PDA

View Full Version : ЕДНО МОМЧЕ.....



neopitomena_
11-02-2008, 09:41
Искам съвет :( Значи има едно момче което живее срещу моя блок и се така се случва да се гледаме през прозореца :D нали и така няколко пъти и на улицата го видях и ми хареса Обаче нз как да подходя мамка му блок до блок сме а да не се познаваме :( :( :( а и аз съм мн срамежлива оффффф дайте некви предложния за запознанство вече неиздържам :(

chokolate_girl
11-02-2008, 09:43
започнете с поздрав,после с разговора как си ,що си :-D опознаване,излизане...

leoparda93sl
11-02-2008, 09:50
започнете с поздрав,после с разговора как си ,що си :-D опознаване,излизане...
Напълно съгласен. :) Успех. :-)

Jumbie483
11-02-2008, 10:29
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock:

neopitomena_
11-02-2008, 10:41
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock: :D :D от софия ли си :D

eclipseee
11-02-2008, 10:42
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock:
Айде са се сбийте за това момче :lol:

leoparda93sl
11-02-2008, 10:43
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock:
Айде са се сбийте за това момче :lol:
+1 :razz: :razz: :razz:

snejana67
11-02-2008, 11:31
:-P поздрави го и го заговори :-)

VampireGirl666
11-02-2008, 12:02
Напиши Здравей на един лист и му го покажи през прозореца.Ако ти отговори,чатете си през прозорците :D

unicorn_f
11-02-2008, 12:12
http://www.vbox7.com/play:078e5aff хихи запознайте се така изгледай цялото клипче много е сладко айде успех :P :)

titinkaa
11-02-2008, 12:29
Mи като го видиш колкото и да те е срам кажи му здрасти, може ли да се запознаем и такива работи и така ще тръгне разговора :) Все пак не трябва да се срамуваш-срамежливоста е лош приятел на човека!

Jumbie483
11-02-2008, 12:34
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock: :D :D от софия ли си :D

не... :razz:

Jumbie483
11-02-2008, 12:35
Абе ти да не си ми съседка ? :shock:
и аз имам кажи-режи същия проблем...на 5 метра от мен има супер сладко момче, с което се зяпаме цял ден през терасата и още не сме се заговорили...не, че не се познаваме..познаваме се и то много добре..ама от както почнахме да стоим с часове на терасата и да си хвърляме по някой поглед..от тогава сме се поздравявали дори, като се видим някъде.... :shock: :shock: :shock:
Айде са се сбийте за това момче :lol:

е няма, спокойно 8-) говорили сме за различни индивиди :-o

soul1199
11-02-2008, 14:35
http://www.vbox7.com/play:078e5aff хихи запознайте се така изгледай цялото клипче много е сладко айде успех :P :)ei tva e qko :lol: :lol:

neopitomena_
11-02-2008, 14:37
офффф нищо няма да стане току що го видях с едно момиче пред блока и се целуваха явно си има приятелка но защо тогава ме гледа и следи :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

WithLove
11-02-2008, 15:17
Помахай му бе 8-)

Nam3less3
11-02-2008, 15:24
офффф нищо няма да стане току що го видях с едно момиче пред блока и се целуваха явно си има приятелка но защо тогава ме гледа и следи :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-xТи ще си резервният му вариант ако скъса с другата, авансово си прави гаранций :D

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 06:18
Искам съвет :( Значи има едно момче което живее срещу моя блок и се така се случва да се гледаме през прозореца :D нали и така няколко пъти и на улицата го видях и ми хареса Обаче нз как да подходя мамка му блок до блок сме а да не се познаваме :( :( :( а и аз съм мн срамежлива оффффф дайте некви предложния за запознанство вече неиздържам :(

Ее и аз така... В даскало сме врата до врата... Се се шляем из коридорите и се виждаме, ама... Кат ми дойде смелостта, той заминал да се прегръща с някое от курветата на випуска... :-x