PDA

View Full Version : не задавм въпрос, давам съвет!



Момичето от Принстън
11-01-2008, 03:03
не ви моля за съвет, не правя анкета просто сикам да си кажа колко съм ядосана! един съвет от мен: НИКОГА НИКОГА не позволявайте момичета да сте втори в живота на еидн мъж, защото аз го позволих и в момента се чувствам по-долна и от един наркоман! зависима съм от човек, с който времето винаги ни е ограничено и се крием за да не разбере тъпата му кучка, която всъщност знае и винаги като ме види ме гледа на кръв!
та тач вечер беше добре докато не ми акза че пак имаме ограничено време заради оная кучка и се прибрахме на бърз ход. и сега осъзнавам колко съм жалка и как допуснах един нещастник да съсипе здравето ми и живота ми! ако можех да върна времето заклевам се щях да съм добра и да не допускам грешките, който допуснах сега и ме доведоха до това унизително състояние! Мразя се! и него мразя и неговата мразя! но като цяло вината си е моя аз допуснах да е част от живота ми и да го съсипе по този начин.... нали??? съжалявам се. Това не го пожелавам и на най-големия си враг!!! Хора поуката от тая шибана история е една: ВИНАГИ СЛУШАЙТЕ УМА СИ, А НЕ СЪРЦЕТО, ЗАЩОТО ПО НЯКОГА ГЛАСА НА СЪРЦЕТО НИ ВОДИ ДО САМОРАЗРУХА!!! :(

BlindedAngel
11-01-2008, 05:07
Мда, тъпа си 8-)

snejana67
11-01-2008, 06:36
прояви самоуважение :-)

mynichka
11-01-2008, 06:44
искаш да върнеш времето назад ..но неможеее :(

xXxScreamxXx
11-01-2008, 06:51
Ииииии наистина в кофти положение си :? :(

Alderis
11-01-2008, 07:30
Извинявай, ама ти така като ги говориш тия работи няма ли да ни кажеш и началото, а? Може ли да се опитам да отгатна: ти си била на 16 - той на 22, той ти взе номера и толкова ти трябваше, а? Е как да не го харесаш - батко, разбира ги нещата, не е като "лигльовците на твоя възраст" и така реши да си поиграеш на кака. К'во си каза "да той си има приятелка, но ще я зареже заради мен"?? ХАХАХА като станете на 16 си мислите че сте големите какички вече, ама всъщност толкова сте заблудени за живота, че ако сте риби на бастун ше се хванете! Вместо да си хванете гаджета на ваша възраст и да ги въртите както си искате...не....батковци.
Знаела ли си, че си има приятелка?? Знаела си!
Щял ли е да я зарязва заради тебе?? Не!
Ти съгласи ли се да си втора "цигулка" още от началото, с ясното съзнание че ще е така? Да съгласила си се!!

Тогава за чии ми се оплакваш ве? Там където мъжете си мерят пишките ти не си буташ гъза! Да си мислила навреме, а не да си бухаш главата в торбата, пък после олеле. Единственото положително от цялата работа е че най-накрая си достигнала до правилния извод: ВИНАГИ СЛУШАЙТЕ УМА СИ, А НЕ СЪРЦЕТО!!

taffy
11-01-2008, 07:32
Времето не може да се върне. Можеш само да ти спреш..

soul1199
11-01-2008, 07:33
ami 6om go osuznava6 go ostavi i si nameri dryg

slunchiceto0
11-01-2008, 07:39
Извинявай, ама ти така като ги говориш тия работи няма ли да ни кажеш и началото, а? Може ли да се опитам да отгатна: ти си била на 16 - той на 22, той ти взе номера и толкова ти трябваше, а? Е как да не го харесаш - батко, разбира ги нещата, не е като "лигльовците на твоя възраст" и така реши да си поиграеш на кака. К'во си каза "да той си има приятелка, но ще я зареже заради мен"?? ХАХАХА като станете на 16 си мислите че сте големите какички вече, ама всъщност толкова сте заблудени за живота, че ако сте риби на бастун ше се хванете! Вместо да си хванете гаджета на ваша възраст и да ги въртите както си искате...не....батковци.
Знаела ли си, че си има приятелка?? Знаела си!
Щял ли е да я зарязва заради тебе?? Не!
Ти съгласи ли се да си втора "цигулка" още от началото, с ясното съзнание че ще е така? Да съгласила си се!!

