PDA

View Full Version : тъжно



krisiiiiito
11-01-2008, 17:33
ето поредната история за едно разбито тийнейджърско сърце.. може би ви е писнало от такива теми но аз ще си излея душата
защо любовта винаги наранява..защо е такава?? :cry:
и ето ме влюбена..залутана в мисли и сънища в които има само мъка и сълзи :cry: :cry: знам.. не е вечно но как да се спася от него в този момент? :cry: а страдам толкова много .. пред хората се правя че не ми пука но отвътре горя :!: при положение че го виждам всеки ден и е просто част от мен
как да не мисля за това? как да го забравя? как?как?как?
:cry:

Lysit0
11-01-2008, 17:37
Излизай ,забавлявай се повече на първо място :!:
Гледай да си заета се,за да не мислиш за него.
Да не е единствениа?Ти си толкова млада....

foreverr
11-01-2008, 17:37
Мила няма начин-времето лекува!След време ще го забравиш!Е може от време на време да се сещаш, но това ще е рядко!

elsy
11-01-2008, 17:37
Няма начин, само времето може да помогне... но никога няма да заличи спомена... кофти :?

LittlePrincess
11-01-2008, 17:39
Мисли си за бонбони.Толкова ли няма нещо друго,за което да мислиш?Пф..вкарваш се в излишни филми ;) Нито е първия,нито последния!

krisiiiiito
11-01-2008, 17:42
Мисли си за бонбони.Толкова ли няма нещо друго,за което да мислиш?Пф..вкарваш се в излишни филми ;) Нито е първия,нито последния!
естествено че не е последен .. понякога си казвам че съм силна и той не ме заслужава но все пак имам чувства и те няма как да махнат изведнъж с вълшебна пръчица така че на моменти .. ее .. непоносимо :booooomb:

nicolepcd
11-01-2008, 17:43
Мисли си за бонбони.Толкова ли няма нещо друго,за което да мислиш?Пф..вкарваш се в излишни филми ;) Нито е първия,нито последния!
Лесно е да се каже, но ако и на теб ти се случи... нека видим какво ще правиш :? Просто й е кофти и си излива това, което й е на сърцето. Бъди по толерантна ;)

LittlePrincess
11-01-2008, 17:46
Мисли си за бонбони.Толкова ли няма нещо друго,за което да мислиш?Пф..вкарваш се в излишни филми ;) Нито е първия,нито последния!
Лесно е да се каже, но ако и на теб ти се случи... нека видим какво ще правиш :? Просто й е кофти и си излива това, което й е на сърцето. Бъди по толерантна ;)

Разбирам я прекрасно : ) и казвам това,което мисля.На мен са ми се случвали много по тежки неща и съм ги преживявала.Не виждам къде е проблема и тя да може.Винаги може да стане и по-лошо.

nicolepcd
11-01-2008, 17:50
^ Мда, може би това, че винаги може да бъде по-лошо е най-голямото успокоение ;)

exclusif
11-01-2008, 18:16
времето лекува... преди седмица бях по същия начин и ето ме сега почти не мисля за него...

gree_girl
11-01-2008, 18:31
И аз бях в таква ситуация ... напълно те разбирам, много е кофти, боли много. Колкото и да ти казваме, че ще го забравиш сега ще ти е трудно да повярваш в това. С времето ще свикнеш с болката. Като за начало когато се сетиш за него започни да намираш все отрицателни черти ... аз така направих и бих казала, че ми помогна. Дано и на теб да ти помогне.

MaLkaTa_LaDy
11-01-2008, 18:36
Оу милата, в момента се чувствам по абсолютно същия начин. И аз го виждам всеки ден и ми е много гадно, но много трудно се забравят момчета, ако наистина е имало силни чувства. Като за начало ти трябват много добри приятели с желесни нерви и купища упоритост, които да са до теб и да те вкарват в правия път. А след това и ти да си силна и решителна. И наистина, вярно е, че времето лекува всикчо, но сама трябва да си си наумила и да се опитваш да го забравиш. Никога не се връщай към спомени, защото направиш ли го, всичката тази упоритост отива на вятъра. Опитай да водиш живот без мисълта за него. А изкувствената усмивка е задължителна. Хората те възприемат добре, като весел човек и правиш добро впечатление. А и без усмивка няма да намериш следващия. ;) Хайде успех... :-)

krisiiiiito
11-01-2008, 18:43
Оу милата, в момента се чувствам по абсолютно същия начин. И аз го виждам всеки ден и ми е много гадно, но много трудно се забравят момчета, ако наистина е имало силни чувства. Като за начало ти трябват много добри приятели с желесни нерви и купища упоритост, които да са до теб и да те вкарват в правия път. А след това и ти да си силна и решителна. И наистина, вярно е, че времето лекува всикчо, но сама трябва да си си наумила и да се опитваш да го забравиш. Никога не се връщай към спомени, защото направиш ли го, всичката тази упоритост отива на вятъра. Опитай да водиш живот без мисълта за него. А изкувствената усмивка е задължителна. Хората те възприемат добре, като весел човек и правиш добро впечатление. А и без усмивка няма да намериш следващия. ;) Хайде успех... :-)

мерси много :-) но жалкото е че и истински приятели не се намират .. аз го мислех за най-добрия си приятел той мен също но явно не е бил искрен .. и все пак го обичам толкова много хем като приятел хем като и като .. офф любовни чувства :booooomb: .. но си вярвам че ще го забравя макар и трудно
''завинаги'' .. хм .. едва ли това съществува

cinderella_gugutka
11-01-2008, 18:45
всяка.болка.която.не.те.уби а.те.прави.по-силен :)
и.аз.минах.през.това-и.ти.ще.минеш :)
успех

Andreev
11-01-2008, 19:15
следващия да направи услуга на целия форум и да си излива тъпотиите на стената...

krisiiiiito
11-01-2008, 19:18
следващия да направи услуга на целия форум и да си излива тъпотиите на стената...

такива като теб не ме интересуват .. като няма какво да кажеш по темата по-добре запази мненито си! :?

jghgh
11-01-2008, 19:20
майната му на тоя бе... и той сере 8-)

draki4ka
11-01-2008, 19:30
от 1 месец съм така веднъж казах на една фр че откакто вече него го няма аз нямам истинки смях :-o а тя оная почна да ми се смее :o е кфо смешно има баси :lol: аз и искарвам чувствата тя ми са мсее......знаеш ли какво я излезе 5-6 пъти на кафе или н анякое място с повече хора запознай се с някой и не мисли за този не мисли даже за нещата които сте има за изживените дни(ако са били такива) всеки спомен с нещо те води към него.....направи си друг спомен с някой друг :) тфа беше изказах си мнението

krisiiiiito
11-02-2008, 07:51
от 1 месец съм така веднъж казах на една фр че откакто вече него го няма аз нямам истинки смях :-o а тя оная почна да ми се смее :o е кфо смешно има баси :lol: аз и искарвам чувствата тя ми са мсее......знаеш ли какво я излезе 5-6 пъти на кафе или н анякое място с повече хора запознай се с някой и не мисли за този не мисли даже за нещата които сте има за изживените дни(ако са били такива) всеки спомен с нещо те води към него.....направи си друг спомен с някой друг :) тфа беше изказах си мнението
мани я тая патка щом ти се е изсмяла така :-x

mynichka
11-02-2008, 08:01
Излизай ,забавлявай се повече на първо място :!:
Гледай да си заета се,за да не мислиш за него.
Да не е единствениа?Ти си толкова млада....
+1 :)

babity
11-02-2008, 08:40
Седни сама някъде, запали една цигара и си помисли за живота. КАжи си: "Животът е хубав" и се аргументирай пред себе си с това колко са добри приятелите ти, колко хубаво семейство имаш и въобще колко хубави неща има в живота ти. На мен това помага...

sextazy_baby
11-02-2008, 09:13
Само времето лекува

lindorr
11-02-2008, 09:28
казано е че трябва да мине половината от прекараното време заедно за да го забравиш..

Whyniser
11-02-2008, 10:22
Само времето лекува
Лекува на дедо ми гъбичките времето :o . Болката не отминава,времето не я заличава,камо ли да лекува.Ако постоянно мисли за него това време няма да я лекува,а ще задълбочава болката.

HayDeN^^
11-02-2008, 12:54
Излизай ,забавлявай се повече на първо място :!:
Гледай да си заета се,за да не мислиш за него.
Да не е единствениа?Ти си толкова млада....
и намери си някой по=добър =]

nejnata_93
11-02-2008, 13:50
mi nemoje6 da go zabravi6 taka lesno pri polojenie oba4e 4e go obi4a6 mn silno :( kato za na4alo izliza6 pravo mu napuk pokaji 4e si po silna bez nego!neka i nego go boli :smt058

sweet4esf
11-02-2008, 13:57
VSICHKO S VREMETO SI :-|

krisiiiiito
11-02-2008, 18:04
mi nemoje6 da go zabravi6 taka lesno pri polojenie oba4e 4e go obi4a6 mn silno :( kato za na4alo izliza6 pravo mu napuk pokaji 4e si po silna bez nego!neka i nego go boli :smt058

мерси много ;[[