PDA

View Full Version : Приятелство има ли смисъл?



hanovete
11-02-2008, 15:21
общо взето преди година някъде се запознах с едно момиче и в общуването винаги сме си били забавни и винаги сме си прекарвали яко,обаче аз развалих цялата работа и то много яко -един път се напих и нз какво съм правил,но явно съм я ударил и така и тя не ми повярва че не съм го мислел наистина :( но така или иначе оправих нещата...но след 2-3 месеца пак ми изби и си го изкарах на нея с шибани смс-и...тя се опита да ме вразоми,но аз така и не го направих и почнах да и говоря работи от сорта не те познавам вече...та и така и съсипах морето :( а тя общо взето мн се връзва на такива работи като и се говорят и сега наскоро имах възможността да разговарям с нея по скаип,но не се представих че съм аз ,защото едва ли щеше да е толкова открита-тя си мислеше че е един мои приятел...та тогава тя наговори куп простотии по мои адрес...и каза че никога не съм я обичал...и че никога няма да ми прости това че съм и наговорил някои от приятелите и срещу нея (а всъщност никои не съм наговарял)
-та вярно че съм избухлив и съм голям боклук в очите ви предполагам,но има ли смисъл да се боря?Аз лично мн се измъчвам и само го мисля ,но едва ли би ми простила 2ри път ?

slavito007
11-02-2008, 15:42
:?
Абе, човек, ти сърце имаш ли? Как може така. То верно, че на всеки може да се случи, ама ти по няколко пъти. "Връзвала" се. Ма тя щом ди е дала шанс няколко пъти й се чудя.
Ако наистина вярваш във вашето приятелство и искаш то да продължи се бори, защо питаш нас? Но щом ни питаш значи се колебаеш. Реши искаш или не. Ако не можеш да се сдържаш поне малко се откажи, така ще е по-леко и на двамата. Успех!

BeYourSelf
11-02-2008, 16:21
мен ако питаш не спирай да се бориш.всички са правили грешки/е малко ми е чудно ,че момче е способно да удари момиче,нооо все пак/.дай и малко време.ако наистина държиш на нея,ще продължиш да настояваш и ще си оправите отношенията.успех :)

mir4eto93
11-02-2008, 16:36
Едва ли ще ти прости .. един път добре, ама 2, ами ако има още, ами ако се напиеш до такава степен, че я пребиеш или изнасилиш ... Неее ако съм на нея не бих ти простила, същото ми се случи и на мен и сега на ония не му говоря, така, че сори, че ти го казвам, ама имаш сериозни проблеми :(

hanovete
11-02-2008, 17:18
абе сега според неините думи съм се напил и съм лежал по земята...и тя се опитала да ме вдигне ,но аз "контролиращ" своите движения съм я бутнал и тя имала синка :razz: (но тя дори и тогава не ми проима доверие като се опитах да и обясня защо така съм направил...и чак сега ми говори че е загубила доверие в мен....а това се случи преди половин година)

-принципно никога не бих ударил жена....каквото и да ми стори каквото и да ми направи не бих я с пръст докоснал....просто виждал съм и брат ми да се напива до неознаваемост и да налита на най-добрите си приятели...но в краина сметка кои не се е напивал до неознаваемост в тиинеиджърските си години?