PDA

View Full Version : Първата,но може би последната



balu4ka
11-01-2008, 08:45
Знам,че много малко хора ще седнат да прочетат това което съм написала,но все пак имам нужда от съвет. :(
Понякога си мисля,че всичко се срива в краката ми когато най-малко очаквам!И до скоро се опитвах да да излекувам сърцето си ...за това не започвах никак връзка,само приятелство и нищо особено.Лятото се запознах с едно момче близо до дома.Започнахме да се забиваме...еетествено по скайп.До тогава не се знаехме,не се бяхме виждали само на снимка.Маинаха няколко месеца от запознаването ни..всичко беше спокойно.Но,аз излизах с приятели по центура..парковете и т.н,съвсем случайно той ме мярна на една пейка...нищо не си казахме.Само в скайпа си писахме.След още един месец преминавах шосето,с едни преиятели но нещо си пях не помня точно с една приятелка.Точно по това ме заболя стомаха...дам така случайно,момчто до мен(най-добрия ми фр )ме сръгна..вдигнах очи срещо мен на пейката седеш той..беше толкова хубав..гледаше ме право в очите ..аз както винаги се засрамих и спрах да пея ...той ми се усмихна от мен нищо.Обърнах се леко и аз му се усмихнах той мн се зарадва.В скайп ми говореше..колко съм му била сладка когато съм му се усмихнала и т.н естестжено мн ми стана хубаво.След време и двамата си признахме ,че се харесваме.Той е малко по глям от мен..до скоро имаше приятелка и на мен ми беше гадно.Преди две седмица си спорихме за това ..колко щяло д ани бъде хубабо заедно и т.н за всичко което се сетите си писахме.Той казваше,че не говори много,че не бил момчето за мен..но аз вече го обичах и му казвах,че греши.И така дойде дня в който излязохме,аз не бях много навита умирах си от срам..да не се изложа.Така и стана нали искахме да пробваме дали ще потругне нещо. :oops: :? :? .Аз се излових не спирах да говоря само простотий поради простата причина,че той мълчше много.Седхяме двамата в парка и аз не спрях да говоря.По едно време дойдоха две мой приятелки,седяха малко и аз трябваше да си ходя...и те щяха да ме изпращаш..той усетих,че не изпитвше вече същото..или го бях оттегчила или незнам.Прибжрах се той ми писа,но не както преди.Признах му,че много е бил хубав и т.н той само каза,че съм му била мнoго сладка като съм се чудила,какво да му кажа .Казах му,че вече е знаел че не съм момичето за него, и тои каза т се знаеше,че и аз не съм момчето за теб.На мен се едно ми забиха нож в сърцето.Казах му ,че стаам и той ми каза чао.Всико просто бше ужасно.Не сиакх отново сърцето ми да бъде разбито.Отново съм сама...е найстина има едно момче което ме обичаа,но в друг град и с него съм се виждала ..но 300 киломтра не са малко. :? :? :cry: :cry: #-o :-k :cry: :cry:
Незнам дайте ми съвет да продължа ли да се боря за онова момче..или просто няма смисал ?
Мерси предварително,и соори за дългата тема,но найстина ми е ужасно гадно,а няма кой да ми даде съвет. :-) :-)

HardlyAwakened
11-01-2008, 08:55
Е от това което разбрах, не си се изложила на срещата, говорила си, държала си се естествено .. това че онзи там се е сдухал и не е говорил нищо..харесал те и не е можел да говори, ае стига глупости :)..
Моя съвет е да не се палиш толкова, и да мислиш позитивно, а и даже да не ти пука, защото колкото повече се ядосваш и тъжиш за дадена ситуация, толкова повече отрицателни чувства ще получаваш, послушай ме, пусни си някое весело парче, излез позабавлявай се..ще ти олекне значително ! 8)

