PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми! Да го направя ли? Да се унижа ли?



SpAcE_LaDy
11-02-2008, 08:51
Здравейте, пускала съм теми вече 2 броя ако не се лъжа за момчето, за което пускам тема сега отново.. то е в подписа ми.. супер мн го обичам хора, а той се държеше мн гадно с мен, държеше се като непукист, смаочувствието му беше до небето /и все още е/, но когато осавахме сами всичко беше различно - показваше се отвътре - виждах,, че му е готино с мен, виждах, че може би не съм му безразлична, сам като ми кажеше "Какво си прави мойта мацка?" и ми се стопляше сърцето :) Но сега в петък, след като не се бяхме виждали една седмица /и др път се е случвало/, а предната събота отиде на дискотека без мен, след като се бяхме разбрали да излезем заедно, и той просто ми каза "отиваме да пием по бира, до час съм в нас" и после отишъл, пил бира и отишли на дискотека.. та онзи ден в петък /завчера/ ми каза че сме имали да си кажем 2-3 приказки и на мен ми стана ясно какво ще ми каже - скъса ме под предтекста, че бил охладнял и не можел да ми отвърне на чувствата, супер мн ми се кефел в началото, но после бих охладнял и сега му било безразлично, а първите му думи бяха "Няма да те лъжа, mисля, че ни стига толкова, искам да се разделим" каза, че всичко започнало от тази дискотека, за която ви казах и защото аз после съм се съмнявала в него, нямало друга жена, но подмятаниците ми за това му били писнали..
въпроса ми е.. имам чувството, че все пак поне малко му пука за мен, звънях му - не ми вдигна /той попринцип не го прави, за да не развали имиджа си на плейбой, който е мн корав и знам че няма да ми вдигне/ та искам да ви питам има ли смисъл да отида до тях и да го викна да поговорим - предния път, когато се скарахме, отидох до тях, излезна и си поговорихме - и въпреки, че беше казал, че прекрати ли взаимоотношенията си с някоя мацка, връщане назад няма, но тогава се събрахме, затова сега се чудя ако го направя отново - дали имам шанс поне да ме изслуша - вие как мислите? какво бихте ме съветвали да направя.. знам само, че вече толкова пъти съм се унижила пред него, че още веднъж /ако е за доброто на любовта ми/, няма да е от особено значение.. тази любов, която изпитвам към него не съм я изпитвала друг път пак.. и толкова силно.. затова бих направила всичко за да го задържа.. затова и се обръщам към вас за мнение и помощ.. ще постна и предната тема, която бях пуснала, да я видите, да видите за какво става дума..

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=201988&highlight=%C4%E0%ED%E8

JelqznaDevica
11-02-2008, 08:57
Игнорирай го от живота ти.Сега страдаш - ще мине време и ще осъзнаеш,че не си е струвало да страдаш заради него ;)

babity
11-02-2008, 08:59
Извинявай ти да не си някаква мазохистка? Има една дума, достойнство и викат, ти такова нямаш ли? Или може би ще му угаждаш за всичко, ще се лишиш от мнението и желанията си,ще му лижеж гъза (без извинение) и винаги ще се извиняваш за неговите грешки??? Бий си два шамара от мое име и му покажи колко много е изпуснал/сгрешил. Друг избор нямаш!

jghgh
11-02-2008, 09:03
Плейбоите не скъсват лесно с репутацията си. Може би такъв ще си остане.. :? За всичко ли ще го търпиш?
Бе я не се занимавай...

SpAcE_LaDy
11-02-2008, 09:07
Да, сигурно сте прави, но просто съм толкова влюбена и исках да опитам всичко, само и само д е с мен.. искам просто да поговоря за последно с него, да го питам дали абсолютно нищо не изпитва към мен, да му видя реакциите и да продължа напред, ако наистина се окаже, че съм ненужна част от живота му.. а той живее през 1 блок от мен, затова ви питам дали да отида да поговоря с него за последно, няма да му се моля да остане с мен, просто ще го попитам някои неща и ще му кажа това, което не успях, когато скуса с мен.. предния път като скъсахме пак не ми вдигаше, пак се правече на велик, но отидох до тях, излезе, поговорихме и се събрахме.. затова не знам.. затова ви питам..

chokolate_girl
11-02-2008, 09:16
в никакъв случай не го търси!
няма смисъл да се унижаваш,заради човек ,който няма да ти обърне внимание! :) Мн си готина на снимката(ако това си ти)
сигурна съм че би могла да намериш мн по-добър от него :) Успех!

jghgh
11-02-2008, 09:20
Moже би чувстваш, че не си направила ВСИЧКО достатъчно за да спасиш връзката си. Може би наистина има какво ОЩЕ ти да направиш.
НО! замисли се, той какво е правил някога за теб? Замисли се обективно 50/50 ли бяха отношенията, или ти винаги си давала много повече - било то усилия да се сдобрите, било то инициатива да се видите и прочие.
Казваш в края на темата си, че си се унижавала достатъчно.
Може би не си стигнала предела на унижението, че да почувстваш че вече не можеш повече, но кому е необходимо това?
Ако осъзнаваш че си направила достатъчно и много, спри да се занимаваш!

За изяснителния разговор, не знам. Но не ти ли се струва че той те обвинява? От 3те ти теми (бях ги чела преди време :Р) ми се струва че ти си по-примирителна в името на общото благо и т.н. А той сякаш ти прехвърля вината че ти си му пискала много пъти да не е случайно с друга... :? Не ви знам отношенията, но това изглежда прехвърляне на отговорност. Иска да си измисли причина защо е охладнял едва ли не... абе не знам..
Ама и не е коректно дори да не се обади че ще остане след биричката на дискотека.. о.0
Не знам какво да ти кажа. Май е по-добре да не го търсиш, какво иначе може да ти каже и обясни той?
Това ми изглежда на полу загубена кауза. Остави го, може пък и той да те потърси... ако ли не майната му :?

lindorr
11-02-2008, 09:21
мацка няма смисъл да ходиш до тях да си говорите каквото и да било .. ако той наистина искаше да е с теб нямаше да те къса .. покажи му че не ти пука за него забавлявай се и тои може да види какво е изгубил..

SpAcE_LaDy
11-02-2008, 09:23
в никакъв случай не го търси!
няма смисъл да се унижаваш,заради човек ,който няма да ти обърне внимание! :) Мн си готина на снимката(ако това си ти)
сигурна съм че би могла да намериш мн по-добър от него :) Успех!

Аз съм да :)
на www.limpa.bg/users/TRaNCe-ENeRGy има още снимки с него и мои
тъпото е, че искам НЕГО... за НЕГО съм готова да се унижа.. достойнствтото никога не съм го губила - при него го загубих така или иначе, затова си мисля, че още една жертва от моя страна няма да е от особено значение.. :( :smt090 :smt090 #-o :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 искам само неговата :smt055

chokolate_girl
11-02-2008, 09:31
Миличка мн си красива ,но още веднъж ще ти кажа,че по-добре да оставиш той да те потърси.ако не те потърси значи не му пука за теб.А ти ако го потърсиш само ще се унижиш,какво мислиш,че ако го потърсиш ще се промени ли? дабе ,да...и дори пак да бъдете заедно,ти няма да се чувстваш обичана,защото ще си с човек ,на който не му пука.Така ,че не си заслужава,гледай си живота,дай го на купони ,излизай,забавлявай се и бъди непукистка! Покажи му ,че не ти дреме,колкото и да не е така.Успех ти желая :)

SpAcE_LaDy
11-02-2008, 09:49
той пределно ясно знае, че МИ дреме.. никога не ми е казвал ОБИЧАМ ТЕ, защото попринцип не го казва и никога нее изричал на никое момиче тези 2 велики думи.. аз също не съм му го казвала, въпреки, че беше така.. адски мн го обичах и обичаМ.. не мога за 2 дена да спра да го обичам.. въпреки гадното му отношение и подмятаниците на всички "Защо си още с него, скъсай го, как го търпиш?", аз му вярвах и мислех, че е искрен.. един негов приятел /който ме харесва/ ми разказваше разни гадни неща за него /не знам дали защото ме харесва и за да скъсам с гаджето си или от добра воля/, но аз все още бях с Дани.. /гаджето ми.. опс.. бившото ми гадже :smt089 :smt089 / наистина ли мислите, че всичко е загубено, само една дума от вас - "Отиди" и тичам с 300 хаха..
просто толкова искам да си го върна, че съм готова да се унижа, а НИКОГА до сега не съм се унижавала така, както вече съм го правила.. само с него..
А добре, в случай, че не гопотурся повече - част от приятелите му мисля да поддържам връзка, не знам дали янма да се случва и да излизам с тях от време на време, та ако Дани е там.. какво? да го игнорирам ли? или първия път като го видя, от както сме скъсали - да говоря ли с него.. той дори не е казал на приятелите си че сме скъсали.. това защо е? как да го накарам да осъзнае какво е изгубил.. той, че няма даме потърси, няма - дори телефона не ми дига..

