PDA

View Full Version : Просто ми е смешно.. :Д



pandelka
11-01-2008, 16:41
Ми така темата е леко глупава амааа...нз искам малко обяснение.. :Д .. : )
Значи с гаджето ми като излезнем някъде навън..когато ни остане време ест..и като седнем някъде..нали почваме да се целуваме..прегръщаме ии от сорта..ии обаче от няколко седмици забелязвам че мн лесно от това почна да се възбужда..и кат тръгнем после по улиците ии той си ходи надървен..обаче хората забелязват и става някфа конфузна ситуация..нз на някой случва ли му се ии какво да направя за да не се случва.Знам че е нормално но пък всеки път ??

VilleBaby
11-01-2008, 16:44
кефи се , че го възбуждаш само ти толкова :-P решението би било да не се целувате и прегръщатее мнооооого , ако е на по-обществено място....ама незнам , ако не ви притеснява много да не ви пука 8-) :-)

tuzaro
11-01-2008, 16:54
повече секс правете :wink:

pandelka
11-01-2008, 16:56
кефи се , че го възбуждаш само ти толкова :-P решението би било да не се целувате и прегръщатее мнооооого , ако е на по-обществено място....ама незнам , ако не ви притеснява много да не ви пука 8-) :-)

Да то решението е да не се прегръщаме толкова мн на обществено място ..обаче ако не го праим кви гаджета сме..ама пък и нз то само понякога си ходиме гушнати изведнъж хоп "Надървих се.. . "

BePoHuKa
11-01-2008, 17:01
YyY кофти :( Ми кат видиш ,че е на ход го ухапи 8-)

gree_girl
11-01-2008, 17:31
кефи се , че го възбуждаш само ти толкова :-P решението би било да не се целувате и прегръщатее мнооооого , ако е на по-обществено място....ама незнам , ако не ви притеснява много да не ви пука 8-) :-)

Да то решението е да не се прегръщаме толкова мн на обществено място ..обаче ако не го праим кви гаджета сме..ама пък и нз то само понякога си ходиме гушнати изведнъж хоп "Надървих се.. . "
Само за тва ли се хващаш с някого?! За тва ли ... ебаси ...

pandelka
11-01-2008, 17:40
кефи се , че го възбуждаш само ти толкова :-P решението би било да не се целувате и прегръщатее мнооооого , ако е на по-обществено място....ама незнам , ако не ви притеснява много да не ви пука 8-) :-)

Да то решението е да не се прегръщаме толкова мн на обществено място ..обаче ако не го праим кви гаджета сме..ама пък и нз то само понякога си ходиме гушнати изведнъж хоп "Надървих се.. . "
Само за тва ли се хващаш с някого?! За тва ли ... ебаси ...

ОМГ...ест че не.

tuzaro
11-01-2008, 17:46
тя и секс прави, ама не си признава :lol:

pandelka
11-01-2008, 17:50
тя и секс прави, ама не си признава :lol:

Абе ей..са ще коментираш личния ми живот ли ? :Д :lol:

Jumbie483
11-01-2008, 17:52
Ем вкарваш го в някоя градска тоалетна, правите сефтето и после да видиш ''мирни гащи'' :P

tuzaro
11-01-2008, 17:56
тя и секс прави, ама не си признава :lol:

Абе ей..са ще коментираш личния ми живот ли ? :Д :lol: едно време по малко се засягаше :lol: :lol: я дай някоя хубава снимка по гащи 8-)

TRIUMPH
11-01-2008, 17:59
Да сложи нещо там, за да го покрие...

pandelka
11-01-2008, 18:09
тя и секс прави, ама не си признава :lol:

Абе ей..са ще коментираш личния ми живот ли ? :Д :lol: едно време по малко се засягаше :lol: :lol: я дай някоя хубава снимка по гащи 8-)

Еее както казваш беше едно време :lol: ... снимка по гащи обаче няма да получиш :razz: ..

