PDA

View Full Version : Забавни и интересни факти на всякаква тематика



TheGirlNextDoor
11-02-2008, 16:25
Забавни и интересни факти на всякаква тематика
1. Само една храна не се разваля: Мед!

2. Невъзможно е да кихнеш с отворени очи

3. Делфините спят с едно отворено око

4. Ноктите на ръцете раснат около 4 пъти по-бързо от тези на краката

5. Окото на един щраус е по-голямо от мозъка му

6. Колкото повече се смее човек през деня, толкова по-добре спи през нощта

7. Една трета от целия продаден в света сладолед е ванилов

8. Хората, работещи с дясната ръка живеят средно с по 9 години повече от тези, работещи с лявата

9. Най-силният мускул в човешкото тяло е езикът

10. Пълното име на патока Доналд е: Доналд Фаундлерой Дък

11. През 1997 аеролиниите на САЩ са спестили 40 000 долара, само като са премахнали по една маслина от всяка салата

12. Жирафът може да чисти ушите си със собсвения си език

13. Милиони от дърветата са засадени от катерички, забравили къде са скрили жълъдите си

14. По-ефикасно е да се изяде една ябълка, отколкото да се изпие едно кафе, за да се поддържа човек буден!

15. Мравките се протягат всяка сутрин, щом се събудят

16. Сините четки за зъби са по-употребявани от червените

17. Никой не е способен да оближе собственият си лакът, невъзможно е да се достигне с език

18. Квакането на патиците не произвежда ехо... и никой не знае защо

19. "J" е единствената латинска буква, която липсва в периодичната таблица

20. Една капка моторно масло прави 25 литра вода непригодна за пиене...

21. Шимпанзетата, делфините и хората са единствените същества, които се разпознават в огледалото

22. Поне 75 % (ако не и 100 ) от хората, прочели това, се опитаха да си оближат лакътя

dani_kaulitz
11-02-2008, 16:28
Има едно клипче в YouTube как едно момиче си облизва лакътя. :)

Bianca
11-02-2008, 16:33
Има едно клипче в YouTube как едно момиче си облизва лакътя. :)
Ебаси майката, не мога! :shock: Ама мога да си мърдам ушите. 8-)

TheGirlNextDoor
11-02-2008, 16:36
и аз мн са мъчих да си стигна лакътя 8-)

kukli4kata001
11-02-2008, 16:45
ее много са интересни :D :-D аа и не 100% се опитаха да си оближат лакатя - 99% аз не се опитах :D :D :D :D :D :D

TheGirlNextDoor
11-02-2008, 16:52
Аз мога да си облизвам лакътя.....и аз 8-)

евала!

аз са потих ...ама не мога :o 8-)

Sensuality
11-02-2008, 16:52
6. Колкото повече се смее човек през деня, толкова по-добре спи през нощта


Хах,от личен опит го знам.. :D

me 2 8-) 8-) 8-)

beti_niki
11-02-2008, 16:56
и аз се пробвах ама неможах :?

happygirl_2209
11-02-2008, 17:02
xax est i az opitah 8-)

n0x
11-02-2008, 17:02
Аз мога да си облизвам лакътя.....и аз 8-) alians :shock: :lol:

SunShinePearl
11-02-2008, 17:08
:lol: и аз не можах да го оближа :lol:

aman
11-02-2008, 17:25
аз се опитах да си изчистя ушите и за малко да успея, но си бръкнах в окото и развалих целия напън

bleeding_mascara
11-02-2008, 17:30
Интересно. А това с лакътя колко ли пъти съм пробвала, но все не успявам :D

scoobydors
11-02-2008, 17:31
аз се опитах да си изчистя ушите и за малко да успея, но си бръкнах в окото и развалих целия напън
:lol: :lol: :lol:

Аз не се опитах да си оближа нищо ! :D
Иначе са интересни тея неща... :-P

kukli4kata001
11-02-2008, 17:35
аз се опитах да си изчистя ушите и за малко да успея, но си бръкнах в окото и развалих целия напън

+1 - спуках се от смях :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

tItEufFf
11-02-2008, 17:42
И аз не мога да си облизвам лакътя, но по Дискавъри веднъж даваха за хората, които могат. :-D

Mirelchetoo14
11-02-2008, 18:12
Аз успях да го оближа с доста мъки :D

bulgarche
11-02-2008, 18:13
17. Никой не е способен да оближе собственият си лакът, невъзможно е да се достигне с език
Няма да го пробвам, защото вече съм се опитвал и не мога. Но познавам човек, който може => кур за "фактите"

TheCookie
11-02-2008, 18:23
И аз мислех да направя такава тема за интересни факти :) :) :) както и да е....аз не мога да си оближа лакътяя :( :( :(

Хайде и други да пишат интересни факти които знаят.