Lysander
11-02-2008, 09:54
Кво стоиш още тука? Бягай бързо при него.

SpAcE_LaDy
11-02-2008, 09:59
Кво стоиш още тука? Бягай бързо при него.

Виж, не молих за ебавки, а за сериозни отговори.. сърцето ме боли, само до простотии ми е :)

slim__shadygirl
11-02-2008, 10:12
Не те заслужава.

LittlePrincess
11-02-2008, 10:26
Колкото и да го обичаш-не се занимавай повече с него, не те заслужава.

eclipseee
11-02-2008, 10:30
Дори да се унижиш още веднъж виждаш, че сдобряването не трае дълго и всеки път удара е един и същ и все по болезнен, той ще си остане същия плейбой, забрави го! А когато се видите няма да има полза от игнорацията, даже тя ще е по тежка отколкото това да си говорите, по-добре си общувайте, но не му показвай, че го обичаш и си в краката му. Продължавай напред миличка, колкото и да е трудно!

mimichi
11-02-2008, 11:02
Не те заслужава.

+1

nz_kfo_e_lubov
11-02-2008, 11:16
Ти в ред ли си бе момиченце ?! Кво толкова му обичаш на тоя ? Така кат го гледам на снимката не е кой знае колко хубаф, и доколото разбрах и характера му .. :? Ти си още младичка и хубафкаа ще си намериш 1000 пъти по-добри. Просто не си заслужава за него :P Успех :-)

snejana67
11-02-2008, 11:22
:o остави го :o

Taraaa
11-02-2008, 11:23
Колкото и да искаш да го задържиш и така нататъка просто не си заслужава .. ОСтави го

Abigoria
11-02-2008, 11:45
Абстрахирай се от факта, че той още съществува, и си намери друг приятел... Ще видиш как ще го забравиш, ако наистина улучиш на човек... Това ти го казвам от личен опит :)

zaribena
11-02-2008, 12:00
Абе момиче по добре го забрави според мен не си заслужава щом така се държи към теб когато си поиска се държи добре и когато на него му е удобно май е най добре да се замислиш дали си заслужава да ''обичаш'' някой който се държи по този начин с теб ... искаш съвет ето ти правилния :)

*[...straWberry]...*
11-02-2008, 12:21
ами покажи му как се чустваш... никога няма да разбере, ако не го изпита на собствения си гръб... като го гледам на снимките не е нищо особенно, поне за мен... по принцип ''плейбоите'' харесват прекалено лесните, но в повечето случай за вечер- два или тези, който се печелят трудно... вероятно искаш да си от вторите... ами дръж се както и той с теб... когато ти звани не му вдигай... не се унижавай да го търсиш...покожи му, че не е единствения... Пусни го па свобода, ако означаваш нещо за него сам ще те потърси.... никой не е казал, че ще ти е лесно, но това ще е един вид тест за волята ти... успех от мен, ще ти е нужен... :wink: \:D/

secretdream
11-02-2008, 17:12
Заслужаваш по-добър човек!
Трудно е,но опитай да бъдеш твърда,не го търси.
Разбирам те донякъде,тъй като аз самата преминах по този път - против волята си,спрях да звъня на приятелят ми,на когото вече не му пукаше за мен.
Влюбих се в него от пръв поглед,обикнах го,макар че по-късно срещнах човекът,в когото бях влюбена три години,който беше първата ми любов и имах реални шансове да съм с него. Избрах вторият. И го изгубих. И той ме изгуби.
Въпрос на вътрешна нагласа.
По-нататък ще осъзнаеш,че не си е заслужавало. Ще срещнеш по-добро момче,а същевремнно от сегашната си връзка трябва да се поучиш.
Наложи си и се забавлявай! Знам колко е трудно,но не и невъзможно.


Искам да се обърна към всички - недейте да таите напразни надежди и да лъжете сами себе си,когато ясно виждате,че на човека отсреща не му пука за вас! [/i]

ImmortalForever
11-02-2008, 17:55
Понеже и двете сме в сходно положение, ти следих предните теми и знам за какво става въпрос..Мисля, че в предната тема ти казах че с това поведение работата отива на късане..Трябваше да се усетиш през тая една седмица дето не сте се виждали, да го скъсаш първа.Въпроса е друг.Видях ти снимките в Лимпа..Ти си наистина хубаво момиче и знам че момчетата би трябвало да се редят на опашка за теб.Знам че Забрави го..не го търси..Не помагат..За това че не ти е казал "Обичам те " няма да коментирам, това са си сложни думи!Но, миличка няма да те лъжа и за него..Мисля, че тук няма жена, която да каже че той не е красив..Личи му че е плейбой и е вървежен..За това ще ти дам съвет...какъвто мога..Седни сама със себе си и направи преценка..обмисли нещата..равносметката е много хубаво нещо, след толкова объркани взаимоотношения..Аз мисля, че той се е уплашил от това, да не ви се задълбочат чувствата..Страх го е от обвързване..До болка позната ситуация..С тази разлика, че аз го скъсах..Отне ми и продължава д ами отнема време да го збаравя..Щом живее близко до вас..избягвай го..Изтрии всичко свързано с него..размисли..Остани сама със себе си..Наистина ти пожелавам успех..не го търси!такива хора не се променят..В един прекрасен момент ти ще си щастлива, а той ще е толкова изпаднал,че ще те е срам да го поздравиш на улицата!!Говоря ти от името на моя много добра приятелка, която е много по-голяма от мен..даже доста.. и го е имала същия случаи с плейбоя и безразличието и не-казвам-обичам-те...Той е нищожество...Няма да се промени!Успех!

NaNa_SladuRana
11-02-2008, 18:02
Плейбоите не скъсват лесно с репутацията си. Може би такъв ще си остане.. :? За всичко ли ще го търпиш?
Бе я не се занимавай... съгласна сам,все пак това не е филм не може някой да махне с пръчицата и хоп от плеибои в романтик не всичко се подрежда като в A walk to remember
:D

Bellatrix
11-02-2008, 18:38
Можеш да се унижаваш истински само за някого, с когото виждаш живота си нататък. Ти щастлива ли ще си 1 ден с момче като него до себе си? И да се примириш да не получиш от най-сладките моменти в една връзка: гушкането и шепненето на думите обичам те след секс, да го гледаш да ти готви нещо и да се проваля мизерно естествено :D да получиш сладък смс... Ох,милион неща, които няма да получиш, а само се унижаваш и се бориш за тая мизерия. На твое място аз бих го скъсала за дето не ми дава всичко това.

soul1199
11-02-2008, 18:53
в никакъв случай не го търси!
няма смисъл да се унижаваш,заради човек ,който няма да ти обърне внимание! :) Мн си готина на снимката(ако това си ти)
сигурна съм че би могла да намериш мн по-добър от него :) Успех!+1

Adelina
11-02-2008, 19:11
не знам още какво тичаш по тоя партал. тоя не те заслужава. Глупава ще си ако продължаваш да му лазиш в краката. безмислено е. не е последния.

sladkoto_beibi
11-02-2008, 19:32
Можеш да се унижаваш истински само за някого, с когото виждаш живота си нататък. Ти щастлива ли ще си 1 ден с момче като него до себе си? И да се примириш да не получиш от най-сладките моменти в една връзка: гушкането и шепненето на думите обичам те след секс, да го гледаш да ти готви нещо и да се проваля мизерно естествено :D да получиш сладък смс... Ох,милион неща, които няма да получиш, а само се унижаваш и се бориш за тая мизерия. На твое място аз бих го скъсала за дето не ми дава всичко това.

i az sam na tova mnenie

MiMcHeToOo
11-02-2008, 19:57
Мисля, че тук няма жена, която да каже че той не е красив..Личи му че е плейбой и е вървежен..

