PDA

View Full Version : typ



chokolate_girl
11-02-2008, 15:25
ljl kh

pinky_shine
11-02-2008, 15:38
Може да му се обадиш, поне за да му чуеш гласа, ако не друго :) :)

sasheto0o
11-02-2008, 15:43
да ама ако му се обади и го чуе ще и стане още по-гадно , защото неможе да го види ;(;(;(

slim__shadygirl
11-02-2008, 15:46
20 дни ще минат бързо. :wink:

Jumbie483
11-02-2008, 15:48
Може да му се обадиш, поне за да му чуеш гласа, ако не друго :) :)

наистина, обади му се ;)

Ох, влизам ти в положението мила :-# Моето момче от три месеца е в Германия :cry: Ако не бяха всекидневните ни часови разговори по скайп и камерата, щях да полудея. За това просто му се обади, поговорете си... това ще ти помогне, повярвай ми ;) :-)

nejnata_93
11-02-2008, 15:50
spokoino mila...toi te obi4a i skoro pak 6te go vidi6 :-)

partychild
11-02-2008, 15:50
znam kakvo ti e dushko..v ednakvo polojenie sme ..

Miimiinka
11-02-2008, 15:56
Божее!!! :cry: Чувствам се ужасно зле хораа.
Гаджето си дойде за няколко дена,но ето че днес се видяхме за последно и вечерта пак си тръгва да учи ,пак далеч от мен :cry: Прегърнах го мн силно и отроних най-горещата сълза на света.Той ме притисна до себе си и ми повтаряше непрекъснато колко мн ме обича.ИСкам да умра..рева като луда и не се спирам .Опитвам да се разсея ,но не става...опитах да уча по нещо пак не става.ще полудея...тези сълзи ме убиват и всяка следваща ме кара да обичам все повече.защо живота е толкова труден? :cry: Очите ме болят от тези сълзи..ще ми липсва ужасно и ще се видим чак след 20 дена :cry:
Толкова ми е мъчно,това чувство е толкова мъчително.кара ме да страдам...той е моята светлина,без която не мога да живея,моят въздух без,който трудно дишам.Обичам го с цялото си сърце ,а той ми обеща че никога няма да ми изневери и че не може без мен,но се налага да иде. :cry: толкова ми е трудно без него.Казва ми че е само за мен и че иска да бъде само с момичето,което обича.Заедно сме от 1 година и половина.Не сме си изневерявали ,но мн ще ми липсва,цели 20 дни :cry:
Съжелявам,ако съм изгубила на някой времето ,просто ми e адски тежко на сърцето ,но трябваше да споделя с някого ,а в момента си нямам никой.ТОй е единственият човек ,който ми влиза в положение и ме разбира. :cry:
Обичам те любов моя!
поздравявам всички с песента :Within temptation _Memories :cry:

Какво да кажа аз,като моята любов незнам даже,кога ще я вида.Нито мога да му се обадя,нито да го вида.И това ще е години наред,докато не излезе от затвора. :cry: Питаш ли ме на мене какво ми е ?

DeepWithin
11-02-2008, 16:26
Еми, тежко.И аз съм била в това положение.Трябваше да замина във Финландия за 1 месец и той остана самичък и просто цял ден мислите ми бяха за него.


Иначе благодаря за поздрава.Within Temptation е една от любимите ми групи.



поздравявам всички с песента :Within temptation _Memories :cry:

WithLove
11-02-2008, 16:28
20 дни-страхотно!
Аэ ако бях в това положение,щях да съм много щастлива.
Аэ вериятно ще видя тоэи,който искам да видя след около 10 месеца.И дори не се энае дали иэобщо ще го видя.
Горе главата.20 дни не са много време.

ImmortalForever
11-02-2008, 16:29
Сълзите могат да те удавят, но не и да те убият...Не е болка за умиралка..ъъ..

nastyangel
11-02-2008, 16:33
ще се видим чак след 20 дена :cry:

О за Бога, след всичко изписано до това си мислех, че преживяваш някаква ужасна и дълга раздяла, а то няма и месец :-P айде по-спокойно мацка. Такива кратки ''раздели'' са полезни за връзката :)

mir4eto93
11-02-2008, 16:39
Да далече е, но поне го има ... Ами аз, аз каво да кажа, като никога никой не ми е казвал, че ме обича и че е готов да умре за мен и т.н. Аз кво да си изрева очите ли или да си прережа вените :-o Стегни се момиче, не е дошъл края на света! :?

chokolate_girl
11-02-2008, 17:10
:(

MartyParty
11-02-2008, 17:49
20 дни ще минат бързо. :wink:
Абсолютно!Няма за какво да плачеш.Казал ти е,че те обича,не че ще умира.Поплачи си малко-понякога е полезно,но да знаеш че е базсмислено.Имаш до себе си внимателно и добро,ученолюбиво момче,за което можеш само да се радваш.20 дни са нищо,някои от нас са издържали и месеци.Важно е да му имаш доверие и да мислиш само за това колко много го обичаш. :)

chokolate_girl
11-02-2008, 18:12
:)

krisiiiiito
11-02-2008, 18:26
ее да далече е .. но поне знаеш че там някъде има някой който те обича :cry:

soul1199
11-02-2008, 18:41
iska6e mi se pone da bqha 20 dni,pak az moq 6e go vidq 4ak zimnata,ako ne lqtnata vakanciq :cry: :cry: i skusahme sega zaradi tva tupo raztoqnie :cry: no pone imame kameri :cry: vij 6e go vidi6,govorete vseki den po tela,znam,4e e trudno,o6e malko,mila,o6e malko

slun4ice_90
11-03-2008, 10:53
Не мислиш ли,че малко драматизираш?Вие сте заедно от толкова много време...20 дни са си нищо.Успокой се.Пък и при толкова много начини да общувате....Скайп,тел и др...Хич,не се сдухвай заради такива дребни глупости... :?

Punisherrr
11-03-2008, 11:21
20 дни....
Аз в продължение на повече от година го виждам веднъж на две седмици....
И моите очи се изплакнаха предоволно...
Но се държахме и още сме заедно.
А ти недей така... вие поне нямате тоя вечен проблем с разстоянието (доколкото разбрах де)
Де да знаех и аз кога ще са моите последни 20 тъжни дни...

Alderis
11-03-2008, 11:24
Ей я горе главата. То т'ва няма да те успокои ама има и по зле от тебе...ей ся ще се изтъркалят 20 дни (знам че е лесно да се каже, но е така) :) .

Айде благодаря за поздрава с кеф ще си го изслушам :) . Длъжен съм да върна жеста: http://vbox7.com/play:6b24e6b9
Поздрав за теб.

chokolate_girl
11-03-2008, 11:38
:(