PDA

View Full Version : какво правите в такива моменти?



alex_91
10-31-2008, 20:44
Така...ще пропусна очтивостите и ще пиша направо....Всеки човек има периоди,в които изведнъж всичко се прецаква-настъпва край на любовна връзка,проблеми при общуването с познати и приятели,постоянни спорове с родители,проблеми на работното място и когато всичко това се случи на веднъж,човек загубва вяра и желание за каквото и да било....Въпросът ми е какво правите в такива кофти периоди,когато целият свят е с/у вас?Какво ви кара да се почувствате по-добре?

CenCe
10-31-2008, 21:08
колкото и тъпо да звучи...изчаквам да дойде утрешния ден и си внушавам, че всичко ще се подреди или поне ще се чувставам малко по добре... Срещам се със стари приятели, всмисъл хора които познавам отдавна.Опитвам се да мисля, че има хора в много по тежко положение и т.н. :)

Slave4You
10-31-2008, 21:12
Когато ми се случи това най-често се налага нещо да ме мотивира за да не се чувствам гадно.. Някой филм или някоя песен или просто някакви мъдри думи ме карат да се амбицирам.

FreakPk
10-31-2008, 21:20
При мен лично стигне ли се до това (напоследък често става...) честно казано откачам и съм много избухлив гледам да си го изкарам на нещо скоро си купих боксова круша колкото и смешно да звучи но като си изкарам яда на нея се чувствам много по добре...

Infinity
10-31-2008, 21:22
пускам си някоя яка песничка и започвам да си повтарям готин смислен цитат от нея който да ми даде кураж :)

Seducti0n
10-31-2008, 23:06
Бягство от реалността...и да...окей...временно решение е, ако въобще може да се нарече такова и все пак начин да затвориш очи и да забравиш за болката, която те разяжда, да я притъпиш поне за миг и след него да намериш стимул за да продължиш напред, много преди краката ти да опрат в дъното."
Кофтито е, че сме свикнали да възприемаме само хубавите периоди, когато си имаме стабилна връзка, когато успехът в училище е задоволителен, когато родителите имат възможността да ни оситурят добър стандарт.Дамз, тогава наистина е прекрасно, но какво става, когато едно по едно неща започнат да се прецакват?!

Пускаме се по течение, без дори да направим опит да доближим брега, самосъжаляваме и оплакваме съдбата си, а същевременно не правим нищо съществено, за да променим положението.Стоим, хленчим и търсим кого да обвиним за настъпилия обрат...Полза нулева, взимаш се в ръце и колкото и да е трудно се стремиш към баланс.Тва е. (:

5StaR
10-31-2008, 23:09
A nz, az si reja venite...

Rza
11-01-2008, 07:01
показвам високо ниво непукизъм

kloshar
11-01-2008, 07:09
otivam na nqkvo qko mqsto kadet nqma nikoi, puskam si "No woman no cry" i po4vam da si pu6a i da si reva (rofl) 8-)

ndle
11-01-2008, 07:36
otivam na nqkvo qko mqsto kadet nqma nikoi, puskam si "No woman no cry" i po4vam da si pu6a i da si reva (rofl) 8-)

same...

The Ice-Cream Man:=]
11-01-2008, 09:29
пусни си яко филмче човек..помага!..А иначе аз попринцип се чувствам така,но незнам..аз за себе си като че ли съм го превъзмогнал..просто се свиква ..глупости :D филмчето е добра идея ;)[/i][/b]

pOiSoN_kIsS_94
11-01-2008, 10:31
Обикаляме магазините с приятелки... плюс това в компанията ми едно момиче ,което може да ме развесели винаги :-) .. 8-)

taNcheto93
11-01-2008, 14:04
Стоя си вкъщи и слушам музика :(

bekssa
11-01-2008, 17:09
ами всъщност отивам някъде където няма да преча и започвам да викам ...ама така викам и толкова време,че да ме заболи гърлото мн яко...нз така имам чувството,че си изкарвам и яда и всичко ... :?

titinkaa
11-01-2008, 17:13
просто е момент на лош късмет и аз съм имала такива моменти в които ми се иска даже да умра изгубвам вяра и смисъл в живота...така че недей да се притесняваш всичко ще се оправи :)

ANTIHUMAN
11-02-2008, 01:25
показвам високо ниво непукизъм


+1 Но, ако съм сам, показвам високо ниво плач!Плача рядко, но никога за простотии!Иначе се държа като непукист! :lol: Аз съм такъв де!

Bubalcheto
11-02-2008, 06:57
гледам някой смешен филм или намирам с кой да изляза да купонясвам

mimsssssss
11-02-2008, 13:48
навревавам се хубаво.после слушам музика и тренирам.къпя се,ям и гледам филми до края на деня.чесно казано последно време тва ми стана и режим.
п.п.май си въобразявам ли или нз но скоро попадам на теми постоянно че на някой му се е случило нещо лошо?хора тва от времето ли е или е заразно?сериозно говоря имам чусвтвото даже че е нещо като есенна алергия дето хваща половината населени ?бахти каръците сме

Relax~
11-02-2008, 18:08
на мен най-много ми помага в такъв момент разговора с някой. Брат, сестра, някой ако ще да е непознат. просто да си излееш чувствата и мислите, вс което те тормози. може и да ти помогне ;)

tItEufFf
11-02-2008, 18:12
Филми, музика...опитвам се да се запозная с нови и нови хора ... Мисля си защо се е случило това. В момента съм в такъв период и винаги стигам до един отговор "Това все някога щеше да стане. Сега ми е бил късметът" .. Понякога си поревавам. И така...оправям се. Просто гледам да съм добре психически

AliceSw
11-02-2008, 21:44
живеем си...все някога нещата се променят...няма вечно и перфектно щастие....

fuckingwhore
11-03-2008, 11:12
в момента точно това ми се случва..