Тогава за чии ми се оплакваш ве? Там където мъжете си мерят пишките ти не си буташ гъза! Да си мислила навреме, а не да си бухаш главата в торбата, пък после олеле. Единственото положително от цялата работа е че най-накрая си достигнала до правилния извод: ВИНАГИ СЛУШАЙТЕ УМА СИ, А НЕ СЪРЦЕТО!!

нАпълно съгласна смъ с това мнение,най точно казано!!!

MoHuTo
11-01-2008, 07:43
Нищо не можеш да направиш, освен да спреш дотук и да запазиш малкото достойнство, което ти е останало. Той щом досега не е оставил приятелката си, значи няма да го направи - няма смисъл да се надяваш. По-добре спри тая дивотия докато е още време.. :?

MoHuTo
11-01-2008, 07:44
Нищо не можеш да направиш, освен да спреш дотук и да запазиш малкото достойнство, което ти е останало. Той щом досега не е оставил приятелката си, значи няма да го направи - няма смисъл да се надяваш. По-добре спри тая дивотия докато е още време.. :?

HONDA
11-01-2008, 07:44
Имаше един период, в който и аз бях в същата ситуация. Доста е кофти, знам го. И аз съм се зарекла 2ри път да не позволявам да съм 2рата. Боли много.
Не можеш да мразиш "неговата кучка". Тя не ти е виновна за нищо. Ти сама си се поставила в това положение. Другото момиче си е с момчето и ти не можеш да направиш нищо, освен ако той не се раздели с нея, друг начин няма. Замисли се малко и не я наричай така, защото както казах по-горе, тя наистина няма някаква вина.

sexa_na_kompleksa
11-01-2008, 12:16
И това го разбираш след година и четири месеца и половина?

BaiToq
11-01-2008, 12:18
не ви моля за съвет, не правя анкета просто сикам да си кажа колко съм ядосана! един съвет от мен: НИКОГА НИКОГА не позволявайте момичета да сте втори в живота на еидн мъж, защото аз го позволих и в момента се чувствам по-долна и от един наркоман! зависима съм от човек, с който времето винаги ни е ограничено и се крием за да не разбере тъпата му кучка, която всъщност знае и винаги като ме види ме гледа на кръв!
та тач вечер беше добре докато не ми акза че пак имаме ограничено време заради оная кучка и се прибрахме на бърз ход. и сега осъзнавам колко съм жалка и как допуснах един нещастник да съсипе здравето ми и живота ми! ако можех да върна времето заклевам се щях да съм добра и да не допускам грешките, който допуснах сега и ме доведоха до това унизително състояние! Мразя се! и него мразя и неговата мразя! но като цяло вината си е моя аз допуснах да е част от живота ми и да го съсипе по този начин.... нали??? съжалявам се. Това не го пожелавам и на най-големия си враг!!! Хора поуката от тая шибана история е една: ВИНАГИ СЛУШАЙТЕ УМА СИ, А НЕ СЪРЦЕТО, ЗАЩОТО ПО НЯКОГА ГЛАСА НА СЪРЦЕТО НИ ВОДИ ДО САМОРАЗРУХА!!! :(
Ти недей дава акъли.

ImmortalForever
11-01-2008, 13:30
На богатия ти житейски опит и съвети ше даваш...Сама си си го направила..