Аз ще кажа няколко :)

Ако пърдиш в продължение на 6 години и 9 месеца, е достатъчно за да се
получи енергията на атомна бомба.


Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час.-трябва да се пробва :D


Урината на котката свети при черна светлина. (дано някой не яде докато чете това)

Млякото на хипопотамите е розово.

За да се прегледат всички резултати с ключова дума "Football", при търсене в Google ще са необходими над 432 години, в случай че се отделят по 30 сек. на резултат.

Само двама от десет човека си мият ръцете, след като са използвали тоалетна. (много жалко :( :shock: )

Ако новите ви обувки са червени, има 28% по-голям шанс колегите ви да ги забележат, отколкото ако са сини, черни или бели.

В Монголия конете са 13 пъти повече от хората.

В Древен Египет всички в семейството обръсвали веждите си в знак на тъга,когато умирала котка.

Котките не спят. Мустаците им си почиват и дишането се забавя но мозъкът им остава буден.

В света има 14792 думи за "омраза" и само 968 за "любов".

Най-голямото число до което е броено на глас без прекъсване е 122312.

Всеки трети ухапан от змия в света, е пиян.

Възможно е да се надуват балони с ушите.

овек може да живее до 400 години, ако са налице нужните условия

През целият си живот, човек изяжда около 30 тона храна.

Езикът на синия кит тежи колкото 5 слона.

Кучетата сънуват.

В древността морковите са били лилави а не оранжеви.

Дължината от лакътя до китката е равна на дължината на стъпалото.(пробвах и е горе долу така :) )

Ако Барби беше с реални размери, мерките й щяха да са 39-23-33. Щеше да е висока 2 м и 20 см, а вратът й щеше да е два-пъти по-дълъг от човешкия.

Най-старото находище в света, където е намерено обработено злато се намира в България, недалеч от Варна. Датира отпреди 5000 години преди Христа.

Шоколадът е вреден за кучетата. (ВАЖНО)

Очаква се до 2020 г. населението на света да стане от 5 на над 8 милярда, като се увеличи главно в развиващите се страни. Ресурсите на Земята не са достатъчно за да изхранят толкова хора.

Офисите по света изхвърлят всяка година такова количество хартия, че да се построи 5 метрова стена пресичаща континента Северна Америка.

Доста факти, но на лично на мен ми направиха впечатление.Надявам се да са ви интересни :) :) :)

zvezdichkaaa
11-02-2008, 18:49
Хмм знаете ли,че има наука изучаваща глупоста.
Само едно от двайсет деца се ражда в деня, предсказан от докторите.
85% от хората, които четат за прозяване ще се прозеят.(хахах вярно е)
В Америка има 18 доктори, които се казват "Dr. Doctor" и един, който се казва "Dr. Surgeon"
За целия си живот, човек изяжда средно 8 паяка докато спи.(майко мила,толкова ме естрах от паяци,че настръхнах,като го четох)
Най-скъпата котка в света била продадена за 24 хил. долара.
Най-силният мускул в човешкото тяло е езикът

LipSoFAnAnGel
11-02-2008, 18:58
хахаха много интересна тема :) И аз не мога да си оближа лакътя и като прочетох това за прозяването и наистина стана :D :D

babity
11-02-2008, 19:04
Котенцата се раждат със запушени очи и уши. Когато очите им се отворят те са винаги мътно сини, добиват истинския си цвят за няколко месеца. Ако бъде гледана добре, домашната котка може да доживее 20г.

Семейство котки се е отделило от останалите бозайници преди 40 млн.г.

Най-много домашни кучета се отглеждат във Щатите и Франция, където куче гледа всяко трето семейство, а най-малко в Швейцария и Германия, където пропорцията е 10:1.

Басенджи е африканска порода – единственото куче, което не лае. Гените на дивото австралийско куче динго и басенджи са почти идентични.

Женската котка може да ражда 3-7 котенца на всеки четири месеца в продържение на 8-12г. Бременността на котката е 58-65 дни.

Котките имат пет пръста на всяка предна лапичка и четири на задните. Ноктите им се прибират в лапата.

Безпородното куче Лайка е първия космонафт. Тя излита в откритото пространство през 1957г, престоява там 7 дни, след което е умъртвена.

Кучето чува 10 пъти и души 1000 пъти по-добре от човека, но има слабо зрение.

Има 701 породи кучета, ирландския вълкодав е най-голямото, чихуахуа е най-малкото от тях, най-тежък е сан-бернарът, а най-лек йоркширския териер.

Котките не се мислят за мънички хора, а виждат нас като големи котки. Те имат кръвни групи АБ също като нас.

Котките не виждат точно пред носа си, затова трудно намират парченцата храна по пода. Освен това нямат мигли.

Сърцето на кучето тупка с 70-120 удара в минута.

Блъдхаундът е единственото животно, чиито показания се приеамт като достоверни по закон в САЩ, заради неговия невероятен нюх.

Винаги можете да познаете настроението на котките по зениците им. Уплашената или възбудена котка има разширени зеници, а на сърдитата са тесни като прорези.

Кутретата на далматините се раждат чисто бели, а петната им избиват по-късно.
Големите кучета имат повече кутрета, но малките кучета живеят по-дълго.

Най-умните породи са: 1.бордър коли, 2.пудел, 3.златен ретривер. За най-глупава се смята афганската хрътка.

Средната продължителност на живота на коня е 20-25г., но някои доживяват до 30. Рекордьор е починалия на 62г. английски кон Били.

В света има около 75млн. коня. Зебрите, мулетата и магаретата са в едно семейство с тях.

Прасетата имат 44 зъба, включително два големи кучешки на долната чеюст, които понякога израстват извън устата и образуват бивни.

Всеки петел може да разпознае гласовете на около 30 свои конкуренти в околността.

Кравите имат панорамно зрение на 300 градуса. Единственто място, което не могат да видят е точно зад тях.

Единствените наистина бели коне са албиносите. Всички бели коне днес са потомци на един единствен албинос Кинг, чието поколение винаги се е раждало бяло, независимо какъв цвят е майката.

Болните от диабет хора използват свински инсулин.

Прасетата са изключително чистоплътни животни, които ако имат възможност, си правят специална тоалетна далеч от дома си.

Има повече от 350 различни породи коне и понита.

Домашните кокошки са потомци на азиатски диви кокошки, опитемени 3000г.пр.н.е.

Петелът е национален символ на Франция. На латински галус е петел, а галина кокошка.

Кончетата прохождат 1-2 часа след раждането си, но краката им са толкова дълги, че трудно пасат трева.

Кучетата не виждат добре като хората, но не са далтонисти. Те не отличават ярки цветове, а по-скоро виждат както ние при полумрак. Кучето различава обектите по движение, яркост и форма.

Една крава дава около 200 000 чаши мляко през целия си живот.

Кокошките, а и всички останали птици имат повече шийни прешлени от жирафите.
Има два вида слонове – африкански и азиатски. Африканския може да достигне тегло 7т, има грамадни уши и два “пръста” на хобота си, за разлика от азиатския, който има само един пръст, и малки уши.

Орлите имат мощно зрение, което им позволява да фиксират жертвата си на повече от 2 километра разстояние.

Слоновете изяждат около 250кг. храна дневно, единствения начин природата да се спаси от слонско унищожение е когато групата се премести другаде.

Хоботът на слона е нещо средно между нос и горна устна и е достатъчно силен да повдигне цял дънер, но и достатъчно прецизен да намери една сламка.

Вълците са изключително социални животни и живеят на глутници. Те изразяват чувствата си чрез мимика, звуци и език на тялото.

Четиринайсет от маймуните са човекоподобни. Трите основни вида са горили, орангутани и шимпанзета – всички те живеят в “Стария Свят”.

Червената лисица не е хитра, а умна и внимателна. Тя е нервно и плашливо животно, което ловева през нощта.

Бухалите са нощни грабливи птици, те имат плоски лица, за по-голям обсег на зрението. Меката им перушина ги прави напълно безшумни по време на полет.

Койотът е най-бърз от смейство кучета, той може да достигне 60км/ч и да прескочи до 4 метра.

Елените се срещат на 5 континента. Повечето мъжки имат рога, които сменят всяка година. Най-големи в семейството са лосовете, които живеят в Северна Америка, основно в Канада.

Жирафът има изключително дълъг език, с който може да си бръкне в ухото.

Има 350 вида папагали, но само 12 от тях могат да бъдат научени да повтярят човешки думи. Само един от всички папагали е хищен.

Зебрите имат физика почти еднаква с конската, ако не се броят райетата. Всяка зебра в света има съвсем персонален десен.

За разлика от другите тревопасни, зебрата използва зъбите си като пасе, и успява да захапе тревата чак до корен, което и помага да оцелява и в най-сурови условия.

Миещите се мечета живеят само в в Северна Америка и са нощни животни.

Елените са социални животни, които живеят на стада, предвождани от възрастна женска.