tuzaro
11-01-2008, 18:15
тя и секс прави, ама не си признава :lol:

Абе ей..са ще коментираш личния ми живот ли ? :Д :lol: едно време по малко се засягаше :lol: :lol: я дай някоя хубава снимка по гащи 8-)

Еее както казваш беше едно време :lol: ... снимка по гащи обаче няма да получиш :razz: ..и си станала по-лоша... и на аватара ми приличаш на едно бившо гадже 8-)

pandelka
11-01-2008, 18:20
И на бъдещо може да ти заприличам :Д:Д хахах базикам се ;д

tuzaro
11-01-2008, 18:22
И на бъдещо може да ти заприличам :Д:Д хахах базикам се ;д хах може ама тя е руса :lol:

pandelka
11-01-2008, 18:24
е аз съм блондинка под прикритие :Д

punkrock
11-01-2008, 19:17
Повече секс, примерно ? :D :shock: 8-)

babity
11-01-2008, 19:26
Можеш да кажеш нещо мнооого тъпо в този момент. Имах подобен проблем, но спасението ми беше, че съм природно надарена в това, да развалям момента. Примерно в ключовия момент, като стане работата и като ми прошепнеше нещо мръснишко на уше и аз само с една единствена фраза оправях "работата". Пробвай, може да се получи.

pandelka
11-01-2008, 20:28
.

leoparda93sl
11-01-2008, 21:09
the fuck? :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pandelka
11-02-2008, 15:44
Можеш да кажеш нещо мнооого тъпо в този момент. Имах подобен проблем, но спасението ми беше, че съм природно надарена в това, да развалям момента. Примерно в ключовия момент, като стане работата и като ми прошепнеше нещо мръснишко на уше и аз само с една единствена фраза оправях "работата". Пробвай, може да се получи.

Сериозно ще се замисля над тва което написа..

NaNa_SladuRana
11-02-2008, 15:57
Можеш да кажеш нещо мнооого тъпо в този момент. Имах подобен проблем, но спасението ми беше, че съм природно надарена в това, да развалям момента. Примерно в ключовия момент, като стане работата и като ми прошепнеше нещо мръснишко на уше и аз само с една единствена фраза оправях "работата". Пробвай, може да се получи.

Сериозно ще се замисля над тва което написа..
\"...ммм помеждудругото виждал ли си баба си гола?\" :lol: :lol: :lol:

pandelka
11-02-2008, 16:03
Можеш да кажеш нещо мнооого тъпо в този момент. Имах подобен проблем, но спасението ми беше, че съм природно надарена в това, да развалям момента. Примерно в ключовия момент, като стане работата и като ми прошепнеше нещо мръснишко на уше и аз само с една единствена фраза оправях "работата". Пробвай, може да се получи.

Сериозно ще се замисля над тва което написа..
\"...ммм помеждудругото виждал ли си баба си гола?\" :lol: :lol: :lol:


това за кого се отнася? :lol:

NaNa_SladuRana
11-02-2008, 16:13
реплика с която се разваля момента :D

DeepWithin
11-02-2008, 16:42
Можеш да кажеш нещо мнооого тъпо в този момент. Имах подобен проблем, но спасението ми беше, че съм природно надарена в това, да развалям момента. Примерно в ключовия момент, като стане работата и като ми прошепнеше нещо мръснишко на уше и аз само с една единствена фраза оправях "работата". Пробвай, може да се получи.

Сериозно ще се замисля над тва което написа..
\"...ммм помеждудругото виждал ли си баба си гола?\" :lol: :lol: :lol:

+1 :razz: :razz: :razz:

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 05:58
Еми не излизайте на обществени места толкова много... Т.е. стойте си у вас или у тях и го оставяй да се надървя колкото си иска... Че може и да има продължение... Пък като излизате бъдете просто приятели решили да се повеселят... 8) 8)

varnen4e
11-05-2008, 06:07
Повече секс, примерно ? :D :shock: 8-)

+1.