Аз ще го кажа! Хич не го харесвам :? То всеки си има вкус де... По темата - бих ти казала да не го правиш, но знам, че ако аз бях в твоята ситуация щях да го направя...

malone
11-02-2008, 19:57
Имам чувството,че съм те виждал някъде.О.о
Колкото до темата ти,ако решиш да го потърсиш просто още веднъж ще издгнеш неговото плейбоиско самочувствие до небесата,а той точно това иска.Остави го,няма да ти е лесно да го забравиш още повече,че щом живете през блок,но с пренебрежението си и с това,че няма да го търсиш може би поне малко ще убиеш това негово самочувствие.

SunShinePearl
11-02-2008, 20:21
Извинявай ти да не си някаква мазохистка? Има една дума, достойнство и викат, ти такова нямаш ли? Или може би ще му угаждаш за всичко, ще се лишиш от мнението и желанията си,ще му лижеж гъза (без извинение) и винаги ще се извиняваш за неговите грешки??? Бий си два шамара от мое име и му покажи колко много е изпуснал/сгрешил. Друг избор нямаш!
и ще добавя мн си яка не си заслужава да се занимаваш с него :)

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:25
Игнорирай го от живота ти.Сега страдаш - ще мине време и ще осъзнаеш,че не си е струвало да страдаш заради него ;)

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:25
Игнорирай го от живота ти.Сега страдаш - ще мине време и ще осъзнаеш,че не си е струвало да страдаш заради него ;)

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:25
Игнорирай го от живота ти.Сега страдаш - ще мине време и ще осъзнаеш,че не си е струвало да страдаш заради него ;)

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 07:09
гледам на всички мненията и въпреки, че знам, че не трябва да правя нищо повече, ми се иска да направя поне още нещо.. той разбира се отново не ми отговаря в скайп, не ми звъни, но и аз не съм му звъняла вчера, писах само едно "Здрасти, как си?" в скайп.. супер мн бях хлътнала по него и затова ми е адски shit, че го загубих и в момента имам чувството, че няма да мога да харесам друг толкова много, камо ли пък и той да ме хареса, има едно момче, по което доста се загледах преди половин месец в МСвят на Попа точно - казва се Мартин, напрао ми окапаха очите хаха /който е от София ако минава през попа може да го види/, та се оказа, че един мой мн добър приятел е мн добър приятел с въпросния Мартин.. но Мартин пък си има гадже от 2-3 години и едва ли ще ми обърне внимание хаха.. ама и аз кви глупости почнах да дрънкам
Сега говорим за тоя идиот, дето ме за*ба, начи тва от мн време не ми се беше случвало - 4 месеца аз да НЕ погледна др момче, с изключение на тои Мартин преди половин месец.. просто си искам моя си красавец от снимките, мисля си като успея да го преодолея и понеже мисля да поддържам контакт с някои от неговата компания и понякога ще се озовавам при тях, та си мисля да си говоря с Дани съвсем нормално, за да види, че съм го преодоляла и че не ми пука за него вече :)
остава само да го преживея, но КАК? от един квартал сме, през един блок сме, вчера минах през кафето, в което мн често седим.. седят де.. и само като му видях бялата хубава кола и колата на един приятел и лошо ми стана, цялата се разтреперих, та после чак до плиска ме държа, на спирката още трепетликах :) не е лесно да го забравя, особено като го виждам

gostut
11-03-2008, 08:43
хах... тва да не е Дани от изток... от доста време не го бях виждал този персонаж (ако не го бъркам де)...
е ако това ще те успокои, едва ли са мн тези дето така ше му тичат по гъза, та може тва да му прилипсва по някое време

assd
11-03-2008, 09:30
е друго си е бяла кола, стига да не е баничарка...
деба ние с черните коли вече не сме на мода :(

slun4ice_90
11-03-2008, 10:02
В миналата тема,която беше пуснала за него ти казах,че не ми харесва нещо в тази история....Но все пак това,което разказваше в тема,си мислех,че май наистина е хлътнал по теб доста..И, че може би се променя,но съм сбъркала...Страшно много съжалявам,че е станало така..Сега ти страдаш,а на него може би не му пука..Опитай се да поговориш с него....Изяснете си всичко и готово.Той е пълен глупак да те зареже....Ти си много красива.Знам,че каквото и друго да пиша ще е излищно...Знам,че си влюбена,знам,че се чувстваш зле,но помисли и за себе си. :) Ще имаш и други връзки,ще обичаш и други момчета...Ще има скъсвания,болки и сълзи,но ти трябва да бъдеш силна.Всичко най-хубаво ти желая.Усмихвай се. :) :) С усмивка, всичко е по-лесно. :) :-)

Wrathchild
11-03-2008, 10:06
Сетих се за онази мисъл, според която щом кажеш на мъж, че го обичаш, то той започва да се чуди 'а тя дали не ме мрази?', а когато кажат на жената, че не я обичат вече, тя разбира 'луд съм по теб'...

