PDA

View Full Version : проблем със skype



OneGirl
11-01-2008, 15:30
Здравейте,
значи имам проблем със скайпа. Когато някой ме набере и аз вдигна или когато аз някой набера и на компютъра ми излиза син екран със някви бели надписи на английски и нищо немога да направя освен да рестартирам компютъра пробвах няколко пъти но все така става. Помислих си че може да е от скайпа и си инсталирах нов, но този проблем си остана.Моля ви кажете ми как да го оправя, че вече ме ядосва :o

OneGirl
11-01-2008, 16:25
Неразбрах кое да си махна и неикам да инсталирам друга операционна система.
Айде моля ви някой да ми помогне :-) плс :)

vikc
11-01-2008, 17:12
Добрия стар син екран 8-) Една преинсталация на Windows би свършила работа според мен.
П.П. Само при Skype ли прави така?

ThEKiNgG
11-01-2008, 17:20
lunix или vista :-o

OneGirl
11-01-2008, 17:22
П.П. Само при Skype ли прави така?[/quote]
да само при скайпа :?

neonskull
11-01-2008, 18:04
И на мен ми се е появявал синия екран.Той показва че на нещо не си си ъпдейтнал версията или новите драйвъри.Например на мен ми правеше така като имах стари драйвъри на модема, качих си нови и готово проблема изчезна.Затова вземи че ппровери да нямаш някъде по стари версий или драйвърчета. =;

Anf3tamin4o
11-01-2008, 19:14
Инсталирай по стар скайп и може да тръгне :)

neonskull
11-01-2008, 19:32
lunix или vista :-o :lol: Това е въпросът на живота "да бъдеш или не" по компютърен език.. ьапаьппаь

И на мен ми се е появявал синия екран.Той показва че на нещо не си си ъпдейтнал версията или новите драйвъри.Например на мен ми правеше така като имах стари драйвъри на модема, качих си нови и готово проблема изчезна.Затова вземи че ппровери да нямаш някъде по стари версий или драйвърчета. =; :lol: Ти ме разплака от смях ! !! Точно синята смърт ще ти излезе щото са ти стари драйверите на модема :lol:

Една преинсталация на Windows би свършила работа според мен.Според мен грешиш, със Windows ли си синята смърт те дебне след всеки нов прозорец ;) ако загреаш ..


пп. ЬАПЬАПАЬпаь ае стига сте писали глупостиТочно така смей си се се едно аз не разбирам а що като ги смених се махна проблема кажи ми де и вече от 2 месеца без проблем умник :lol:

Loudndirty
11-01-2008, 21:01
Ще стане весело :grin: :grin: :grin:

just_booy
11-01-2008, 22:04
na mene pak mi izliza tei kato gledam ne6to na muzika sin ekran sas beli nadpisi i kompa pi6ti i sam sa restartirva ujaas naprao me vbesqva 6te go zablaskaam :-x :-x :-x pri mene e ot pleara ama slava bogo be6e kato bolst ot koqto sa izlekuva 6otu sa oprai preid 1 2 meseca, a windowsa ne iskam da preinstaliram za6toto tozi win mi nosi mn spomeni...i drugi ne6ta koito ne mogat da se zapi6at na CD ili da se zapazqt na D

MakeMeLaugh
11-01-2008, 22:26
Оф, Тянко дразниш като се правиш на дървен философ.. сложил някакъв линукс и голямата работа..

Ако линукса беше така разпространен като уин-а и той щеше да е тотално осран, просто не е известен и съответно няма лайнарии за него.

пуу то голямо хвалене голямо нещо..

ThEKiNgG
11-02-2008, 10:39
големи умници се извадихте :lol:

neonskull
11-02-2008, 17:04
lunix или vista :-o :lol: Това е въпросът на живота "да бъдеш или не" по компютърен език.. ьапаьппаь

И на мен ми се е появявал синия екран.Той показва че на нещо не си си ъпдейтнал версията или новите драйвъри.Например на мен ми правеше така като имах стари драйвъри на модема, качих си нови и готово проблема изчезна.Затова вземи че ппровери да нямаш някъде по стари версий или драйвърчета. =; :lol: Ти ме разплака от смях ! !! Точно синята смърт ще ти излезе щото са ти стари драйверите на модема :lol:

Една преинсталация на Windows би свършила работа според мен.Според мен грешиш, със Windows ли си синята смърт те дебне след всеки нов прозорец ;) ако загреаш ..


пп. ЬАПЬАПАЬпаь ае стига сте писали глупостиТочно така смей си се се едно аз не разбирам а що като ги смених се махна проблема кажи ми де и вече от 2 месеца без проблем умник :lol:Омг, я си отвори кутията хвани кабела на харда (тоя за захранването му) издърпай го и снимай с gsm да видим к'во ще стане ... полсе sendпфф Тянко праиш се че всичко знаеш копеле :-P :-P :-P :lol: :lol:

SunShinePearl
11-02-2008, 18:42
имах такъв проблем съвсем скоро включвах си компа и няма и 5 секунди се появяваше синият екран трябваше да се истрият едни файлове там ти пиша кои,ест няма как ако е като моя проблем през уиндолса трябваше сайф мод,нищо не съм преинсталирала

MakeMeLaugh
11-02-2008, 21:42
Син екран може от много неща да се получи.
Последно на мен ми се появи когато има изтрити boot сектори.
Добавих си ги и тръгна :)

neonskull
11-03-2008, 19:52
Син екран може от много неща да се получи.
Последно на мен ми се появи когато има изтрити boot сектори.
Добавих си ги и тръгна :)ем да а тянко не вярва за това което написах точно така може да се появява от много неща.

Swingswing
11-03-2008, 23:53
Снимай с телефона примерно синия екран, който ти изкарва и ще ти кажем какъв ти е проблема. Или може би сега трябва да хвърлим боб и да гадаем какво не му е наред на компютъра ти.

Escarina
11-04-2008, 19:28
Пробва ли? пЬПАЬП

Важното е, че го правя добре.. ;р

Дали? пЬПАЬП.... :lol: