PDA

View Full Version : grozna li sam



girl4eety
10-31-2008, 18:29
zdr molq vi kajete mi kfo da praa zna4i dnes v edin ot 4asovete edno mom4e mi vika : abe Kameliq (taka se kazvam) za6to ne otidesh da igraesh v nqkoi film na ujasite@ az go poglednax i si potraqx kajete mi kfo da praa 4e tolko me mislqt za grozna plsss pomagaite kfo da promena v sebe si 4e da me haresvat drygite

FrozenFire
10-31-2008, 18:45
Абе,ако си грозна-лошо,че като гледам си и бая тъпа...

hild
10-31-2008, 18:46
дай снимка да те видим

Goddess
10-31-2008, 18:50
Не си на повече от 12...предполагам...

Giva
10-31-2008, 18:53
И ние отде да знаем дали си грозна и какво трябва да промениш в себе си като не сме те виждали? :-o

AItOo0
10-31-2008, 19:01
дай снимка , инак не можем да ти помогнем :-o

LMSM
10-31-2008, 19:01
Дай снимка да те видим де! Как мога да ти отговоря като не съм те виждала :D :D :D

xXxScreamxXx
10-31-2008, 19:02
И ние отде да знаем дали си грозна и какво трябва да промениш в себе си като не сме те виждали? :-o

Дай да гадаем.. по интуиция 8-)

CenCe
10-31-2008, 19:08
да определено мозъчните ти клетки са много грозни :-D

ILY
10-31-2008, 19:09
btw адашка си ми :D :) ..
не този който ти казва че си грозна те прави такъв ..
таква си каквато се чустваш :-P :-P

кажи му на оня пишкодръп че не ти, а той тряа участва в хорър филм :D

girl4eety
10-31-2008, 19:15
btw адашка си ми :D :) ..
не този който ти казва че си грозна те прави такъв ..
таква си каквато се чустваш :-P :-P

кажи му на оня пишкодръп че не ти, а той тряа участва в хорър филм :D
mersi samo ti mi otgovori normalno a dr samo sezaqjdat az imam seriozen problem a vie mi se podigravate
"ILY" naistina mn mersi za komentara ti :-)

Thoughtless
10-31-2008, 19:20
mersi samo ti mi otgovori normalno a dr samo sezaqjdat az imam seriozen problem a vie mi se podigravate
"ILY" naistina mn mersi za komentara ti :-)

Ако си на 12 ти е простено, всеки или почти всеки е минал през този период. Но това не е сериозен проблем.
Игнорирай момчето. А ако има нещо във външния ти вид, което не ти харесва, го коригирай.

z1n4i7y
10-31-2008, 19:20
Ами щом мисли,че си грозна-да не те гледа бе :o

kat4enceto
10-31-2008, 19:21
Кво мога да ти кажа освен: НЯМА ГРОЗНИ ЖЕНИ, ИМА ТРЕЗВЕНИ МЪЖЕ!!! :lol: :lol:

Pooky
10-31-2008, 19:23
Кво мога да ти кажа освен: НЯМА ГРОЬНИ ЖЕНИ, ИМА ТРЕЗВЕНИ МЪЖЕ!!! :lol: :lol:
:razz: :razz:

tigity
10-31-2008, 19:30
Кво мога да ти кажа освен: НЯМА ГРОЬНИ ЖЕНИ, ИМА ТРЕЗВЕНИ МЪЖЕ!!! :lol: :lol:
:razz: :razz:
+1 :razz:

WithLove
10-31-2008, 19:36
Дай снимка де 8-)

PaTeToO
10-31-2008, 19:36
mersi samo ti mi otgovori normalno a dr samo sezaqjdat az imam seriozen problem a vie mi se podigravate
"ILY" naistina mn mersi za komentara ti :-)

Ами аз на това не му викам сериозен проблем но ... ти си знаеш.А само кажи как очакваш да помогнем като дори неможем да видим твоя снимка ?

girl4eety
10-31-2008, 19:40
na 15 sam nz kajete kfoo da napraa 4e da ne me ubijda taka da promena van6niq vid li kfoo :-o

Sensuality
10-31-2008, 19:42
Нали ти казаха хората,дай снимка,откъде да знаем какво да промениш и какво да не промениш в себе си,след като дори не сме ти видяли фейса ? :D И що те вълнува толкова,кво мисли един дрисльо? :-o

kat4enceto
10-31-2008, 19:46
То комплексите са голямо нещо значи..... :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz:

MostHated
10-31-2008, 19:52
дори снимка не постна... темата е ебавка според мен!