Niakoitam
11-03-2008, 10:13
Не,не се унижавай.Не му повдигай и без това голямото самочувствие още.Не му позволявай да се държи с теб като с парцал.Не му давай поводи да се държи и с други така.Оставаи го в миналото.Не се занимавай с него.Знам че е лесно да се каже,но е изключително трудно да се направи.Ти поне си изпитала любовта с него.Знам какво е да ти се разтреперват краката като видиш нещо свързано с някой.Знам какво е да те прободе сърцето като чуеш гласа му.И аз съм се унижавал хиляди пъти с надеждата да стане нещо.Но не, останах си с надеждата и несподелната любов.Знам че тази тема си я пуснала с искрица надежа хората тук да те подкрепят.Знам че е гадно,но съжалявам и аз няма да ти дам рамо.Аз съм за любовта и бих я подкрепил,но това твойто е любов само от твоя страна.Той просто не иска да е сам.Той е плейбой,ще си намери и той някога майстора,но явно това не си ти.Не ми се мисли ако недай си боже се омъжиш за него какво ще стане и как ще страдаш.Да аз бих се застъпил за любовта,защото вярвам в нея,но това каква любов е от негова страна.Постоянна да те мачка,ти да си безгласна нота и ако кажеш нещо на въпреки айде чао и довиждане.Не може да се примиряваш все и да си виновната за всичко.Всъщност още в онази тема,където каза че си зарязала онова момче,което те обича и си тръгнала с този знаех че много скоро точно така ще стане.И да си се надявала на друго нещата просто нещата следват логиката.Знам искала си да си неговият найстор.Е не винги нещата се получават както искаме.Но не исках да ти развалям щастието тогава пък и ти нямаше изобщо да ми повярваш.Сега не можеш и не искаш да го забравиш,защото го обичаш И защото той те е оставил.Мое лично мнение е че ако искаш да си щастлива занапред просто нямаш бъдеще с този човек.

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 10:14
хах... тва да не е Дани от изток... от доста време не го бях виждал този персонаж (ако не го бъркам де)...
е ако това ще те успокои, едва ли са мн тези дето така ше му тичат по гъза, та може тва да му прилипсва по някое време

познаваш ли го? от къде го знаеш, разкажи ми плс.. да, верно е че той има супер мн познати, ама от къде да знам.. моля те кажи ми кво знаеш за него :)

Niakoitam
11-03-2008, 10:17
Сетих се за онази мисъл, според която щом кажеш на мъж, че го обичаш, то той започва да се чуди 'а тя дали не ме мрази?', а когато кажат на жената, че не я обичат вече, тя разбира 'луд съм по теб'...

Има малко логика в това ОСОБЕНО за жената.

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 10:20
е друго си е бяла кола, стига да не е баничарка...
деба ние с черните коли вече не сме на мода :(

еми бял опел е.. calibra.. мн обича да се хвали с нея хехе :) ама е хубава, има защо :)
http://img89.imageshack.us/my.php?image=001xf7.jpg

assd
11-03-2008, 10:29
ее то пък калибрата една кола ще извиняваш, тя ми е почти набор ама както и да е

мойто лично мнение е че по-добре да си намериш някой който да те цени истински, някой за когото ще си целия свят. този дани не ми изглежда на такъв, но избора си е твой
успех!

