ето това е истинската пародия ... Не дай Боже да им се наложи да бягат :razz:

WithLove
10-31-2008, 16:57
Взимай ги,бе,кво се чудиш.
да

siLenT_scReaMs
10-31-2008, 17:06
повечето хора около мен казват че момиче да носи кецове е смешно
az puk shte ti kaja che v moq klas bqh purvoto momiche koeto si vze beli kecove.. (daje maika mi mi gi beshe haresala :-D ) i nai strannoto e che purvo se zaribiha vsichki momcheta sled men i sled tova momichetata..sega celiq klas sme s beli kecove :P golqm smqh :) az ti preporachvam da ne ti puka..kecove sedqt mn sladko.. nishto che nqmash tochno takav stil drehi..ponqkoga mn qko se poluchava kato smesish stilovete..ako imash jelanie i snimki moga da ti namerq da te ubedq ;P

s0me^col0uR`of`tRutH^
11-01-2008, 05:19
Изобщо не е смешно момиче да носи кецове,както казаха ако имаш с какво да ги съчетаваш,ще ти стоят мн яко :) ;]

_mimi7y_
11-01-2008, 07:15
не е вярно че на момичетата им стоят смешно кецките... нямам приятелка която да няма поне един чифт кецове в гардероба си

LIND
11-01-2008, 07:18
ако няма на какво да си ги сложиш, за какво са ти?

OpenedSky
11-01-2008, 07:23
Пуснато на: Пет Окт 31, 2008 8:55 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Кецовете стоят смешно на момичетата По-голяма тъпотия не бях чела, че на мен си ми стоят много хубаво Хич, ама хич да не ти пука, на мен пък са ми слешни момичета с 10 санта ток, които едвам вървят, ето това е истинската пародия ... Не дай Боже да им се наложи да бягат


+1 :D

ndle
11-01-2008, 07:24
Зимааааааааааай !!! момиче с кецки - :-)

*[...straWberry]...*
11-01-2008, 08:30
щом ти харесват какво значение има какво мислят останалите... важното е на теб да ти харесват... в деня на самооправлението бях учителка :P затова реших да се поиздокарам с един черен костюм... троблема беше там, че трябваше и да нося едни ужасни токчета, които майка ми имаше за ''изискани''... сутринта станах и вместо токчета си обих любимите ми зелени кецове... бях страшна с тоя костюм и тия кецове :grin: само дето майками щеше да ме убие като ме видя по местната телевизия... :D

*[...straWberry]...*
11-01-2008, 08:30
щом ти харесват какво значение има какво мислят останалите... важното е на теб да ти харесват... в деня на самооправлението бях учителка :P затова реших да се поиздокарам с един черен костюм... троблема беше там, че трябваше и да нося едни ужасни токчета, които майка ми имаше за ''изискани''... сутринта станах и вместо токчета си обих любимите ми зелени кецове... бях страшна с тоя костюм и тия кецове :grin: само дето майками щеше да ме убие като ме видя по местната телевизия... :D

sunshine00
11-01-2008, 08:36
az nosq kecove i e super sladko :D i kat imah dunki,koito na karq da se raz6irqvat stava super qko :grin: taka 4e ne samo tok4etata mogat da lepnat muja pri teb,kat muha :D

BigFakeSmile
11-01-2008, 09:56
грабвай ги и си ги носи с кеф :D :grin: :-) аз почти секи ден нося.. :)

Sigrina
11-01-2008, 12:40
...на мен пък са ми слешни момичета с 10 санта ток, които едвам вървят, ето това е истинската пародия ... Не дай Боже да им се наложи да бягат :razz:

Токчетата са наложителни в официалния стил на обличане и са секси. Разбира се наистина е смешно да видиш 13-14 годишна пикла дето не може да ходи а се е качила на 15см :D
А аз лично съм свикнала вече да тичам с токчета, което изобщо не ме е отказало от кецовете де. Много хора ми се чудят, когато всеки ден ме виждат официално облечена на токчета и в петък се появя по-неглиже с кецове, но какво толкова. Много са удобни и също стоят добре.
Така че - взимай ги :)