PDA

View Full Version : Оригинален подарък за приятеля ми



pilitu
11-01-2008, 19:29
zna4i hora mnogo sam zatrudnena kakvo da mu kupq za rojdenniq den hodim ot po4ti 1-na godina i kato go pitam toi mi otg 4e ne iska ni6to osven az da sam do nego a s tova izob6to ne mi pomaga molq vi spodelete kakvo ste polu4avali ili ste podarqvali o4akvam polezni saveti blagodarq vi predvaritelno :)))

Relax~
11-01-2008, 19:45
можеш да вземеш рамка за снимка, да извадиш най-хубавата ви снимка и да я поставиш в рамката. това подарих аз на моето гадже за миналия му рожден ден, защото парфюм подарява вс, а аз исках да е по-различно, защото е от мен. оказа се, че и той е искал да ми подари сущото, но то си зависи от интересите на човека, какво харесва. ти го познаваш вече и би трябвало да можеш да прецениш кое ще оцени най- мн, но шом иска да си до него...нека си те гледа и на снимка до него :)

MartyParty
11-01-2008, 19:56
Сега се сетих за един епизод на "Двама мъже и половина",в който Роуз се обръща към Чарли и му казва "Аз ти подарих това лайно!" :lol:

Dimi89
11-01-2008, 20:02
Ми примерно сребърна гривна,някаква дреха,парфюм,нещо свързано с интересите му,но му вземи нещо личноо за него си,а подаръци от сорта на снимки,албуми и тн. си ги запази за ваш общ празник :)

Bellisima
11-01-2008, 20:08
На моя му подарих сребърна гривна. :) Беше очарован.
Иначе, ако си на достатъчна възраст, можеш да го изненадаш с нещо... пикантно. :oops: (Това си го планирам за по-нататък).

LiveFlower
11-01-2008, 20:53
Измисли го сама,иначе няма да е оригинално ;)

Blab
11-01-2008, 21:04
Мога да ти кажа какво искам за моя рожден ден.
Искам торта, голяма, шарена торта, с герои на Дисни по нея, и термос какао. Хората, на които държа, събрани около тортата, пеейки "с радост да си яла"(рофл, знам, че не е така), над пламъче от запалка. После прегръдки, много, и все топли. О, и плюшен бибкащ нос, а "гостите" да са с парти-шапчици:))))

B3B0K
11-02-2008, 12:20
Мога да ти кажа какво искам за моя рожден ден.
Искам торта, голяма, шарена торта, с герои на Дисни по нея, и термос какао. Хората, на които държа, събрани около тортата, пеейки "с радост да си яла"(рофл, знам, че не е така), над пламъче от запалка. После прегръдки, много, и все топли. О, и плюшен бибкащ нос, а "гостите" да са с парти-шапчици:))))
pojelavam ti da yi se zbadne ! :)
az po temata- i az imam takav problem ama pri mene po slojno 6tot kvot i d amu podari 4oek go pribira po 6kafove 4e bilo razharlqno :o nakraq mu podarih boksovi rakavici i sega redno gi izpolzvam v/u nego :grin:
ako imate dost4no snimki (12) moje6 da vzeme6 edin kalendar (ot oneq po mani4kite za buroto) i na vs mesec na mqstoto na kartinkata da sloji6 va6a snimka (eii sega go izmilih i sam mn gorda )

Boot
11-02-2008, 16:44
горкия ти приятел :lol:

shadow4e
11-02-2008, 19:29
за една година заедно е направо срамно да не знаеш какво да му подариш
Аз съм с моя може да се каже 4 години и ми е много трудно с подаръците :) Нещата, които на него му се искат не са в моите финасови възможности. И все пак и аз смятам, че е глупаво да се пита във форум, де, ясно е защо :)


А това със снимката е тъпо... И аз съм му подарувала на моя, но беше за 1 година заедно, а не за рд-то му. Все пак рождения му ден си е негов ден. Ти ако искаш пак си му подари рамката, ама си му вземи нещо, което ще му хареса на него. За мен лично това е навлизане едва ли не в личното пространство на другия, романтика, не че не я обичам, де... аз бих предпочела изненада в леглото отколкото такава глупост. Ама това си е мое мнение, де :)