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 10:33
Не,не се унижавай.Не му повдигай и без това голямото самочувствие още.Не му позволявай да се държи с теб като с парцал.Не му давай поводи да се държи и с други така.Оставаи го в миналото.Не се занимавай с него.Знам че е лесно да се каже,но е изключително трудно да се направи.Ти поне си изпитала любовта с него.Знам какво е да ти се разтреперват краката като видиш нещо свързано с някой.Знам какво е да те прободе сърцето като чуеш гласа му.И аз съм се унижавал хиляди пъти с надеждата да стане нещо.Но не, останах си с надеждата и несподелната любов.Знам че тази тема си я пуснала с искрица надежа хората тук да те подкрепят.Знам че е гадно,но съжалявам и аз няма да ти дам рамо.Аз съм за любовта и бих я подкрепил,но това твойто е любов само от твоя страна.Той просто не иска да е сам.Той е плейбой,ще си намери и той някога майстора,но явно това не си ти.Не ми се мисли ако недай си боже се омъжиш за него какво ще стане и как ще страдаш.Да аз бих се застъпил за любовта,защото вярвам в нея,но това каква любов е от негова страна.Постоянна да те мачка,ти да си безгласна нота и ако кажеш нещо на въпреки айде чао и довиждане.Не може да се примиряваш все и да си виновната за всичко.Всъщност още в онази тема,където каза че си зарязала онова момче,което те обича и си тръгнала с този знаех че много скоро точно така ще стане.И да си се надявала на друго нещата просто нещата следват логиката.Знам искала си да си неговият найстор.Е не винги нещата се получават както искаме.Но не исках да ти развалям щастието тогава пък и ти нямаше изобщо да ми повярваш.Сега не можеш и не искаш да го забравиш,защото го обичаш И защото той те е оставил.Мое лично мнение е че ако искаш да си щастлива занапред просто нямаш бъдеще с този човек.

Мерси много за мението ти :) Да, пуснах темата с надеждата да ме подкрепите, но точно това ми харесва като пускам тема тук - описвам всичко така, както го виждам, с лошоъто и с доброто, а вие давате безпристрастни съвети, защото сте нещо като странични наблюдатели - аз съм пристрастна и не мога да погледна нещата трезво, затова се обръщам към вас, а и всичките ми познати от много време ми повтарят да го зарежа, как така може да се отнася с мен така, а аз да го търпя - ами лесно - аз го обичах и му вярвах, вярвах, че той няма да ме нарани.. дълбоко вътрев себе си знаех, че надеждите и вярата ми са малко безпочвени, защото и аз знам, че плейбоя си остава такъв.. но се надфявах да го променя.. поне малко.. братовчедка ми попадна на адския прейбой.. който спеше с 10000 момичета, бройкаше ги много.. но щом срещна нея се влюби и 3 години не е погледнал друга.. тя го остави и той стана същия като преди и сега казва "Намерих любовта, - тя ме направи човек, изгубих я - сега съм чудовище" - сега пак е плейбой и спи с 1000.. някак си се надявах, че моге да накарам Дани да си падн по мен по-сериозно, но май съм грешала :) остава само да го забравя и да игнорирам факта, че редовно ще го виждам - да погледна на наего като на един приятел и познат, на здрасти да я караме и понякога да пием бира заедно.. и до там :) може би тка тряа д стане :)

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 10:35
ее то пък калибрата една кола ще извиняваш, тя ми е почти набор ама както и да е

мойто лично мнение е че по-добре да си намериш някой който да те цени истински, някой за когото ще си целия свят. този дани не ми изглежда на такъв, но избора си е твой
успех!

е нз дали ти е набор.. тая е с някъв мотор по-мощен май - 150 коня е.. нещо такова, нищо не разбирам, а и не ме интересува, не бях с него заради колата му, а заради него.. все тая :) а и вече нямам право на избор :)

gostut
11-03-2008, 10:37
хах... тва да не е Дани от изток... от доста време не го бях виждал този персонаж (ако не го бъркам де)...
е ако това ще те успокои, едва ли са мн тези дето така ше му тичат по гъза, та може тва да му прилипсва по някое време

познаваш ли го? от къде го знаеш, разкажи ми плс.. да, верно е че той има супер мн познати, ама от къде да знам.. моля те кажи ми кво знаеш за него :)

на лично :)

mim4ety_sara
11-03-2008, 12:08
Ne se unijava za 4ovek,koito daje ne moje da kaje obi4am te :shock: Zareji go Ti .6tom ne te ceni i ne razbira,4e do sebe si ima chovek,koito go obicha ... :)

SpAcE_LaDy
11-03-2008, 14:32
Ne se unijava za 4ovek,koito daje ne moje da kaje obi4am te :shock: Zareji go Ti .6tom ne te ceni i ne razbira,4e do sebe si ima chovek,koito go obicha ... :)