Гъските летят в клин, за да намалят съпротивлението на въздяха. Начело винаги е най-силната птица, която буквално “пробива” път на другите.

Мъжката дървесна катерица се мие два пъти повече от женската. Катериците са най-чистоплътни от всички гризачи.

Лъвът е единствената социална котка. 36-те вида котки живеят в целия свят, освен Антарктика и някои острови. В Австралия, те са били донесени от хората.

Делфините са китове с дребни зъби. Женските и мъжките живеят в отделни групи, като се кооперират и работят съвместно за доброто на всички.

Коремите на женските лъвове са бели. Те живеят 15-20г. като раждат по 3-4 малки.

Делфините имат отлично зрение във въздуха и във водата, но не отличават много цветове. Въпреки, че нямат обоняние вкусът им е изключително силен.

Обикновено тигриците раждат 2-3 малки, които отглеждат и обучават 2 г.

Пингвините снасят яйцата си направо на земята и живеят на колонии. Пингвини има само в северното полукълбо.

Последния бял тигър е видян и уловен в Бенгалия през 1951, а всички бели тигри в зоопарковете до днес са негови наследници.

Делфините имат едногодишна бременност и гледат малкото си 5-6 години.

Китовете използват ехолокация - пращат звук и се ориентират по ехото. Това е единственото обяснение за техните масови самоубийства, когато цели групи китове изплуват в плитчините и засядат.

Делфините имат свой език с граматика и лични имена. От всички животни, техния мозък е най-близък до човешкия.

Черните леопарди или ягуари, които наричаме пантери, също имат петна, просто са по-тъмни. Те се раждат в нормално котило сред бебета с нормална разцветка. Тъмния пгмент в кожата се нарича меланин.

Спермацитния кит има 9 килограмов мозък, а косатката 6.

Гепардът не може да ръмжи, като другите големи котки но мърка, лае и писука.
Възрастното животно може да развие скорост от 120км/ч, но съвсем закратко.

Единствен от всички котки гепардът не може да си прибира ноктите в лапите.

Тюлените могат да задържат кислород изключително дълго, защото употребяват въздушни запаси в кръвта и мускулите, не само в дробовете.

Тюлените чуват добре, виждат добре и имат чувствителни мустачки съвсем като котките.

Само полярните мечки и американските и азиатските черни мечки спят зимен сън. Другите намират с какво да се прехранват през цялата година, защото е достатъчно топло.

В челюстите на акулата непрекъснато израстват нови зъби, които се заменят на всеки осем дни. Някои видове акули сменят 30 000 зъби годишно.

Полът на костенурките се определя от температурата на мътене на яйцата. Под 29С се раждат мъжки, а над 29 женски. Полът се определя по същия начин и при крокодилите, кайманите и алигаторите. Само 1 от 1000 излюпени костенурчета оцелява.

Мечките сменят козината си като кучетата. Кожата на белите мечки е черна, което им помага да абсорбират слънчевите лъчи.

Кораловите рифове са едни от най-старите екосистеми. Първия етап от развитието им е започнал преди 350млн. години.

Коалите не са истински мечета, защото са двуутробни като кенгурата. Двуутробни има само в австралия и Нова Зеландия.

6emet4e
11-02-2008, 20:45
Доста интересни факти. Някои не ги знаех.

П.С. И аз пробвах да си оближа лакътя...Не мога!

Seducti0n
11-02-2008, 20:49
хаха, тва с лакътя е мисията невъзможна 8-)

IvJonas
11-02-2008, 20:52
За целия си живот, човек изяжда средно 8 паяка докато спи.


:shock: баси ужаса..мразя паяци...

Nam3less3
11-02-2008, 20:53
хаха, тва с лакътя е мисията невъзможна 8-) Аз пък успях, ръката ми е много гъвкава и мога да си я въртя почти на 360(или 180 трябва да е) градуса :)

5StaR
11-02-2008, 21:10
I az probvah da si oblija lakatq.. deeba 8-)

Emilia18
11-03-2008, 11:55
i az sa6to probvah tova s lakata.. :-D :-) ......ina4e sa mn interesni teq ne6tica..

TheGirlNextDoor
11-03-2008, 12:04
За целия си живот, човек изяжда средно 8 паяка докато спи.


:shock: баси ужаса..мразя паяци...

:shock: ужас....това не го знаех ...