Erica1
11-01-2008, 13:43
Много кофти. :(

nicolepcd
11-01-2008, 18:36
Ужас, поне си се осъзнала :)

glamouros
11-01-2008, 19:29
Вината е твоя. Съвета ти е мн правилен... но докато не оправиш кашата недей мн да говориш :)

VilleBaby
11-01-2008, 19:34
напълно подкрепям Alderis :)

Honey:)
11-01-2008, 20:00
хахахаха не те ли е срам поне малко,а? Най-малкото,защото се занимаваш с чужд мъж? Не осъзнаваш ли всъшност колко си жалка и лесна в неговите очи? Че ти НИКОГА няма да бъдеш на 1-во място в живота му? Есествено той дава вс. за приятелката си... а ти си просто едно,,Развлечение'' от ежедневието.... Съжалявам ,но си е така....

Abbie_Broken
11-01-2008, 20:04
На богатия ти житейски опит и съвети ше даваш...Сама си си го направила..

+1

babity
11-01-2008, 20:06
Мда, тъпа си 8-)

Ти пък си най - острия на тоя свят да тъ.....

Miimiinka
11-01-2008, 20:07
Знам какво е . :( Бях в същата ситуация и още съм.

xxXroshawkaXxx
11-01-2008, 20:17
Последното ти заключение е много относително! :?
За всеки човек е различно!
Един единствн път послушах ума си..и направих най-голямата грешка в живота си!
Един единствен път послушах сърцето си и в момента животът ми е просто прекарасен! :-) :P

Зависи и кой е човекът до теб!Попаднала си на неправилния човек!А и едно момиче не би трябвало да се унижава толкова време!Толкова ли беше трудно да му кажеш "Или тя или аз!" ... :? :?

Момичето от Принстън
11-02-2008, 16:39
nqkoi tam popita kak sme se bili zapoznali dali sma bla na 16 bla bla..
e bqh na 19 a toi na 28 kato go vidqh za parvi pat se vlubih no nishto ne znaeh za nego malko sled tova se zapoznah s negoviq priqtel i toi me zapozna s nego. parvite pati vsichko beshe savsem priqtelski govorehme si ala bala i si licheshe che i toi ima nehsto kam men nachina po koito me gledashe govoreshe abe znaete to se useshta. vednaj sedqhme golqma kompaniq na masa i se razprikazvahme i az go baznah nehsto za nekvi gadjeta i togava toi kaza che e JENEN! koeto me shokira.
bqh si kazala che se otkazvam ot cqlata istoriq i shte go imam smao kato priqtel i nishto poveche no tainata lubov v mene rasteshe. minalata nova godina toi me pomoli da q praznuvame zaedno no otkazah zashtoto imah planove s dr hora no mu obeshtah da otida da go vidq po nqkoe vreme taka i stana otidoh.. i tam se sluchi parvata celuvka .. ne izdarjah beshe studeno bqh mokra i toi prosto stoeshe pred men i me gledashe i az ne izdarjah! misleh che i dvmata shte go priemem kato greshka no nqkolko sedmici sled tova se sabrahme az i moqta pr-ka i toi i negoviq pr da piinem togava poprekalih sas alkohola i za moment mi se shvanaha racete stanha ot masata za da se razhodq i malko da se osveja togava toi me posledva za da me popita kak sam i... se sluchi i vtori pat... psolehdvaha i 3 i 4.. i taka do momenta v koito toi ne doide i ne mi kaza che me obicha i che shte doide den v koito nqma da me machi po tozi nachin a shte napravi vsichko za nas dvamata no prosto mu trqbva malko vreme zahsototo ne e lesno zashototo e poel otgovornost ot drugata strana. sega veche ne e s neq.. jiveqt pod edin pokriv no na otdelni mesta pravi vsichko vazmojno za da nqma nishto obshto s neq.. eto tova e moqta istoriq.. da chakma li momenta v koito toi shte mi se posveti ili da go ostavq sas negovata... koqto ne q iska no q zalsujava! zaslujava da strada s neq, za sajalenie e taka...

imaginaryyy
11-02-2008, 16:58
Оо я по-спокойноо .. всички знаем какво е да си влюбен :shock: Не мога да ви разбера бе хора .. момичето е дошло тук, ние трябва да и помогнем, като я обвиняваме нали ние, или тя ще постигнем нещо?? я се спрете малко .. виждате, че тя разбира какво е направила.По темата не се притеснявай, на всеки може да се случи .. поне да се надяваме.. повече няма да повтаряш същата грешка :x аа иии .. любовта е странно нещо, не можеш просто да затвориш сърцето си :P

Adelina
11-02-2008, 18:17
и кво? тука станахте съдници ли?
Който е безгрешен нека пръв да хвърли камъка

ANTIHUMAN
11-08-2008, 23:38
Нищо не можеш да направиш, освен да спреш дотук и да запазиш малкото достойнство, което ти е останало. Той щом досега не е оставил приятелката си, значи няма да го направи - няма смисъл да се надяваш. По-добре спри тая дивотия докато е още време.. :?

+1 Съгласен!!! Кажи: ,,СТОП НА ЛЮБОВТА и т.н.'' Не ме слушай, аз съм против всичко затова се пиша АNTIHUMAN! Дано да си осъзнала грешката си и да се надяваш, че няма да я повториш! :) 8)

beb4yy
11-09-2008, 07:20
Сама си си виновна :? и нямаш право да се оплакваш просто продължаваш напред :-D

Whyniser
11-09-2008, 11:07
Още една прекършена роза...

scyLLa
11-09-2008, 11:27
И кво ти пука ее :D да не те ебе има толкова момчета на тоя свят :D

UnBelievable
11-09-2008, 11:35
Хаха кучка била? Ами ти каква си? Толкова ли няма свободни момчета, че се забъркваш със заети? Хаха и отгоре на всичко дава съвети - момиче осъзнай се 8)

titinkaa
11-09-2008, 12:42
Нищо не можеш да направиш, освен да спреш дотук и да запазиш малкото достойнство, което ти е останало. Той щом досега не е оставил приятелката си, значи няма да го направи - няма смисъл да се надяваш. По-добре спри тая дивотия докато е още време.. :?+1 :)

titinkaa
11-09-2008, 12:43
Хаха кучка била? Ами ти каква си? Толкова ли няма свободни момчета, че се забъркваш със заети? Хаха и отгоре на всичко дава съвети - момиче осъзнай се 8)+1 много правилно казано

titinkaa
11-09-2008, 12:48
а ма като си знаела,че той си има друга за кво стоиш пак при него явно както казват всички си се надявала да я зареже заради теб ама ясно той обича нея а не теб,и сега тука едвам само дето не си се разревала заради тва че те бил наранил,и ое нещо госпожичке-може би най голямата к*ч*а тука между вас тримата си ти а не гаджето му,и кво си правила още с него след като и тя е разбрала за теб,аз ако бях на нейно място да ти бях строшила главата,ама тя пак се е сдържала и то само заради него...аре тва е от н=мен и друг път гледай с кой се забъркваш!!!!!!!!!

samoubiika
11-09-2008, 12:48
Аз не бих позволила да съм втора...макар че любовта е сляпа и мога да се подлъжа...но мисълта,че друга го прегръща,че гледа друга по начина по който гледа мен ще ме убива...не бих паднала толкова ниско,макар че има и по-ниски състояния на това.
всъщност ти се явяваш любовницата,за която никой незнае...може би ако го беше поставила пред избор още в началото нямаше да се стигне до т.н 'саморазруха'... :?

krisiiiiito
11-09-2008, 12:49
хм.. гадно наистина не е трябвало така да става нo нито можеш да промениш нещо нито да върнеш времето назад колкото и да ти се иска..първо прекрати отношенията си с този човек- щом те е оставил да си втора значи ти не си най-важната за него..по-добре го зарежи.. отначало ще ти е гадно и ще те боли но след време ще си кажеш че си взела правилното решение и не е трябвало да се оставяш в ръцете на такъв човек :? но вината си е твоя.. сега ти остава само да продължиш напред