:) щастливката (:
11-01-2008, 09:35
Ами мисля, че просто си била много притеснена от това какво ще си помисли за теб и дали ще продължи да те харесва, което е нормално. Излезте поне още веднъж... не говори толкова много и не се притеснявай вече, просто бъди себе си и му се усмихвай щом му харесва :grin: и започни тема примерно, на която сте говорили и знаеш, че му харесва и би се вклучил в разговора. Дано всичко да се оправи, успех миличка :P :-)

desi_bonbona
11-01-2008, 09:49
realnoto e mnogo po-razli4no ot virtualnoto. po skype e vazmojno da si pi6ete vsi4ko, no kogato se vidite realno ne6tata sa drugi. toi, kakto i ti zapo4vate da vijdate 4erti u drugiq, za koito do tozi moment ne ste znaeli. moje bi si mu se vidqla mn prikazliva...., razli4na ot predstavata mu. ako naistina go haresva6 opitai pak, togava moje da se polu4i. uspeh

TheOtherME
11-01-2008, 09:56
Той просто се е спекъл, че не е успял да се включи в разговора си поради неразговорливостта си и затова са започнали тези истории "ти не си за мен, аз не съм за теб".Причината е глупава, но мисля, че трудно можеш да го убедиш да опитате отново, пък и няма да има смисъл, имайки предвид негативната му нагласа.Съжалявам, но май ще трябва да продължиш напред.



Трябва да отбележа, че никовете ви са "нередовни"- за повече инфо вижте раздел "Новини и Съобщения" във важните теми. :)

mimichi
11-01-2008, 10:27
Аз мисля, че трябва да продължиш напред, колкото и трудно да ти е.

Whyniser
11-01-2008, 11:04
Просто излезте отново и си поговорете.Говорете си като по скайп (или не става требва да има емокотини :razz: ) и готово.След това му намекни или си поговорете сериозно.Не може да се прави на аутсайдър да казва,че не е за теб и да му "падаш" в краката.Просто го питай защо се държи така.

slunchiceto0
11-02-2008, 05:14
Аз ме мисля че си се изложила на срещата :) държала си се естествено на ниво,поне си се опитвала да поддържаш разговора ;) докато той какво?седял е и е мълчал...чеснто казано колкото и да ти е гадно не мисля че това е момчето за теб,някак си щом няма тема между вас,няма какво да си кажете,просот не виждам бъдеще.И все пак не трябва да приемаш всяко едно любовно разочарование толкова навътре,защото след време къде къде по големи ще имаш и как ще се справяш всеки път? :) бори се..-но не за него!а за някой който си заслужава,който наистина ще те обича и ще държи на теб,няма да те наранява а ще те прави истински щастлива :)

folkmaniq
11-02-2008, 12:58
:grin: :grin: :grin: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

WithLove
11-02-2008, 15:00
Според мен няма смисъл,эащото явно не си пасвате.Може много да се харесвате на външенн вид,но няма да се получи нищо между вас,ако не можете да водите раэговор,нали?Кофти е,но понякога тоэи,с който си мислиш,че ще си паснеш,всъщност не си пасваш.Нещата или стават по естествен начин,или не.3а кой ли път ще го кажа - "Насила хубост не става".Това е един неприятен ФАКТ. =]

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 06:12
Амиии според мен скайпа убива всичко... Ако си срамежлива това е добро начало... Ама кат са срещнете да мълчите като пънове, а в скайпа да си пишете 4 часа... Егаси логиката... :?

HONDA
11-05-2008, 10:45
Аз мисля, че трябва да продължиш напред, колкото и трудно да ти е.
+954

soul1199
11-05-2008, 11:04
Просто излезте отново и си поговорете.Говорете си като по скайп (или не става требва да има емокотини :razz: ) и готово.След това му намекни или си поговорете сериозно.Не може да се прави на аутсайдър да казва,че не е за теб и да му "падаш" в краката.Просто го питай защо се държи така.+1

AR147
11-05-2008, 13:30
Просто е трябвало да дишаш спокойно...ти си го ударила на едно напрежение вах-вах....