PDA

View Full Version : Американските избори...



MostHated
10-31-2008, 21:30
ного ми е интересно, защо ще показват тук американските избори, дебати и друи простотии, защо всичко се върти около тези избори? В България не е ли доста осрано положението? Вместо да правят хората нещо по въпроса с нашата дъвржава, излъчват изборите от америка...
на кого му пука?! на мен лично никак не ми пука за тях

mitternacht
10-31-2008, 21:38
Както преди са показвали избори (или каквото там е имало) от Русия, сега същото от САЩ.Просто целуваме друг задник.

soif
10-31-2008, 22:10
е все пак трябва да се подмажем естествено.........та всички сме толкова силно заинтересовани от бъдещият президент на америка

valkanovb
11-01-2008, 08:57
Ма сте едни политици. Може би вас не ви интересува но много хора ги интересува тъй като те са лидера на НАТО и бъдещето и зависи от кой изберат.

loyal_88
11-01-2008, 11:42
на кого му пука?! На мен :) За по-следващата седмица имам да пиша политически анализ на изборите в сащ...

NaughtyOne
01-29-2009, 14:43
ного ми е интересно, защо ще показват тук американските избори, дебати и друи простотии, защо всичко се върти около тези избори? В България не е ли доста осрано положението? Вместо да правят хората нещо по въпроса с нашата дъвржава, излъчват изборите от америка...
на кого му пука?! на мен лично никак не ми пука за тях

Абе и аз се чудех същото...То толкова го излъчваха навсякъде това нещо и толкова го дискутираха се едно са избрали президента на нашата държава :? Гъзолизци...

kristo
01-29-2009, 15:54
Барак Хюсеин Обама, какъв перфектен избор за президент на страна, която само като чуе името "Хюсеин" и подскача до тавана 8-)
Надявам се следващия президент на САЩ да не носи фамилия или презиме като "Ладен" например 8-)

hottie
01-30-2009, 10:40
Ти какво очакваш? Като пез комунизма пълна дезинформация ли??
И без това народа ни е достатъчно прост и неинформиран, добре че се говори и за случилото се по света

mitternacht
01-30-2009, 11:14
Де да знам.... не пълна дезинформация, ама не и да го дават тоя, кафевичкия във всички новини.
Предпочитам по-разширено да дават за президента на Иран да речем.
Или пък на Таджикистан.На кой му пука!
Ние си имаме агент Смит!

kristo
01-30-2009, 11:20
И мен това ме дразни, че в последно време все едно Обама е президент на България... Във всяка телевизия показват "великите" му танцьорки умения, как се заклева, как не знам си какво... Голяма работа, президент като президент. Какво ни занимават само с него всеки ден по 10 пъти...