PDA

View Full Version : Супер Объркана Ситуация :(



albertino11
11-01-2008, 12:54
Когато започнах в новото даскало си харесах едно момиче с което си бях чатил 3-4 месеца преди да почнем учението.Е да ама нещата между нас някак си се задълбочиха и преди 2 седмици щях да и предлагам понеже видях,че прехвърчат искри.Тя разбра от едно момче,че ще и предлагам и аз се изнервих защото всъщност бях зад нея и тя чу "Ко стана Предложи ли и?" и си заминах и след като съм си заминал казала на съученичките ми ,че без мен не може и съм бил всичко за нея, въщност докато го е казвала е уфкала и се е хванала за главата и казала че това всъщност били приятелски чувства.Аз до някаква степен се изнервих за това,но имах голяма мотивация.И вчера събрах смелост и й казах,дали между нас може да има нещо повече от приятелски чувства понеже страшно много ми допада и ме прави щастлив като съм с нея.Докато й го казвах ме гледаше някак си Доволно,яко й беше и ми вика "Много Те Обичам".Казах й да си помисли.И неска сутринта приятелката й ми казва ... "не очаквай добър отговор в Понеделник защото тя ми каза,че Много те обича,но не и по начина за гадже,а и си представи ако скъсате на мен щяло да ми бъде много гадно (за мен става въпрос) и щяла да ме загуби като приятел", но приятелката й се застъпила за мен и казала,че ще си останем приятели.И сега незнам накъде ако каже,че няма да има нищо между нас само зарад приятелството :( за месец и половина страшно много я обикнах,наистина като е до мен ми е супер готино чувствам се сякаш съм на небето.Дори дойде един път в нас и легна до мен и ме гушна...Това беше Апогея.Постоянно като съм с нея идва ме гушка,целува ме по бузата естествено и аз отвръщам със същото .Сънувам я почти всяка вечер.Няма ден в който да не мисля за нея.Има ли някакъв начин да я разубедя според вас ... ? И ако има какъв е той? Страшно много ми е объркано

samoubiika
11-01-2008, 13:19
прави се на недостъпен и безразличен към нея.така ще и докажеш колко е гадно тя да се държи по този начин.обича те,но само като приятел..ще осъзнае колко си подходящ едва тогава,когато ти обичаш вече друга,а тя стои на сухо и следващата тема във форума ще е "обичаше ме,а вече не."...

Erica1
11-01-2008, 13:25
И защо след като има само приятелски чувства към теб, се държи по този начин по който описваш ?! След като тя знае, че ти не изпитваш същото, а нещо повече...немога да разбера. :-o

samoubiika
11-01-2008, 13:32
ох господи!немога да разбера,защо във форумите сте едни романтици,влюбени до уши,а на живо всички сте еднакви.едно ви е в главата.типични еднотипни същества!!
как не срещнах нито едно момче,което да ми се оплаче,че е ужасно влюбено в някое момиче,което не споделя чувствата му?как не разбрах за нито 1 подобна на твоята случка в реалния живот??

правилно му се вика на интернета 'един затворен виртуален свят',под виртуален разбирайте 'свят на мечти и НЕреалности'.една типична нереална история с типична нереална дилема накрая на историята.
а в живота винаги се оказва различно :? :?

та,ако работата е сериозна,просто не и звъни,не вдигай на обажданията и.прави се че не я виждаш по улицата,когато те заприказва винаги бързай.нека съжалява кучката мръсна!!

п.п ТРЯБВАШЕ ДА СИ ИЗКАРАМ ЯДА ПРОСТО :-x :-x :-x

albertino11
11-01-2008, 20:00
Erica1 и аз това се чудя ... ? Постоянно ми вика "Обичам Те" едно-друго ... аз й викам "И Аз те Обичам" и тя почва да спори с мен,че повече ме обича ... Незнам просто Х-а е Голям и то много ГОЛЯМ

soul1199
11-02-2008, 07:03
tq,nz,kvo iska,pak i teq neinite fr.sa adskite klukarki,ne im obra6ai vnimanie,ami,ako momi4eto iska da e s teb,of iz4akai da vidi6,kakav 6e i otgovora i togava 6e vidi6,kvo 6e prai6

Sladur_
11-02-2008, 07:42
прави се на недостъпен и безразличен към нея.така ще и докажеш колко е гадно тя да се държи по този начин.обича те,но само като приятел..ще осъзнае колко си подходящ едва тогава,когато ти обичаш вече друга,а тя стои на сухо и следващата тема във форума ще е "обичаше ме,а вече не."...

