PDA

View Full Version : Къде са най-добрите алерголози в София?



spiderka
11-02-2008, 16:23
търсих такава тема,но нямаше..моля,не се смейте,защото проблемът ми малко или много мисля,че е сериозен.Вчера имах треска с температура,но накрая ходих да драйфам и се пооправих..Лошото е,че изхрачих кръв,а доста отдавна имам и проблеми с дихателните пътища-непрекъснато запушен нос и т.н. Моля за съвет.В коя болница са най-добрите алерголози в София? И второ-предположете какво може да е... :(

VhD
11-02-2008, 17:23
аз знам,че най-добрите алерголози в БГ са в Клиниката по Алергология към Александровската Болница в София. :-o В интернет на сайта на болницата има адреса и разположението на Алергологията. :) :) \:D/

gabi_94
11-02-2008, 17:32
и аз знам за Александровска - д-р Мустаков е най-добрия. Сестра ми ще я водим при него, че постоянно получава разни алергии и ние незнаем от какво. Даже в болницата май беше безплатно, иначе има и частен кабинет - потърси в гугъл.

VhD
11-02-2008, 17:35
и аз знам за Александровска - д-р Мустаков е най-добрия. Сестра ми ще я водим при него, че постоянно получава разни алергии и ние незнаем от какво. Даже в болницата май беше безплатно, иначе има и частен кабинет - потърси в гугъл.
да и аз съм чула за д-р Мустаков - той е по-специално детски ;)

Sigrina
11-02-2008, 22:10
аз знам,че най-добрите алерголози в БГ са в Клиниката по Алергология към Александровската Болница в София. :-o В интернет на сайта на болницата има адреса и разположението на Алергологията. :) :) \:D/

Да, да, да :) Много са добри. Аз лично съм мн доволна от д-р Христова! :)