PDA

View Full Version : Замислих се...



BeBsItO
10-31-2008, 18:25
Днес се замислих по един въпрос........ В тези размисли ме хвърли връзката на една моя приятелка,която ми е мн близка и споделя с мен всичко.Та да преминем към същината. Ако гаджето ви се отнася с вас идеално....сваля ви звезди....луни....слънца...... НО с другите хора се държи доста зле....на всичко намира косури.....винаги е недоволен от нещо....абе изобщо е настроен отрицателно към света,мислите ли ,че след време ще се държи и с вас така. Разбирасе ,чак тогава когато любовта изчезне....и дойде на ред уважението. Ами ако неиска да учи, а го прави зарази родителите си......да не ги разочаова??? ЕЕеее??? С две думи не е добър като човек, но към вас е идеален! Какво бихте направили? Аз мисля ,че ако ми се случи бих била безсилна....... нз нз

FrozenFire
10-31-2008, 18:32
Какво значение има какво ще е след време.
Живеем в настоящето,не в бъдещето.
Ако стане така-ще го зарежа,какъв е проблема?
В случая 'ако това,ако онова' е глупаво.

CenCe
10-31-2008, 18:37
не бих тръгнала с такъв човек... дори и да се даржи идеално към мен, това не е достатъчно при положение, че не се държи добре с приятелите ми, неговите приятели и т.н. :-o

LMSM
10-31-2008, 18:39
Какво значение има какво ще е след време.
Живеем в настоящето,не в бъдещето.
Ако стане така-ще го зарежа,какъв е проблема?
В случая 'ако това,ако онова' е глупаво.
;-)

Cvetito53
10-31-2008, 18:41
FrozenFire saglasna sam sas tvoito mnenie napalno!!!

NaNa_SladuRana
10-31-2008, 19:03
нямам този проблем,моят приятел е страхотен човек...
Но принципно не их тръгнала с такъв човек,защото нетолерирам такова отношение :)

BeBsItO
10-31-2008, 19:11
Ами ако този човек в началото не е бил такъв.....( поне пред вас) и след това си е показал рогцата......когато вече си хлътнал.... мн сериозно....

miss_asi
10-31-2008, 19:26
Life is now or never!

MartyParty
10-31-2008, 19:33
Ами ако този човек в началото не е бил такъв.....( поне пред вас) и след това си е показал рогцата......когато вече си хлътнал.... мн сериозно....
Това показва,че няма любов от пръв поглед.За да обичаш някого ,ти трябвада го познаваш наистина добре.Не бива да се впускаш в първата авантюра,която излече и да я приемаш като нещо голямо.Хубаво е да се живее за момента,но не във всяко едно отношение. :?

WithLove
10-31-2008, 19:45
Какво значение има какво ще е след време.
Живеем в настоящето,не в бъдещето.

Абсолютно.

А и ми е смешно как му лепна етикате "не е добър човек" 8-)

partychild
10-31-2008, 19:55
ne bih bila s 4ovek , koito se darji postoqnno zle s drugite hora..6te mi e antipati4en i to mnogo :?

GregoryHouse
10-31-2008, 20:13
Ако това е дефиницията за лош човек, то тогава света е пълен със толкова лошо хора...всички се чувстваме доста често като него просто той го изразява...

Jumbie483
10-31-2008, 20:15
ох, само на мен ли такива ми хващат окото :oops: Според мен е сладко момчето да се държи с теб сравнително добре от колкото с другите момичета... :oops:
Моят приятел например е бил от типа женкар. Ходил е с момичета за по ден/два и после ги е късал и подигравал дълго време след това. Аз първо се страхувах да не направи и с мен така, ама както се казва послушах сърцето си 8-) Но след няколко месеца от връзката ни разбрах, че може би се е влюбил и няма да ме зареже :oops: И така вече три години се радвам на неговата любов и той на моята и въобще не ми пречи, че към другите отношението му е по-различно. Ако се преструваше пред мен, едва ли щеше да издържи 3 години :oops: :oops:

soul1199
11-01-2008, 07:51
abe hora jiveite sega,kakvo 6e stane 6e stane,ne my mislete tolkova!

*[...straWberry]...*
11-01-2008, 08:02
за мен човек, който не се държи еднакво добре с всички не е никак добър... може би просто вълшива кожа... ще прикрива истинския си характер до едно време, после и да иска няма да успее... но знае ли човек всички сме различни... може пък да си има причини да се държи така с останалите :?

HardlyAwakened
11-01-2008, 08:07
Не бих искал такъв човек до себе си ..това е позиор за мен, ами ако един ден се обърне и срещу теб ?Коректността на първо място !

slunchiceto0
11-02-2008, 05:20
Ау не!Не мога да съм с човек,който върви срещу целия свят....най напред това не е никакъв пример за поддържание,само ще ме дърпа и мене надолу! а и аз не обичам черногледи хора :) ,определено не ми трябва такъв човек;]