При мене помогна

jghgh
11-02-2008, 09:08
Erica1 и аз това се чудя ... ? Постоянно ми вика "Обичам Те" едно-друго ... аз й викам "И Аз те Обичам" и тя почва да спори с мен,че повече ме обича ... Незнам просто Х-а е Голям и то много ГОЛЯМ

Тая само те мотае... Като повечето тъпи женски и тя не знае кво иска!
Знае че я харесваш и Хоп! ти вече си й безинтересен, щото си й на тепсия и защото е заложено в кръвта на човека да гони дивото дето се вика.. а не да седи при питомното.
От друга страна не иска да губиш интереса си към нея, иначе каква жена ще се чувства, нали иска да е желана? Затова не те реже, ами те мотае! Сигурна съм че хитрото същество вижда че й се ловиш на мрежите и си позволява да обяснява НА ТЕБ че те обича, а на ОСТАНАЛИТЕ че си й само фр.
Тая на глупак те прави бе!


Наистина спри да й обръщаш внимание да видиш как ще почне да припка да си проси внимание! Ама тогава не й връзвай, заеби я кучката гадна...


Аз съм момиче, ама имам наблюдения над приятелки и познати и други момичета.. и понякога момичетата сме големи проклетии (всъщност трябваше да кажа СА, а не СМЕ.. :-o )

albertino11
11-02-2008, 11:30
еми ако ми каже утре искам да сме само приятели ще я попитам защо се държи по този начин и иска да сме само приятели а и не мисля,че месец и половина са достатъчни за да определиш някого за Приятел ... и нз утре какво ще ми дойде от вътре да й кажа

snejana67
11-02-2008, 11:32
да :-P

albertino11
11-02-2008, 12:18
Благодаря на всички,които се отзоваха :) просто наистина не знаех ко да прая

albertino11
11-21-2008, 20:41
19 дена по-късно... Каза ми че не можело да има нещо повече от приятелство м/у нас защото ако случайно тръгнем и се разделим приятелството ще изчезне пък тя се радвала,че е намерила човек като мен.Автобусът й идваше и й казах "искаш да сме приятели така ли?ОК ще бъдем" и не й приказвах една седмица накрая ми зе че ми писа в скайп какво можела да направи за мен че да не се чувствам по този начин.Казах й че исках да разбере какво е всъщност да имаш чувства към някого а той да се отнася по некадърен начин към теб ...тя почна да ми се извинява каза че съжалява ... и я боли затова че ме боли и въпреки това я питах зако ми повтаряше че ме обича ии зако се ме прегръща и целува и прочие..а тя ми отговори че и било яко да ме гушка и да ми се радва ... но осъзнала че всъщност е сгрешила ...хмм продължих да не и говоря ии миналият Четвъртак ми каза в лицето "До кога ще продължава това" аз се правих на тъп и й казах "еми нз" ии неска пак дойде и ми каза "сигурно те питам за последен път...но ще продължава ли това" аз й казах Сигурно ще продължава ии тя зе че си замина ... ии ся нз дали да й простя или да продължавам да се държа безразлично ... Искала да бъдем приятели...Ем как да бъда приятел с човека който по най жестокия начин се отнесе към чувствата ми ... :/

albertino11
11-21-2008, 20:44
просто ми иде да й кажа ... че тя за мен е просто съученичка иии нищо повече ... нз ... вече .. якото е че всъщност има ново момиче което има интерс към мен иии наистина искам да тръгна с нея поне да я забравя другата :/

Duncan
11-21-2008, 20:51
Дръж се мъжки!Недеи да и прощаваш няма кво да и простиш тя ще разбере един ден какво е изтървала и ще съжелява ама на тебе няма да ти дреме !И запомни След жена и след автобус не е тича ;) :grin:

zaraaa
11-22-2008, 11:23
Не слушай приятелките и, а очаквай нейният отговор и се вслушай в нейните думи :)