PDA

View Full Version : Цикъл



_sno_
11-01-2008, 19:36
така...имам един проблем свързан с месечния ми цикъл.всеки път когато ми дойде...ме боли корем,просто си нямате на представа каква болка изпитвам.понякога ми се гади и се стига до там че дори съм повръщала.пила сам хиляди хапчета..както и витамин C,защото знам че той от части намалява цикъла...и може и да ме боли корема по малко....без резултат..мисля че този мой болзезнен цикъл е нормален...но все пак ми кажете..начини да спра болката..или поне да е по-малко..не ми се иска да се тровя още със хапчета,защото вече ги пия от страх да не ме заболи пак...а когато ме боли...е толкова силно...че не мога да мрадна на никаде...да направя нещо..или каквото ида е било друго....!моля ви кажете начин как да спра..или намаля поне малко болката...защото е нетърпима...някакав начин...без хапчета...без доктори!....

snike
11-01-2008, 20:05
az pia spazmalgon i boskolizin i sedq svita na topka

miloto_girl_4e
11-01-2008, 20:13
Вариант е да минеш на противозачатъчни, защото те намаляват цикъла и не те боли корема, когато ти дойде..

LMSM
11-01-2008, 20:16
Имам една приятелка,която има същия проблем.Сигурно е ужасно :(

morkofka
11-01-2008, 20:21
бускулизин.. ама не винаги помага..
Имаче котката като легне в/у мен ми минава :grin:

gree_girl
11-01-2008, 20:23
И майка има същия проблем. И колкото и хапчета да изяде, не и помагат. Татко и прави инжекция и тогава чак и намалява болката.

BeBChEtu
11-01-2008, 20:27
аз пия нимезил на мен специално ми помага и при бъбречните ми кризи също ми действа успокояващо :)

VhD
11-01-2008, 20:29
мм дам и мойта майка е така..добре че аз не съм чак толко зле..пак боли ама малко - аз пия no-spa то попринцип е специално за менструални болки..иначе по силен е aulin на прахче :)

titinkaa
11-01-2008, 20:38
стой легнала на една страна и не мърдай пий бозкулезин..на мен така ми минава

s3xy
11-01-2008, 21:50
мм дам и мойта майка е така..добре че аз не съм чак толко зле..пак боли ама малко - аз пия no-spa то попринцип е специално за менструални болки..иначе по силен е aulin на прахче :) дам мн приятелки със същия проблем пият Но-Шпа ии наистина им помага :) дано нещо от тук ти помогне, че сиг ти е хипер гадно през тези дни...

_sno_
11-02-2008, 05:54
много ви благодаря на всички....тези коментари могат и да ми помогнат :-)

kalpazanka
11-02-2008, 08:34
Иди на гинеколог да ти предпише противозачатъчни.
Лично аз съм доволна от Нурофен. :grin: От но шпа припадам.

foreverr
11-02-2008, 11:04
Ха-ха сори ама тва дето го искаш не може да стане.Ти пишеш и питаш дали има начин да спреш болката без хапчета и без доктори-та мн ясно, че няма начин бе мацка!!!Просто най-добре е щом като много те боли корема да идеш на лекар с майка си и той ще ти предпише хапчета!Едба приятелка имам детр се кат и идва и много е боли корема и като отиде на лекар и откриха и кисти за тва по добре иди за да ти дадат хапчета и да те прегледат!