Да, май ще се наложи да го забравя.. иначе в четвъртък една мацка от компанията му ще ме викне той като отиде в кафето, в което попринцип висят най-редовно.. и целта е да поговоря с него, но се чудя има ли смисъл вече да си го изяснявам, след като ще са минали 6 дена, почти седмица, откакто сме скъсали.. и не знам.. чудя се какво да правя.. :/

bass_mania
11-03-2008, 14:43
абе да те посъветвам.и аз сам бил горе доло на твойто дередже и знам кво ти !! чуи и запомни ОБИЧАШ ЛИ ГО ? БОРИ СЕ ДО ПОСЛЕДНО ЗА НЕГО!!така се борих за сегашната ми приятелка..и сега всичко е както трябва.много се карахме,аз сам и падал на колене и сам я молил за прошка когато сам грешал.така че нетрябва да ти пука от никои и от нищо..който и да ти говори.. обичаш го,искаш да си с него..не оставяи нещата така.иди до тях и поговоорете.. тва е от мен!дано се оправите успехчета :)

anonimnaa
11-03-2008, 15:51
в никакъв случай не го търси!
няма смисъл да се унижаваш,заради човек ,който няма да ти обърне внимание! :) Мн си готина на снимката(ако това си ти)
сигурна съм че би могла да намериш мн по-добър от него :) Успех!
+1

Briseis
11-03-2008, 16:19
Абе ти луда ли си
кво продължаваш да се занимаваш с тоя
ако поне малко те ценеше нямаше да има нужда да се унижаваш, за да запазиш връзката си...

плейбой не знам си кво
готино ти е било, че си хо хванала..
ама като гледам какъв е идиот
защо продължаваш

безмислено е

Lekov
11-03-2008, 17:01
ако момичето на снимката си ти а онзи там лизнатиа е твоят любим (извинявам се за грубите наречия към него) повярваи ми няма смисал да се самонараняваш и унижаваш заради него след време ще му писнеш окончателно и ще те зареже затова остави го да се прави на плейбой и ако те обича той ще те потърси не се унижавай заради него :)

SpAcE_LaDy
11-04-2008, 07:22
Ами осъзнавам, че той обича само себе си и никой друг.. ако му се стои вкъщи, ще си стои вкъщи, без значение дали аз съм в кафето пред блока му или пък цялата му компания, ако му се излиза излиза - ако не ме иска като излзиа, просто не ми казва, или казва отивам на кафе по мъжки и излиза.. прави си квото си поиска той, не се съобразява с абсолютно никой.. тва е супер гадно, ако му кажа хайде да се видим и не му се излиза - отказва, общо взето се виждахме на 3-4-5 дена веднъж и все когато той искаше, а когато аз му казвах - тц.. няма такова нещо..
сигурна съм, че няма да ме потърси, може и да говоря с него за последно, една мацка от компанията му ще ме извика когато той отиде в кафето до нас, така че ще го приклещя и иска не иска ще трябва да излезе да си поговорим за 5 минути.. но че не ме обича, не ме..
а аз се унижих вече безкрайно много пред него и втори път с др човек не бих го направила, а и до сега не бях го правила..

gostut,
мисля, че ти огроворих на 2рото писмо, нали? ако не съм успяла да ти го пратя ми кажи и ще го пратя отново :)

partychild
11-04-2008, 07:34
Извинявай ти да не си някаква мазохистка? Има една дума, достойнство и викат, ти такова нямаш ли? Или може би ще му угаждаш за всичко, ще се лишиш от мнението и желанията си,ще му лижеж гъза (без извинение) и винаги ще се извиняваш за неговите грешки??? Бий си два шамара от мое име и му покажи колко много е изпуснал/сгрешил. Друг избор нямаш!много съгласна ! добре казано :?

vikitu
11-04-2008, 15:44
Не съм чела мнението на другите и за това съжалявам ако се повтарям но нека да ти кажа и моето.Според мен трябва ние момичетата да спрем да се унижаваме пред момчетата като им се молим и т.н. Ще отидеш до тях и да може би има вероятност пак да се оправите,но нали знаеш че щом веднъж ти го потърсиш ще има и втори път и така той ще си те мотае колкото си иска.За това по-добре каквото било -било ..продължаваш напред без него и това е.Ако той има нещо към теб той ще те потърси,т.е. ще се унижи малко и той щот нали за някои момчета това е цяло унижение..Това е от мен..Избора е твой :)