WithLove
10-31-2008, 19:58
Добре де,да приемем,че темата ти не е ебавка и наистина си комплексирана от външността си и искаш да се промениш.Как да ти кажем мнението си и как да ти кажем какво ти куца и какво можеш да промениш към по-добро,като дори една снимка не си дала.Ако наистина искаш помощ,дай снимка.Иначе не се надявай на сериэни мнения.Просто няма да има основание эа такива.

Goddess
10-31-2008, 19:58
дори снимка не постна... темата е ебавка според мен!
За съжаление, неграмотността и плиткоумието отдавна не са ебавка...

Jumbie483
10-31-2008, 20:21
Ахах мен в 4-и клас ме караха да играя от пиесата ,,Снежанка и седемте джуджета'' - оная грозната :lol: :lol: Като ми сложиха онзи грамаден и пъпчив нос и ми направиха някакви изкуствени пъпки се разревах :razz: :razz: Само, че после ми казаха, че са ми ги сложили, защото лицето ми било много сладко за грозна жена (на всичкото от горе) :lol:
Та по темата 8-) не обръщай внимание на такива. Едни ще ти казват, че си супер сладка, други ще ти казват че си много грозна...И никой няма да е прав. :? Ти най-добре знаеш каква си..не виждам защо трябва да се повлияваш от чуждото мнение :-o

VilleBaby
10-31-2008, 20:27
ДАЙ СНИМКА , АКО ИСКАШ ДА ТИ ПОМОГНЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LipSoFAnAnGel
10-31-2008, 20:31
темата е ебавка..Някаква лигла няма какво да прави и пуска теми :x

Infinity
10-31-2008, 21:19
ЩЕ Е ДОБРЕ ДА ДАДЕШ СНИМКА :o

ILY
10-31-2008, 22:17
наистина дай снимка :) :)

OneGirl
11-01-2008, 06:53
Е дай снимка ние как да ти кажем като не сме та виждали :? :?
ДАЙ СНИМКА ДЕ

LaPeNcEto0o
11-01-2008, 07:53
Как да даде снимка, като някой хора са на принципа шоу да става, няма значение какво му е на отсрещния.Много интересно да видите снимка.Някой хора ви обясняват косата ми е кестенява, постригана на етажи до раменете. И следват коментари:
"Дай снимка бе.Ти тъпа ли си !?" "Не мога да ти кажа нищо без снимка"
Интереси.
По темата: не мисля, че ще се разхубавиш пред компютъра или телевизора, а в никакъв случай в някакъв форум.

BigFakeSmile
11-01-2008, 10:01
наистина предполагам че не си на повече от 12..ама с акъл на 10 :D ..стига бе момиче??къде ти е самочувставието :shock: ако ти не се уважаваш..и другите няма да го правят :?

ElisaDay
11-01-2008, 10:28
Прекалено повърхностна си.

girl4eety
11-01-2008, 11:31
SPRETE DA ME UBIJDATE 4E SAM LIGLA I NZ SI KFO 4E NE KA4VAM SNIMKI NE KA4VAM ZA6TOTO NEZNAM KAK DA KA4A I BLAGODARQ NA TEZI KOITO MI POMOGNAXA MN MERSI A ZA DRYGITE NE MI INTERESYVATE 6TOM ZA VAS SAM LIGLA 4E NE KAZVAM SNIMKI PRI POLOJENIE 4E NEZNAM KAK BLG NA TEZI KOITO MI POMOGNAXA

darla
11-01-2008, 11:34
btw адашка си ми :D :) ..
не този който ти казва че си грозна те прави такъв ..
таква си каквато се чустваш :-P :-P

кажи му на оня пишкодръп че не ти, а той тряа участва в хорър филм :D
mersi samo ti mi otgovori normalno a dr samo sezaqjdat az imam seriozen problem a vie mi se podigravate
"ILY" naistina mn mersi za komentara ti :-)
maloumno suzdanie su,puk nz dali si grozna!!!kak se zaqjdat s teb-kato ti iskat snimka li!Ujas,gorko na va6ite

