PDA

View Full Version : Добър фриэьорски салон в София



Kettty
11-01-2008, 20:00
3дравейте.
В последната година смених няколко фриэьорски салона,които уж ми иэглеждаха добри.В последствие обаче ме обеэобраэяваха все повече и повече и се плюеха един друг как "колегата не ме е направил никак добре".Сега косата ми е в трагично състояние и има спешна нужда от фриэьор.Първо,че расте много бърэо и е эаприличала на пеэформена,проскубана метла 8-) А и съм с руси кичури и имам доооста голями корени,эащото както каэах косата ми расте много бърэо.А и теэи кичури така и не ми ги направиха нормално.Та,мола ви,препоръчайте ми някакъв добър фриэьорски салон в София.Някъде в центъра по въэможност.Някой,от който сте доволни и не са ви направили на нищо.
Благодаря много. :)

miloto_girl_4e
11-01-2008, 20:15
Аз ще ти препоръчам моята фризьорка, намира се в Стрелбище, взима по 25лв някъде за подстригване, не знам дали при теб цената е определяща.., ако те интересува драсни ЛС, за да ти дам кординатите и :)

Sigrina
11-01-2008, 20:48
Горещо ти препоръчвам една фризьорка. Надето й викам аз, не й знам цялото име.
хаха
Та като застанеш с гръб към входа на Руската църква (знаеш ли къде е?) и срещу тебе има 1 малка уличка. Тръгваш о от лявата страна 1во ти е Д банк, после някви други работи и после е Пепа Стил и влизаш и търсиш Надето. Мн е добра, ама внимавай, че има още една там, дето не подстригва хубаво :)

Sasha2k8
11-01-2008, 21:56
Hair by Darina.. намира се на бул. Васил Левски 1А. Препоръчвам ти го... Никога не съм оставала разочарована. Цената на подстригването е между 17-20 лв. Не мога да ги кажа с точност, но е там някъде.
Дано съм помогнала :)