PDA

View Full Version : Проблем



TaNcIoRcHeTo
11-02-2008, 14:51
Здравейте! Искам да разкажа и да попитам за помощ! Значи от 2 седмици излизам с едно момиче т.е. гаджета сме. Тя е на 13 години, аз на 16. Много мило, добро и красиво момиче е. Аз я разбирам, че е малка и че до сега не си е имала приятел и за това съм много търпелив и се държа много добре с нея. Може да се каже дори, че съм влюбен! Та проблемът е с целувката. Тя не се е целувала до сега и я е страх да пробва. Аз изчаквам, но вече се чудя дали не чакам твърде много, все пак само с прегръщане не става. И ако може някой да ме посъветва кое е най-добре да направя ще съм му много благодарен. Обичам я и не искам да я притискам. Ще се радвам ако някой пише. :)

sexa_na_kompleksa
11-02-2008, 14:54
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

JelqznaDevica
11-02-2008, 14:59
Не може само за ръчички да се държите.Сигурно и е за сефте.Поеми инициативата в свои ръце - научи я 8-)

TaNcIoRcHeTo
11-02-2008, 14:59
Извинявай, но никъде не съм писал, че съм голям батко още по-малко пък се имам за такъв. :?

fifinkathefreak
11-02-2008, 14:59
Подкрепям мнението на предишния потребител.Пробвайте първо обикновени целувки,после други.Така и двамата хем ще се отпуснете,хем ще ви е по-конфортно заедно

WithLove
11-02-2008, 15:15
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.

Jumbie483
11-02-2008, 15:28
Май си влюбен наистина :)
Ами ако се притеснява, кажи и как е било при теб с първата целувка... Това ще и помогне да се отпусне, повярвай ми. Може както си говорите за целувки направо да я целунеш, без предупреждения... Това ще и хареса.. Пък и ако не пробва, няма как да се научи ;)

ivsan4eto
11-02-2008, 15:34
Подкрепям мнението на предишния потребител.Пробвайте първо обикновени целувки,после други.Така и двамата хем ще се отпуснете,хем ще ви е по-конфортно заедно

И аз съм на това мнение.Първо я целувай по вратлето...после лекинко минаваш през бузките (колкото и смешно и детско да звучи) и стигни бавно и нежно до устните. Но трябва да са леки целувки не трябва да изглежда, че я принуждаваш. Тя трябва да се отпусне предразположи я :) Успехчета

TaNcIoRcHeTo
11-02-2008, 15:39
Мерси на всички! Много мили хора сте!

thefreak
11-02-2008, 15:53
Дай да я научим.

TaNcIoRcHeTo
11-02-2008, 15:55
На тебе баш няма да ти дам! :o

pandelka
11-02-2008, 16:07
Ами целуни я когато най-малко очаква невярвам да ти се разсърди,че си го направил без да я предупредиш..все пак някога трябва да се случи... :) 8) Успех

DeepWithin
11-02-2008, 16:16
Подкрепям мнението на предишния потребител.Пробвайте първо обикновени целувки,после други.Така и двамата хем ще се отпуснете,хем ще ви е по-конфортно заедно

И аз съм на това мнение.Първо я целувай по вратлето...после лекинко минаваш през бузките (колкото и смешно и детско да звучи) и стигни бавно и нежно до устните. Но трябва да са леки целувки не трябва да изглежда, че я принуждаваш. Тя трябва да се отпусне предразположи я :) Успехчета

+1.И успех от мен.

Lysit0
11-02-2008, 16:18
Целуни я като най- малко очаква....аз като си спомня....на 14 беше първата ми целувка 8-) просто се целувахме,не че незнае кaк....просто се притеснява най- вероятно ;) напълно нормално :)
После гаджето ми тогавашното беше казал,ей като за начало супер се целуваш :D

TaNcIoRcHeTo
11-02-2008, 16:30
Мерси на всички! :)

pandelka
11-02-2008, 16:33
Мерси на всички! :)

Моля,моля пак заповядай :) :-) .

anSsito
11-02-2008, 16:38
Мм..дам.. съгласна съм с горните мнения... Целуни я,когато най-малко очаква.. изненадай я.. не вярвам да се разсърди.. все пак това е просто една целувка.. А ако след това се притесни я прегърни и я утеши..
А и не ти предлагам да започваш лека полека с целувките и накрая да си я целунеш по устата,защото така може тя да се усети какво следва и да се отдръпне..

ivsan4eto
11-02-2008, 16:56
А и не ти предлагам да започваш лека полека с целувките и накрая да си я целунеш по устата,защото така може тя да се усети какво следва и да се отдръпне..

Не е така. Ако й харесва защо да се отдръпне?! Дори да се усети, момчето ще е нежно и на нея ще й е приятно :)

anSsito
11-02-2008, 17:30
А и не ти предлагам да започваш лека полека с целувките и накрая да си я целунеш по устата,защото така може тя да се усети какво следва и да се отдръпне..

Не е така. Ако й харесва защо да се отдръпне?! Дори да се усети, момчето ще е нежно и на нея ще й е приятно :)

2 седмици не позволила да имат никакви целувки и такива.. Явно момичето е притеснително.. Точно поради тази причина си мисля,че колкото и да й е приятно тя ше започне да се филмира и да отлага целувките колкото се може повече..

MaCe_Za_MiLi0nI
11-02-2008, 17:49
Целуни я когато най-малко очаква... Пък най-лесно можеш да я целунеш някой път за чао :P

thefreak
11-02-2008, 19:21
На тебе баш няма да ти дам! :o
Е дай ми де.

BaiToq
11-02-2008, 19:26
Здравейте! Искам да разкажа и да попитам за помощ! Значи от 2 седмици излизам с едно момиче т.е. гаджета сме. Тя е на 13 години, аз на 16. Много мило, добро и красиво момиче е. Аз я разбирам, че е малка и че до сега не си е имала приятел и за това съм много търпелив и се държа много добре с нея. Може да се каже дори, че съм влюбен! Та проблемът е с целувката. Тя не се е целувала до сега и я е страх да пробва. Аз изчаквам, но вече се чудя дали не чакам твърде много, все пак само с прегръщане не става. И ако може някой да ме посъветва кое е най-добре да направя ще съм му много благодарен. Обичам я и не искам да я притискам. Ще се радвам ако някой пише. :)
Първо я чукай,
после шса целувате :razz:

Forever_love_
11-02-2008, 19:33
Мм..дам.. съгласна съм с горните мнения... Целуни я,когато най-малко очаква.. изненадай я.. не вярвам да се разсърди.. все пак това е просто една целувка.. А ако след това се притесни я прегърни и я утеши..
А и не ти предлагам да започваш лека полека с целувките и накрая да си я целунеш по устата,защото така може тя да се усети какво следва и да се отдръпне..

напълно съм съгласна това мнение .успех в целувките :-) :-) :-)

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

xxxSnowflakexxx
11-02-2008, 20:26
Просто я целуни, когато не очаква. Няма да я изядеш все пак. Ако не се получи от първия път, обясни й, че е нормално и опитайте пак.
Ти пък като се имаш за големия батко, защо ни питаш какво да правиш?

albertino11
11-03-2008, 11:58
емм човек тя теб чака :) все пак ти си по-големият ти трябва да я научиш не тя теб ;) както казаха по-горе докато не очаква я целуни :) Успех

Fantomche
11-03-2008, 12:54
Здравейте! Искам да разкажа и да попитам за помощ! Значи от 2 седмици излизам с едно момиче т.е. гаджета сме. Тя е на 13 години, аз на 16. Много мило, добро и красиво момиче е. Аз я разбирам, че е малка и че до сега не си е имала приятел и за това съм много търпелив и се държа много добре с нея. Може да се каже дори, че съм влюбен! Та проблемът е с целувката. Тя не се е целувала до сега и я е страх да пробва. Аз изчаквам, но вече се чудя дали не чакам твърде много, все пак само с прегръщане не става. И ако може някой да ме посъветва кое е най-добре да направя ще съм му много благодарен. Обичам я и не искам да я притискам. Ще се радвам ако някой пише. :)

pri men i purvoto mi gadje be6e su6toto samo 4e i toi ne be6e se celuval,no iska6e da probvame ..az otna4alo se durpah mnogo strah me be6e da ne opleskam ne6tata no se slu4i taka edin romanti4en moment i to prsto se slu4i.ne priburzai ima vrem za vsi4ko (a celuvkata mi be6e prosto :lol: :lol: :lol: )

TaNcIoRcHeTo
11-04-2008, 16:10
Благодаря на всички! Изненадващата целувка проработи! Всичко е на 6+ сега! Успех в живота на всички! Обичайте се! :) :grin: