PDA

View Full Version : Моля за помощ!



hinari
11-02-2008, 08:34
Ситуацията е следната:с едно момче нещата бяха на път да се развият.Той е от Търново и искаше да се видим.Два пъти го поканих да дойде-той и двата пъти не дойде,защото уж бил зает и сега нямал пари.Това според вас значи ли ,че ме врътка .... щото с такива оправдания...А другото е ,че той е почти на 19, а аз съм на 17 и онзи ден ми каза,че в момента търски връзка,oето да си ебне нещо.Ееее това направо ме разби и ме наведе на мисълта,че може би не ми е мястото до тоя човeк.Вие как мислите?Уж дава зор да се видим,пък оня ден ми каза,че все му е тая дали ще се видим или не.Дайте ми съвет-да продължа ли с него или да си спретнем един сериозен разговор,в който аз да му кажа довиждане??Моля за помощ,много съм объркана и не зная как да постъпя :(

babity
11-02-2008, 08:38
Не считам за необходимо да прекратяваш отношенията си с този човек. Факт е обаче, че той не желае да има "любовни" отношения с теб, нито каквото и да било по - сериозно от убиване на времето в скайп, или където кореспондирате. Фейс дъ фактс!

jghgh
11-02-2008, 08:41
Хммм, абсолютно не си заслужава.
Може и да не е лош човек*, но всеки има периоди (на някои им траят прекалено дълго... :-x ) в които не ще връзка, а само задоволяване на нагоните.
Това не е никак малко нещо и те съветвам да не се занимаваш с него. Все пак доста ви се разминават очакванията и исканията, и прави си сметка ако тръгнеш с него какво отношение ще искаш, и какво ще получаваш (и обратното за него - каква ще иска да бъдеш ти... просто момиче за леглото, а не влюбена девойка със сърчица в очите...)

*И все пак не мисля че трябва да си имаш работа с някви типове, дето не си търсят сериозна връзка О.О
Още повече ако те размотават и ту искат да те виждат, ту не... ясно че тоя си търси само ебането. Интересна си му без съмнение, но интересна за какво?
Недей се занимава по-добре ;)

Jumbie483
11-02-2008, 09:07
Явно иска само секс от теб. А може би убива времето си ... Не се занимавай с него вече..има толкова много момчета ;)

VhD
11-02-2008, 10:11
дам по-добре не се занимавай
\:D/

LittlePrincess
11-02-2008, 10:18
Не се занимавай с него.Мисля,че 2та пъти,в които не е дошъл,са достатъчни.

MartiSSima
11-02-2008, 14:01
Ситуацията е следната:с едно момче нещата бяха на път да се развият.Той е от Търново и искаше да се видим.Два пъти го поканих да дойде-той и двата пъти не дойде,защото уж бил зает и сега нямал пари.Това според вас значи ли ,че ме врътка .... щото с такива оправдания...А другото е ,че той е почти на 19, а аз съм на 17 и онзи ден ми каза,че в момента търски връзка,oето да си ебне нещо.Ееее това направо ме разби и ме наведе на мисълта,че може би не ми е мястото до тоя човeк.Вие как мислите?Уж дава зор да се видим,пък оня ден ми каза,че все му е тая дали ще се видим или не.Дайте ми съвет-да продължа ли с него или да си спретнем един сериозен разговор,в който аз да му кажа довиждане??Моля за помощ,много съм объркана и не зная как да постъпя :(
Душа кой е тоя индивид от Търново да ида да го пребия че ми е на 10 мин път?хахаххаха
Я не се занимавай с такъв кретен няма да се унижаваш така, какво искаш да дойде да спи с тебе и да ти отреже квитанциите?Имай си достойнство и не се поддавай!!!

WithLove
11-02-2008, 15:10
Ясно е ,че не му пука эа теб.

Съгласна съм с написаното от babity.

scoobydors
11-02-2008, 15:16
Не се занимавай с него.Мисля,че 2та пъти,в които не е дошъл,са достатъчни.

otka4ena
11-02-2008, 15:29
Боже аз сигурно го познавам.Как се казва,дай снимка:)

pinky_shine
11-02-2008, 15:40
Явно иска само секс от теб. А може би убива времето си ... Не се занимавай с него вече..има толкова много момчета ;)

Мхм

Victorya
11-02-2008, 18:29
Не си заслужава да се занимаваш с този...големият ебач...тегли му една дълга цветуща и българска и такам...дигай главата и го махай тоя развейгащатковец....

soul1199
11-02-2008, 18:36
Не се занимавай с него.Мисля,че 2та пъти,в които не е дошъл,са достатъчни.+1 ne my puka za teb,samo te izpolzva