с родителите и с приятелите постоянно се карам,отрязаха ме,в училище успеха ми е нищожен,нямам желание за нищо..

а какво правя ли?
ми,колкото и да ме мързи и да ми е гадно излизам.
не се затварям в нас..взимам си слушалките да слушам музика и ям много шоколад или желирани бонбони.. :D

а,когато съм си в нас,разказвам всичко на дневника си..

lenito_sf
11-03-2008, 13:11
сигурно е много странно но си пускам нещо от сорта на panic at the disco ,надувам го до край и почвам да си драскам по ръцете чантите и други работи

SunShinePearl
11-03-2008, 13:16
оф преди 1-2 дни имах 2 ужасни дин точно както ти описа....и си казах стегни се бе!хората колко по важни проблеми имат,всичко ще се оправи и т.н надеждата му е майката :)

krisence
11-03-2008, 13:30
Гадно е, но просто се усмихвам и чакам всичко да премине, защото може точно в този момента да стане нещо хубаво и аз не искам да го пропускам. :!:

alex_91
11-03-2008, 15:41
Прочетох всички мнения по темата ми....Едно, от които беше"хора тва от времето ли е или е заразно?сериозно говоря имам чусвтвото даже че е нещо като есенна алергия дето хваща половината населени ? " Дарзабелязвам абсолютно същото,но защо при мен този кофти период продължава вече повече от седмица,не се изкарвам "многострадалната Геновева",както се казва,но отрицателните емоции ми дойдоха в повече.Страхувам се да се обадя на прятелка,защото последният ми разтовор не завърши добре...в момента все едно съм магнит за отрицателна еноргия ...

nefchi_bs
11-04-2008, 03:29
Все пак след всеки лош момент идва по един хубав...Аз си повтарям това и всичко се оправя :-D :) :) :)

Rofl4e
11-04-2008, 11:08
Оставям се на течението пък кфото стане,и си цикля пред компа..и не отделям внимание на абсолютно никого!

music_soul
11-05-2008, 17:21
колкото и тъпо да звучи...изчаквам да дойде утрешния ден и си внушавам, че всичко ще се подреди или поне ще се чувставам малко по добре... Срещам се със стари приятели, всмисъл хора които познавам отдавна.Опитвам се да мисля, че има хора в много по тежко положение и т.н. :)

+1 !

sasha_90
11-05-2008, 17:26
В такива ситуации ми помага обстановката:у нас и да съм си пуснала любими песни.

Dumb
11-05-2008, 18:55
Казвам си, че ще го преживея, ще се преборя и знам, че след всяко нещо което ме съсипва идва положителното и то ще ми даде сили. Много харесвам мисълта " Това което не ме убива ме прави по- силен"
И ест приятелите :)

bebeto_mjei
11-07-2008, 19:13
A nz, az si reja venite... А пък това колко е тъпо ..... напраооо :-x сте толко отворени и искате да " умрете " режете до край бе,намушкайте се мн здраво и готоо :D :D :D иначе по темата : пускам си музика и отивам да тичам или на фитнес ( нямям боксова круша,не за друго) и така си изкарвам гнева :) :) :)

BladeDancer
11-07-2008, 20:17
колкото и тъпо да звучи...изчаквам да дойде утрешния ден и си внушавам, че всичко ще се подреди или поне ще се чувставам малко по добре... Срещам се със стари приятели, всмисъл хора които познавам отдавна.Опитвам се да мисля, че има хора в много по тежко положение и т.н. :)
е не е така обаче ....
просто от както започна даскалото под такова напрежение съм че направо полудявам скандали с приятели родители и т.н.
аз не си мисля да дойде утрре мисля си ехх да свърши даскало !!!

kuklichka_bg
11-07-2008, 22:01
ko moga da napraq az postoqno taka se 4ustvam ;[[[[[[[[[[[[[[[[

mimsssssss
11-07-2008, 22:17
Прочетох всички мнения по темата ми....Едно, от които беше"хора тва от времето ли е или е заразно?сериозно говоря имам чусвтвото даже че е нещо като есенна алергия дето хваща половината населени ? " Дарзабелязвам абсолютно същото,но защо при мен този кофти период продължава вече повече от седмица,не се изкарвам "многострадалната Геновева",както се казва,но отрицателните емоции ми дойдоха в повече.Страхувам се да се обадя на прятелка,защото последният ми разтовор не завърши добре...в момента все едно съм магнит за отрицателна еноргия ...
именно...а тва което си писала го казах аз.незнам явно просто наистина е от времето все повече се обеждавам че периода е злокобен и прави гадно на много хора не само на мен :-x