PDA

View Full Version : Kakvo da pravq ???



DJ_my_heart
11-01-2008, 23:35
zdr na vsi4ki...molq vi pomognete mi ..
naskoro me spoletq golqmo ne6tastie..edna ve4er dokato se pribirah kum vku6ti me iznasiliha...be6e tolkova ujasno,naistina be6e mn brutalno ...ot togava mi minavat razni raboti prez glavata ...4uvstvam se zle za6toto nz kakvo da pravq..izpadnah v golqma depresiq ...zapo4nah da vzimam narkotici ...iskam da umra...strah me e za6toto zn 4e ako produljavam taka 6te napravq golqma glupost ... imam silno jelanie da sloja krai na mukite i me e strah 4e 6te go napravq...prosto se izmu4vam ot tezi misli ... umolqvam vi kak da preodoleq vsi4ko , kak da si vurna jivota ???pomognete mi ...ot4aqna sum ... susipana sum ... :cry:

Lysit0
11-02-2008, 05:01
А защо ме навява мисълта,че темата ти е поредната е*авка.... :-o

bibo
11-02-2008, 05:09
А защо ме навява мисълта,че темата ти е поредната е*авка.... :-o

+1

scoobydors
11-02-2008, 05:46
Авторке,
Не ни разбирай погрешно, но аз лично смятам, че ако наистина си изнасилена няма да седнеш да пишеш по форуми и да очакваш съвети от тийнове! :)
Може би темата не е ебавка, но........ ;)

sextazy_baby
11-02-2008, 07:08
Миличка,има психиатри ако е вярно всичко това,не е мястото тук

VhD
11-02-2008, 07:58
Миличка,има психиатри ако е вярно всичко това,не е мястото тук
+1

CucuTy
11-02-2008, 09:10
Миличка,има психиатри ако е вярно всичко това,не е мястото тук

И лудници има...

jghgh
11-02-2008, 09:26
Когато те изнасилят е добре да се посети психолог-психотерапевт, а не психиатър. Къде за лудницата я пратихте, да я тъпчат с лекарства.
Изнасилването се преодолява със сеанси, разговори с психолози и много подкрепа от близките.

Не знам темата дали е ебавка, но държа да спомена, че грешите с изказванията си за психиатър, та психиатър... :?

Психиатърът има медицинско образование, а психолозите и психотерапевтите - психологично или както там му се вика.
И обикновено на лудите хора мозъка им не функционира правилно, затова и се счита че са луди - тяхната психика не е подредена правилно, имат хормонален дисбаланс и т.н.

chokolate_girl
11-02-2008, 09:33
малка госпожичке ,пак ли ни ебавате? :? абе айде стига вече...

tedsity
11-02-2008, 11:12
Не ми се вярва тва да е вярно, но все пак ако е така..наистина намери време да поговориш с психолог..и най-важното не се затваряй в себе си..гледай да разнообразяваш..наистина е ужасно, ако ти се е случило такова нещо..но уви няма как да го промениш..а тва със самоубийства и други тъпотии..само можеш да направиш още по-голяма глупост, от колкото ти се е случила...има трудни моменти в живота..всеки има някакви проблеми..някои по-големи, други по-малки..трябва да продължиш живота си по-нататък..травмиращо е наистина, но не трябва да позволяваш на такива идиоти да развалят живота ти..бъди силна..с времето болката ще отмине и ще можеш спокойно да продължиш напред..точно сега е момента, в който трябва да прекарваш повече време с близките и приятелите ти...

snejana67
11-02-2008, 11:37
:-P не вярвам да е истина :-P

bebok
11-02-2008, 17:49
Не ми се вярва тва да е вярно, но все пак ако е така..наистина намери време да поговориш с психолог..и най-важното не се затваряй в себе си..гледай да разнообразяваш..наистина е ужасно, ако ти се е случило такова нещо..но уви няма как да го промениш..а тва със самоубийства и други тъпотии..само можеш да направиш още по-голяма глупост, от колкото ти се е случила...има трудни моменти в живота..всеки има някакви проблеми..някои по-големи, други по-малки..трябва да продължиш живота си по-нататък..травмиращо е наистина, но не трябва да позволяваш на такива идиоти да развалят живота ти..бъди силна..с времето болката ще отмине и ще можеш спокойно да продължиш напред..точно сега е момента, в който трябва да прекарваш повече време с близките и приятелите ти...


taka e i men mi se iskalo da se nadrysam ili ne6to dr prosto za6toto mi e bilo godno ili po-to4no ot razbito surtse ,no kogato 6 mesetsa po kusno sendnah i si pogovorih s fr-ka naistina prosto prieh 4e e svur6ilo i go prieh i mi olekna razbirase da te iznasilqt ne e su6toto no printsipa bi trqbvalo da e shoden prosto pogovori s nqkoi dai si vr :)

tianiira
11-02-2008, 20:37
psihiqtar za tam si :-D

woshata
11-02-2008, 20:41
епа вените край на проблемите..родители нямаш ли...приятели нямаш ли..или са ше кеш че си бездомница с комп па и с интернет даже :D :booooomb:
не е яко да се ебаате с такива неща