PDA

View Full Version : Суха кожа



_ENA_
11-01-2008, 13:31
кожата на лицето ми е много суха, и когато е по студено имам някакви белези от пъпки които си личат..и просто не ми е приятно когато се погледна в огледалото, тъй като съм мн бяла и си представяте за кфо стаа въпрос...някой да ми предложи някакъв косметичен продукт които ще ми премахне до някаква степен белезите, колкото и малки да са, и да ми овлажнява по добре кожата или нз и аз как да се изразя по добре .. :( а и ако някой е използвал Garnier Pure 3 v 1 да сподели какво е мнението му?

remember_me
11-01-2008, 13:44
moqta koja sa6to e syper syha.daje ponqkoga zapo4va da se beli,roni li ne6to takova.. polzvam na Avon solutions - Hydra Radiance. ot tozi krem sam mn dovolna kato se ima predvid 4e malko kremove mi deistvat dobre

pinky_shine
11-01-2008, 13:50
3 в 1 само ще ти я изсуши повече.Аз го използвам, само че за да ми маха черните точки и акнето и наистина действа.Иначе за оважняване си вземи овлажняващия крем на Clean&Clear при него също се забелязва ефекта.

barbie_94
11-01-2008, 14:10
Пробвай с бебешко млчко на Johnsons Baby

_ENA_
11-01-2008, 14:19
misii mn mn mn :* :* :*

s1NNer
11-01-2008, 14:22
Кремчетата на нивеа тези в металните кутийки са много добри! =] А Гарниер пюр-а само ще ти я изсуши повече.
Малко офф-топик ,но при мен ефекта на 3в1 не беше много добър и един път си взех гарниер пюр който не е 3в1 а само такъв на почистване и ми се стори ,че върши повече работа...

http://desistores.net/catalog/images/174/Garnier_Pure_facewash.jpg Ето такъв ...

_ENA_
11-01-2008, 14:37
Кремчетата на нивеа тези в металните кутийки са много добри! =] А Гарниер пюр-а само ще ти я изсуши повече.
Малко офф-топик ,но при мен ефекта на 3в1 не беше много добър и един път си взех гарниер пюр който не е 3в1 а само такъв на почистване и ми се стори ,че върши повече работа...

http://desistores.net/catalog/images/174/Garnier_Pure_facewash.jpg Ето такъв ...


tnx mno0o :* she go probvam moje i na men da mi haresa :P :P

korkuluruya
03-03-2009, 14:16
prepora4vam na loreal happy derm za norm koja-rozovia krem mn e hubav ne e mazen,sa6to polzvai hidratira6ti maski za lice i vednaga slet mieneto s eksfolianta ili gel pqnata sledovatelno slaga6 krem zada nese isu6ava6 dopalnitelno!moje i na regal dnevnia s ZN i nz o6te kvo be6e v sinq opakovka.sa6to i krem botanik-s kaisiata mn e hubav,drugia im ne go znam...nikoga nesi zimai oranjevata seria na aroma-krema za o4i i t mlqko makar 4e pi6e 4e sa hidratira6ti sa mn suhi :o

korkuluruya
03-03-2009, 14:22
otnosno eksfolianti 3 v 1,5 v 1 i tn tfa sa si prosto eksfolianti ni6to pove4e...ako gi polzva6 redovno 6te ima efekt no ako i posle se nanasq krem 6oto ina4e moje da stane6 100 i 1 dalmatinci kato kojata se isu6 :razz: