PDA

View Full Version : дали ме харесва



stanimirka_94
11-01-2008, 13:31
Моят проблем е ,че много съм вл1бено в едно момче!Миналата година ,когато започнах да уча в друго училише,оше докато го видях и много го харесах.И започнах да му търся скайпа,и най-накрач го намерих :) Започнах да му пиша .. ''здравей '',''как си '' какво правиш'',може ли да се запознаем'',а той ми каза коя си ти ? и като му казах коя съм ии той ми каза не желая да си пиша с теб! И аз го попитах за6то,а той ми отговори ами за6тото така :D и ме след 1 месец аз пак му писах ,и той тогава ми беше дал палномо6но вече,и си пишехме :)Постоянно му правех комплименти и ой вместио да каже мерси ,казваше знам :-D И така говоехме си за секс без проблем и т.н. И минаха 4,5 месеца и тох започна а ме обижда'' малее ква си свиня,и на това отгоре си много дебела '' и аз все му казвах да не говори така а той се смееше ! И беше ме питал дали искам да му го гледам ... и аз му бях казала да и така той всеки път искаше да ми го показва :)И все се уговаряхме да го правим ,но аз все не се решавах :)И накрая му беше омразнало от мен ,и ми беше казал да спра да го тарся,и аз му казах добре ,но не мойех все го тарсех от различни скайпове :( И тои заварши миналата год ,и сега лятото ме пита кйво искам и аз му казах искам да съм с теб :) и той каза ок ии така направихме го :) ии много ми хареса ,предразположи ме ,както трябва да е :) просот никога не е бил толкова мил с мен ..той ми бече първият. :shock: Следтова спрях да го тарся за една седмица ,и повече не можах и той започна мн да се дразни :o и все ме заплашваше че 6те каже не6то, но така и не каза ... и така оставих го за 1 месец и след тоя 1 месец тои ми пише... ии така след тав една дето го познава ме пита дали искам пак да си пиша с него и аз и казах да ии той ме деблокира от скайпа си :) После си пишехме нали и той ме обийдаше пак,и ме питаше дали искам пак с него аа аз му казах не ,но всъшност исках много :-o и го питах а ти искаш ли и той ми каза да :D ии аз му казах и за6то пак с мен ... :-D а той ми отговори ,ами заштото ме кефи клиторат ти :razz: а аз се засмях и той започна да ме пита дали аз съм харесала хуя му а аз казах парво а после не знам .А той ми беше казал че го отвра6тавам аа пак иска с мен ...и аз му викам нали те отвра6тавам и сам дебала и грозна за теб ? А тй ми отговори ''не не не си грозна'' и аз му казах хаха лажеш ме нали а той каза не ии аз му акзах офф ай стига лажеш пак ,а той ми отговори не .И аз го питах сч не ми казвай че ми хар пак разни не6та ,кайи 6то искаш с мен...и той каза ми харесвам те :D и аз му казах и наистена ли и ътре 6те мисли6 ,че не съм грозна (6тото той е бил надрусан ,като говорих с него) И той ми вика ''ти станимира се казваше нали ?'' и аз му отговорих''да'' а той''даже не съм си правил труда да ти науча името'' И следтова направи об6т 4ат с едно моми4е и нарочно я попита дали ходела с него ии започна да ме обижда свинп и нз си каква :o :( Той все пак е модел и има голямо само4увствие . :( Забравих да спомена ,че е на 19 години :) Беше ми казал да се сре6тнем и да отидем на дискотека |-( но аз не се съгласих :( Бече ме питал съ6то така,дали искам да ходя с него ,а аз му отговорих ''да искам ,но ти не искаш нали? и той каза ами мен 6те ме е срам да ходч с тебе :( И въпросът ми е ..Дали ме харесва ??? И за6то ми говори така,и за6то ме кара да ревнувам :(Дайте ми някакави съвети

ImmortalForever
11-01-2008, 13:37
Така.Тъпа си.Няма да обърна ни най-малко внимание ако отговориш на поста ми със псувни, за това че съм те обиждала.Наистина ли си набор 94?Ако да- ти си курва.Не-той не те харесва.Сама казваш, че е манекен=> може да има вскяа жена и ти си в дъното на списъка.Прецакала си се,шото още не ти се е нагънал достатъчно мозъка.А той..Дори и на 19 мисли и говори като бебе.Пораснете и двамата.Нямате бъдеще.А аз съм гладна.Честито!

MaLkaTa_LaDy
11-01-2008, 13:44
Напълно съм съгласна с предишното момиче! И да допълня... Ти не само си курва, ти си психясала курва... Не знам, имаш нужда от някаква помощ, някой да те вкара в правия път. :-x :-x :-x

Jumbie483
11-01-2008, 13:47
Като за начало...момчето е осъзнало, че си куха в главата и те е разигравало на малкия си пръст. После си му доказала, че е прав, като си му ходила по свирката и на последно място, си разбила представите му за кухина, с държанието си след това. Ай и от мен честито и се научи да пишеш :x :lol:

Erica1
11-01-2008, 14:03
Наистина си много тъпа, за какво изобщо си се занимавала с него?! Защо си му позволила да те върти на малкият си пръст, че чак и секс сте правили...нямам думи просто. :-x

ludi4koty
11-01-2008, 14:09
Със сигурност НЕ те харесва!!! :lol: :lol: :lol: Само те използва :razz:

izka
11-01-2008, 14:14
Искам да повярвам, че темата е ебавка. Така е нали?!? Защото, ако не е ти си...прекалено зле!

Lysit0
11-01-2008, 14:26
Първо се научи да пишеш правилно :!:
Той те е разигравал и използвал,първо защото си малкa и второ,защото си глупава и наивна.Той това го е усетил,и се е възползвал от тебе.И ти си му се хванала по свирката.И какво сега,че си правила секс и се опитваш да нидокажеш,или по - скоро пред себе си да докажеш,че си голяма и разумна:?:......Много се заблуждаваш,ако мислиш,че вече си пораснала,само ,защото си спала с момче.А това дали е тракторист :D или манекен няма никакво значение дали ще е надут.Това да ти е за урок.

taNcheto93
11-01-2008, 14:27
Напълно съм съгласна с всички, мн си зле :?

TheOtherME
11-01-2008, 14:46
Напълно съгласна с всички, най-вече с първия пост.Накратко, обобщено от другите мнения : тъпа си, разигравал те е, трябва да пораснете, не те харесва, надявам се, че е ебавка темата.Нямам думи просто.

ThePowerOfLove
11-01-2008, 15:20
Ама ти сериозно ли питаш :shock: Той те обижда и си прави каквото иска а ти питаш дали те харесва :? Най-вероятно само те е използвал, така че го забрави...Как изобщо още мислиш да си с него

Metal_kids
11-01-2008, 15:34
Хах ,ами и аз мисля ,че не те харесва, а те е ползвал като забавление само...незнам само няма ли кой да ти дава някакви напътствия в тоя живот :-o :shock: Тва да действаш безрасъдно незнам нямам думи.............. :shock:

sladur4etyYy
11-01-2008, 17:44
:shock: ебаваш се, нали?! ако не, значи си АДСКИ тъпа!! ама и оня не ти отстъпва! възможно ли е наистина 19-годишно момче да е толкова зле!!!!!!???!!!!!!!! лелееее напрао нямам думи. и двамата сте толкова кухи, че просто не си заслужава да пиша!!

п.п. ДАНО темата да е ебавка! :-o

Andreev
11-01-2008, 19:12
:D :D :D :D :D :D :D курваааааааа :D :D :D :D :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dqvolski_angel
11-01-2008, 19:21
Искам да повярвам, че темата е ебавка. Така е нали?!? Защото, ако не е ти си...прекалено зле!
леле майко момиче как са те възпитавали родителите? имаш доста изкривена представа за света май. не си ли успяла да го видиш какъв е? че да спиш с него!!! съжелявам те, и съжелявам че си се унижила толкова отвратително и продължаваш. никога ама НИКОГА няма да позволя на момче да се отнася с мен като с парцал. колкото и да те е заслепило глупавото ти увлечение по един бройкаджия, до сега не разбра ли че явно просто той не става?!

jghgh
11-01-2008, 19:25
Не си курва, но си много наивна, чак тъпа и без самоуважение.
Заеби го тоя, защото е мухльо. А ти се осъзнай малко.

glamouros
11-01-2008, 19:47
Като за начало...момчето е осъзнало, че си куха в главата и те е разигравало на малкия си пръст. После си му доказала, че е прав, като си му ходила по свирката и на последно място, си разбила представите му за кухина, с държанието си след това. Ай и от мен честито и се научи да пишеш :x :lol:
:shock: :D :D :razz: :razz: моля те кажи че темата ти е ебавка. Просто не е възможно да има такива елементи по земята :razz:

AFT
11-01-2008, 19:53
Ахахаахахаахаххааха такива мощни ебавки не е имало от бая време! :smt043 :smt042

olii
11-01-2008, 20:30
Режи си вените.

scout4e94
11-01-2008, 20:47
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: tova me 6okira pove4e dori ot onazi istoriqq s 30 godini razlika :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

leoparda93sl
11-01-2008, 20:50
:D :D :D :D :D :D :D курваааааааа :D :D :D :D :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: +1 :D :D 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mimichi
11-01-2008, 21:54
Леле момиче осъзнай се малко!

moni_ladyspears
11-07-2008, 17:52
Много си проста!Тъпа си като завършек на кренвирш! Много ясно,че те използва! И наистина,ако си на 14 и вече си правила секс,наистина си курва! само три думи:МНОГО СИ ЗЛЕ! :-x :?

mirelS
11-07-2008, 17:54
Ахахаахахаахаххааха такива мощни ебавки не е имало от бая време! :smt043 :smt042

UnBelievable
11-07-2008, 18:00
Без коментар за темата и за авторката :shock: :lol: :razz:

jeni92_abc
11-07-2008, 18:00
:razz: :shock: :razz: :shock: :razz:

хахахахахах това беше най тъпата тема която съм чела през живота си :razz: авторката на темата е МНООГО зле...

taffy
11-07-2008, 19:42
Така.. Съжалявам за това, което ще кажа.. Ама ти си УНИКАЛНО тъпо парче !!! И ако си 94.. И аз съм.. И никога никога никогааа не бих постъпила като теб.. Най-малкото да легна с някой.. който ме е обиждал.. А тии толкова ли си куха да се досетиш, че през цялото време се ебава с теб?!?! И как може изобщо да помисляш, че е възможно да те харесва.. Омг иде ми да напсувам яко заблудените обекти кат тебе.. :lol:

lonely_girl92
11-07-2008, 19:56
Наистина се надявам тази тема да е на шега...защото просто не мога да си го представя някой да ме обижда и аз да му ходя след гъза...но ако това е истина... момиче по-добре се осъзнай тва момче просто си играе с теб не му пука за теб,да не говорим за харесване,незнам след всички тези обиди как въобще можеш да си помислиш,че те харесва...А за него просто нямам думи уж е на 19, а държанието му е на някой 13-14 годишен...Ако не ти,то поне се смята,че той би трябвало да има поне малко мозък в главата си...Не просто нямам думи... :!: :!: :!:

n3_m3_k3f16
11-07-2008, 20:31
Като за начало...момчето е осъзнало, че си куха в главата и те е разигравало на малкия си пръст. После си му доказала, че е прав, като си му ходила по свирката и на последно място, си разбила представите му за кухина, с държанието си след това. Ай и от мен честито и се научи да пишеш :x :lol:

Drebs
11-07-2008, 21:15
ЗЛЕ

slunchiceto0
11-08-2008, 04:35
дори не прочетох цялата тема,стигнах до някъде и спрях...и напълно подкрепям другите мнения...ии ходи се прегледай някъде..или най добре се метни от некой мост/блок не ни трябват такива като теб :D:D::D :lol:

elinceto94
11-08-2008, 07:07
Много си зле!!!Честно много си тъпа и аз съм набор 94 и ходя с 20 годишен ама не се натискам с него!!! Даже още не сме се целували с език.Ти направо си ненормална!!!

LizZz
11-08-2008, 10:49
Много си зле!!!Честно много си тъпа и аз съм набор 94 и ходя с 20 годишен ама не се натискам с него!!! Даже още не сме се целували с език.Ти направо си ненормална!!! :razz:
Я се виж бе..

Iv4eTy
11-08-2008, 11:00
Мдам ти не си у ред въобще - той ще те обижда а ти ще му вървиш след гъза и т.н. не не просто и двамата сте много зле :o

sladka__droga
12-20-2008, 07:42
Ти колко си тъпа ...

curka87
12-20-2008, 07:57
Сега и аз ще повторя за не знам кой път предните мнения, ама такава КУХА ЛЕЙКА като теб отдавна не бях срещала. Ужас!!!
Ако питаш мен направо отивай да те прегледат, макар , че то за такива като теб лек няма, ама пък де да знаеш....... Лелеееееее. Нямам думи.
Тая тема направо ме уби.

gridlockd
12-20-2008, 10:26
Така.Тъпа си.Честито!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

therichbitch
12-20-2008, 15:52
Като за начало...момчето е осъзнало, че си куха в главата и те е разигравало на малкия си пръст. После си му доказала, че е прав, като си му ходила по свирката и на последно място, си разбила представите му за кухина, с държанието си след това. Ай и от мен честито и се научи да пишеш :x :lol:
dam

linkinpark6666
12-20-2008, 19:29
първо научи се да пишеш правилно,второ само се погледни - ако си набор 94 като мен мисля че си к***а,защото по дяволите кой го прави на 14 ?! :shock: :shock: пък и си супер ултра мега тъпа да се хващаш на подобно нещо и въобще не заслжаваш дори вниманието в този форум :-x :-x :-x :-x

Whyniser
12-20-2008, 19:32
Много си зле!!!Честно много си тъпа и аз съм набор 94 и ходя с 20 годишен ама не се натискам с него!!! Даже още не сме се целували с език.Ти направо си ненормална!!!
...... :-o