Joffynka
11-01-2008, 12:17
ОхХХ миличка,много си емоционална! И все пак нали целата е не да те съдим,а да ти помогнем :) да ти кажа познавам толкова грозни момичета който обаче се обличат като принцесси и вс ги харесват :) Бъди по могата,егоцентрична егоистична,бъди кучка без душа и ще видиш колко ще те захаресват всички другият начин е да си мила и нежда,лигла, пак с хубави дрешки и аксесоари ;)

girl4eety
11-01-2008, 16:46
http://img.data.bg/i.php?show=1224277&ctrl_id=zrcvfs#img
eto tova sam az samo ne mi se smeite molq vi :o
i za vaprosa na pezataa ne nqmam si gadje :o

LaPeNcEto0o
11-01-2008, 16:51
Е извинявай ама...кажи на момичето, че е хубаво, ако изобщо се мисли за грозно или ако изобщо го познаваш.Според мен темата се изчерпа...

Goddess
11-01-2008, 16:54
http://img.data.bg/i.php?show=1224277&ctrl_id=zrcvfs#img
eto tova sam az samo ne mi se smeite molq vi :o
i za vaprosa na pezataa ne nqmam si gadje :o

При положение, че очилата закриват цялото ти лице не знам какво да кажа...
Изглеждаш ми мацка, устните ти са хубави...не ми изглеждаш сдуханячка, но си снимката ти е типично позъорска.
Ако имаш по-нормална,дай.Иначе пак казвам, далеч не ми изглеждаш грозна...Ако се научиш и да пишеш и да се изразяваш, ще си супер.
Но ако темата ти е с цел да си просиш комплименти - тъпо. :)

girl4eety
11-01-2008, 16:58
Е извинявай ама...кажи на момичето, че е хубаво, ако изобщо се мисли за грозно или ако изобщо го познаваш.Според мен темата се изчерпа...
sa mislish 4e laja 4e tfa sam az :?
Goddes` ne tarsa komplimenti i iskam savet opt vas ama vsi4ki me nagybqvate a uj ste tyk za da pomagate a vasa6tnost ne stavate za ni6ty znaete samo da ubijdate hora :? :? :? :? :?

LaPeNcEto0o
11-01-2008, 17:02
Е извинявай ама...кажи на момичето, че е хубаво, ако изобщо се мисли за грозно или ако изобщо го познаваш.Според мен темата се изчерпа...
sa mislish 4e laja 4e tfa sam az :?
Goddes` ne tarsa komplimenti i iskam savet opt vas ama vsi4ki me nagybqvate a uj ste tyk za da pomagate a vasa6tnost ne stavate za ni6ty znaete samo da ubijdate hora :? :? :? :? :?
Като не ставаме за нищо хикса горе в дясно.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-01-2008, 17:12
Абе не си грозна бе я се успокой и си вдигни самочувствието,ти нещо поглеждала ли си се?В смисал нещо ми се струва че или на снимката не си ти или си тъпа комплексарки или си просиш коментари ;)

titinkaa
11-01-2008, 17:25
абе секи човек си е хубав за себе си така че той ако мисли че си грозна някой друг пък може да не мисли същото

ValzZi
11-01-2008, 17:38
Кво мога да ти кажа освен: НЯМА ГРОЬНИ ЖЕНИ, ИМА ТРЕЗВЕНИ МЪЖЕ!!! :lol: :lol:
:razz: :razz:
+++ :grin:

TheNewReligion
11-01-2008, 17:55
Аз, пък си мисля, че си фейк профил. 8-) Когато си бяхме писали в скайп написа, че си с руса коса и черни вежди...Да не коментирам останалите ти тъпи теми. Правете си изводите. 8)

girl4eety
11-01-2008, 18:41
boqdisana sam

Sw3eTy
11-01-2008, 18:56
a sly4aino da iska6 da kaje6 kak se pi6e6 v impulse? qvno 4e ima6 registraciq...

P.S. sorry za latinicata, nqmam krilica na tozi komp :( :oops:

nicolepcd
11-01-2008, 19:02
"Хванати В Лъжа" 8-)

LP_GirL
11-01-2008, 19:09
:-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D

draki4ka
11-01-2008, 19:17
абе хора било е Хелоин за бога :lol: :lol: :lol: един от моя клас пита една госпожа за повода на Хелоина ли се е гримирала така :razz: :lol: :lol: а тя имаше очна линия само :lol: :lol:

girl4eety
11-01-2008, 19:27
:? :? :? :? :? :? :? nagrubqvate me iskam modertaorite da mi zaklu4at temata

draki4ka
11-01-2008, 19:32
с кое те нагрубяваме поне аз не те нагрубявам момчето те харесва и иска да ти се докаже затова използва случая с Хелоин ама то за тфа семисли не се пускат др теми :? ......ае със здраве

TheNewReligion
11-01-2008, 19:33
Аз, пък искам да те баннат. Не може да продължаваш да лъжеш като циганка и да подхождаш с такова науважение към съветите, които ти се дават. :wink:

girl4eety
11-01-2008, 19:49
kakvi saveti mi se davat kato napisja nqkoq tema i nqkoi ot potrebitelite me nagrybavqte i po4vate ti si bolna ti si luda ti si pishqsala i t.n... a kak dr si kazvat mnenieto a nujno li e da me ubijdate no vsi4ko se vra6ta na teb 6te ti e priqtno li ako nekoi ti kaje 6to ne igraesh u film na ujasite a :shock: na men mi idvashe posle da revna za6toto e gadno nqkoi ti kaje u o4ite 4e si grozen :( ;( ;( ;(

TheNewReligion
11-01-2008, 19:54
Съвсем нормално е да те обиждат. Като виждат, че темите ти са изсмукани от пръстите едва ли не... :? Няма да коментирам, снимката "ти". Повече от ясно е, че се опитваш да ни правиш на палячовци, ама както виждаш не става. Ако ще лъжеш, бъди сигурна, че трябва да можеш и да "мажеш". :wink:

Honey:)
11-01-2008, 19:56
Никога не може абсолютно всеки човек да те хареса сещаш ли се? :shock: май още не си го разбрала.Винаги ще се намери някой който да те съсипва и тъпче...
ARTISTS





LYRICS | Sugababes - Ugly
Der Text zum Song!



Datum: 02.12.2005



Sugababes - "Ugly"
Album: "Taller In More Ways" (2005)
When I was 7
They said I was strange
I noticed that my eyes
and hair weren't the same
I asked my parents if I was OK
They said you're more beautiful
And that's the way
they show that they wish
They had your smile
So my confidence was up for a while
I got real comfortable with my own style
I knew that they were only jealous cos

People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you
So are you

There was a time when I felt like I cared
That I was shorter than everyone there
People made me feel like life was unfair
And I did things that made me ashamed
Cos I didn't know
my body would change
I grew taller than them in more ways
But there will always be the one
who will say
Something bad to make them feel great

People are all the same
And we only get judged
by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you
So are you

People are all the same
And we only get judged
by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you
So are you

Everybody talks bad about somebody
And never realises
how it affects somebody
And you bet it won't be forgotten
Envy is the only thing it could be

Cos people are all the same
(The same, the same)
And we only get judged
by what we do
(What we do, yeah, yeah)
Personality reflects name
And if I'm ugly then
(Yeah, you)
So are you
So are you


Хората песни са измислили даже :lol:

Goddess
11-01-2008, 19:59
Пише се ОБИЖДАМ, по дяволите! И не знам дали си грозна (защото явно на снимката не си ти), но си тъпа, безбожно тъпа!
Ако си нямаш друга работа, вместо да киснеш пред компютъра, вземи се ограмоти малко...

ThePowerOfLove
11-01-2008, 20:03
Ти ако ще слушаш всеки втори какво приказва за тебе... Да не ти пука ;) Който обижда - завижда :)

VhD
11-01-2008, 20:36
Абе,ако си грозна-лошо,че като гледам си и бая тъпа...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

preichetoy
11-01-2008, 21:21
Стига че ще я разплачете! Колко трябва да си жалък и комплексиран, за да постнеш чужда снимка и да кажеш, че си ти?!

LaPeNcEto0o
11-01-2008, 21:22
Според мен няма смисъл да се продължава темата.
Явно авторката си проси излишни комплименти.Въпроса ти един вид как да станеш красива е абсолютно ... :-o нелогичен.Всеки човек е различен и трябва да се приема такъв какъвто е.Това, че някое момче на което тепърва му щракнаха хормоните ти е казало, че си грозна е съвсем нормално.Мисля, че всяко момиче на твоята въздраст е получавало различни коментари за своята външност, включително отрицателни.А и още е доста рано да се определяш под "грозна".Моят съвет е - поддържай се, бъди хигиенична - прави това което можеш да правиш за въздрастта си, а грозна и красива-тук природата си знае.

draki4ka
11-01-2008, 22:21
продължавам да си смиля тезата за ~ ХелоиИиНн ~boo AMA май никой не чува момчето да харесва бе (сигурно) ам ти що не му каза ам аз съм грозна ама ти си хубав !!!!! макар и да нее ако нее :shock: Надвий глупака с мълчание!!!! :lol:

CherryKisS
11-02-2008, 06:40
И това момиче, чиято снимка си постнала е на първо място в топ 101 в импулс.
http://www.impulse.bg/user/ynikat4e

nicolepcd
11-02-2008, 07:18
И това момиче, чиято снимка си постнала е на първо място в топ 101 в импулс.
http://www.impulse.bg/user/ynikat4e
Хахаха, е те тва е! 8-)

krisiiiiito
11-02-2008, 07:23
И това момиче, чиято снимка си постнала е на първо място в топ 101 в импулс.
http://www.impulse.bg/user/ynikat4e
Хахаха, е те тва е! 8-)

:razz: :razz:
знаеш ли какво - ЖАЛКА СИ МИ! :)

CherryKisS
11-02-2008, 08:32
Тая е бахти жалката :-o
Дам.

draki4ka
11-02-2008, 09:02
Тая е бахти жалката :-o


:? баси хората има на тая Земя маикоуууууу :lol: :razz: :razz: :razz: тфа ти норлмална ли си ма :x да вземаш чужди снимки вече щи кажа Грозна си ми!!!

TheNewReligion
11-02-2008, 09:24
Пхаха...Чудя се на тези, които принципно и се връзват на тъпите теми и крадени снимки...ОчевАдно е, че този акаунт е фейк!

Pepincetyy
11-02-2008, 10:45
И това момиче, чиято снимка си постнала е на първо място в топ 101 в импулс.
http://www.impulse.bg/user/ynikat4e
:razz: :razz: :razz: не,не,не просто ще се спукам от смях-как може да си толкова тъпа,че да постеш снимка на друг :o намирам го за много ама много тъпо...

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:42
moje i tq da e..prosi si komplimenti....pikla... :-)

Slashy
11-02-2008, 16:44
омг патко, за кво слагаш чужди снимки ве :D майкоо..
толко си проста, че не мое се усетиш, че долу има надписче импулс и ако беше твоя снимката щеше да сложиш оригинална без такъв надпис, а и тва момиче е на 1 място в импулс хахаха

WhenTheLoveIsGone
11-02-2008, 17:26
Въййй мега ограничената си :shock: ако наистина си на 15 и се изразяваш така .. omg.. :shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

TheCookie
11-02-2008, 21:54
kakvi saveti mi se davat kato napisja nqkoq tema i nqkoi ot potrebitelite me nagrybavqte i po4vate ti si bolna ti si luda ti si pishqsala i t.n... a kak dr si kazvat mnenieto a nujno li e da me ubijdate no vsi4ko se vra6ta na teb 6te ti e priqtno li ako nekoi ti kaje 6to ne igraesh u film na ujasite a :shock: na men mi idvashe posle da revna za6toto e gadno nqkoi ti kaje u o4ite 4e si grozen :( ;( ;( ;(

Значи-първо да започнем с това, че си скарана с българската граматика.Пише се започваме, не почваме.Не е "ще ти е приятно ли" ,а "ще ти бъде ли приятно"...по дяволите като чуя някой да ми каже ей тоя израз"ще ти е приятно ли" иде ми да му играя един в главицата.Казва се "да играеш във филм на ужасите" не "у филм на ужасите..Не е нЕкой, а нЯкой.Не "у очите", а "в очите".

Момиче осъзнаваш ли колко грешки правиш когато пишеш?!?!?!Остави дали си грозна.Учи граматика.Аз не съм на 15, по-малка съм, но пиша по-правилно по дяволите.(не искам да някой да остане с погрешното впечатление че се хваля-давам пример)

А колкото до това че всички те обиждат че си тъпа-да тъпа си!!!
Надявам се да не лъжеш за снимката-ако си ти сладка си, но не ти отива да бъдеш толкова глупава.Макар и обидно е така.

snow__queen
11-03-2008, 07:23
Значи-първо да започнем с това, че си скарана с българската граматика.Пише се започваме, не почваме.Не е "ще ти е приятно ли" ,а "ще ти бъде ли приятно"...по дяволите като чуя някой да ми каже ей тоя израз"ще ти е приятно ли" иде ми да му играя един в главицата.Казва се "да играеш във филм на ужасите" не "у филм на ужасите..Не е нЕкой, а нЯкой.Не "у очите", а "в очите".


забрави да кажеш,че не се пише Убиждам,а Обиждам :)

neocide
11-03-2008, 11:04

Madn3s5
11-03-2008, 12:14
Ае не знам дали си грозна или не ама си супер тъпа и комплексирана.. :-o

akinom
11-03-2008, 13:17
Та в крайна сметка какво стана? Момчето живо ли е или му разказа играта :oops: ? Относно това дали си грозна .. ми всеки е с различно мнение.Но проблема доколкото разбрах не е че си грозна а комплексирана ( съжалявам , но това момиче на снимката не ми изглежда пълно с комплекси , така че мисля че си толкова ограничена, че чак постваш чужди снимки ) . Но ти си още малка ( и едва ли си на 15 ;) ) Ще минат години ще се вразумеят някои тъпаци ( уфф.. аман от тях пълно е особено в училище с такива, но трябва.. ТРЯБВА да се справим :) ) Така че моят съвет е да си гледаш учението и да не те вълнуват празните приказки на заблудени хлапенца ;)

BlackWings
11-03-2008, 21:04
Ей авторката , хората искаха да ти помогнат съвсем откровено , помолиха те за снимка за да те посъветват. Ти взе да цивриш че те обиждали и пусна някаква фалшива! Е колкото и желание да има човек ти просто си отчайваща!
Разбери момиче , дразниш , но не с желанието си да се промениш , а с неграмотността , повърхностното мислене и комплексите. И насила хубост не става - нищо няма да постигнеш като пускаш 10000000000 теми с едно съдържание - "Grozna li sam" promqna kak da stana po hubava" "IsKam Da sTaNa EmO" "iskam piars da bada po gotina" " KoReMa mI e UvIsNAl", просто си смешна. :?

draki4ka
11-03-2008, 21:06
тази тема няма ли вече да се заключи :? съгласна сум с предното мнение СПРИ с тези безсмислени теми!!!!!!!!!!

fashion4etyy
11-05-2008, 01:53
еми незнам дали тва на снимката е тя..но определено НЕ е грозна! и не нападайте момичето без да го познавате и да сте я виждали! от къде знаете че е тъпа като не я познавате :?

preichetoy
11-05-2008, 07:00
еми незнам дали тва на снимката е тя..но определено НЕ е грозна! и не нападайте момичето без да го познавате и да сте я виждали! от къде знаете че е тъпа като не я познавате :? Чел/а ли си предишните постовЕ?

BlueCat
11-05-2008, 08:47
Може пък и да е тя на снимката, просто да си търси комплименти.

pOiSoN_kIsS_94
11-05-2008, 09:48
Накъде отиват днешните деца :razz:

tonie__
11-09-2008, 12:08
ОМГ ! :shock: :shock:

доста си зле , момичее ... :? :?

mimsiii
11-09-2008, 12:20
оф ... да ... грозна си ... направо най-грозната ... Я СТИГА !!! :-x
кво се влияеш от мнението на някъф си дрисльо :?

gothic_angel
11-09-2008, 12:31
Пфф...

sladkoto_mime28
11-09-2008, 15:18
А бе момиченце ти може и да не си грозна.. ама по тоя въпрос дето го задаваш личи че си доста тъпичка.. ти във вас огледало нямаш ли? :D :D :D

OneGirl
11-09-2008, 16:29
Да ти кажа нещо, грозни хора няма! Всеки човек си има своя чар. Но ти като искаш да ти кажем дали си грозна поне си направи труда да пуснеш своя снимка, а не чужди :? . И кво се влияеш от мнението на някакво момче то можело за майтап да ти го е казал, а може и да ти го е казал ако си го ядосала за нещо :) .