Celence
11-03-2008, 12:46
:-&

С лакътя и аз го пробвах .. :-D

CherryKisS
11-03-2008, 13:13
:-&

С лакътя и аз го пробвах .. :-D
И аз, ама не стана. :D

kukli4kata001
12-17-2008, 12:00
аз пък имам един въпрос :D как може да разберем,че котката е доволна и хепи :D прочетох за това,че е сърдита и още нещо беше,ама това което питам аз го нямаше :D :D :D :grin: :)

woshataa
12-17-2008, 12:04
интересна тема браво :D


и аз пробвах тва с лакътя .. не мога баси :-x :lol:

jghgh
12-17-2008, 12:24
Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час.-трябва да се пробва :D

Всеки трети ухапан от змия в света, е пиян.

Възможно е да се надуват балони с ушите.

Езикът на синия кит тежи колкото 5 слона.

В древността морковите са били лилави а не оранжеви.

Дължината от лакътя до китката е равна на дължината на стъпалото.(пробвах и е горе долу така :) )

Ето на тези не повярвах, иначе темата е доста интересна, а от babitу научих супер много неща за животните :lol:


Да се отчета и аз - НЕ МОГА и НЕ МОГА да си оближа лакътя! Уф! : D


Edit: АААА! Бяха доказали в mythbusters че звуците издавани от патките не са нищо по-специално и също имат ехо.. както всеки звук1

hardball
12-17-2008, 12:29
Аз като бях шести клас ме примамиха да си оближа лакътя, оттогава и не опитвам, няяя :Д

Моята четка за зъби също е синя 0.о

carinaNebula
12-17-2008, 12:33
паяци..ужас,кошмар..

факти за Гуугъл:
Знаете ли защо например началната страница на популярната търсачkа е с талкова прост интерфейс? Отговорът е съвсем естествено, просто създателите й първоначално не са разбирали от HTML...

При първите тестове на търсачката с реални потребители, голяма част от тях са продължавали да чакат "страницата да се дозареди", тъй като са смятали олекотения интерфейс само за началото на страницата на търсачката. За да се реши този проблем е бил добавен надписа "©200х Google".

Бутонът "I feel lucky", макар да е много рядко използван от потребителите, е бил оставен на главната страница тъй като посетителите са сметнали, че неговата липса намалява функционалността на търсачката.

От Google често правят различни дребни промени по разнообразните услуги и потребителския интерфейс, като първоначално промените биват пускани до определени групи хора (без те дори и да подозират). Една от често "тестваните" групи потребители са били тези използващи услигата Excite@Home.

Името Google всъщност е получено в следствие на допусната грешка, създателите му са искали да кръстят търсачката на математическия термин "Googol". Един Гогол е равен на 10 на 100 степен, което образува числото 1 със 100 нули след него.

Пощенската услуга Gmail е била използвана от служителите на Google около 2 години преди да бъде публично обявена като свободно достъпна услуга.

Служителите на компанията са стимулирани да използват около 20% от работното си време за разработка на собствени проекти и идеи, по този начин са възникнали например Google News и Orkut.

едит:
Хартия
За производството на ежедневния вестник, се изсичат по 500 000 дръвчета.
Ако всички вестници, които четем се рециклираха, щяхме да спасяваме по около 250 000 000 дръвчета всяка година.
Количеството дървесина и хартия, използвана от нас е достатъчна да отопли 50 000 000 домове за 20 години
Всеки рециклиран тон хартия спасява 17 дръвчета, 1440л нефт, 4000киловата енергия и 26 530л вода. Това представлява 64% спестена енергия, 58% водни спестявания и 27 216 гр по-малко замърсяване на въздуха.

Стъкло
Всеки месец ние изхвърляме стъклени бутилки и буркани, достатъчни да напълнят небостъргач. Всички тези бутилки и буркани са рециклируеми.
Енергията спестена от рециклирането на една стъклена бутилка, е достатъчна на една 100 ватова крушка да работи 4 часа.
На една стъклена бутилка са и необходими над 4000г, за да се разложи.
Стъклото е 100% рециклируемо и може да се използва отново и отново.

Пластмаса
Пластмасовите торбички и други пластмасови отпадъци изхвърляни в океана убиват повече от 1 000 000 морски видове всяка година.
Рециклираната пластмаса спестява два пъти повече енергия отколкото да се изгори в пещ.
Употребата на пластмаса в Европа расте с 4% на година.

Метал
Рециклирането на една алуминиева кутийка спестява достатъчно енергия, за да може един телевизор да работи за 3 часа.
350 000 алуминиеви кутийки се произвеждат на всяка минута!
Докато ти четеш това изречение, 50 000 330мл алуминиеви кутийки се произвеждат.
Алуминиева кутийка изхвърлена навън, ще е все още кутийка след 500 години.
Хората по света използват около 80 000 000 000 алуминиеви кутийки всяка година.
Алуминиевите кутийки се рециклират и са годни за употреба само след 6 седмици.

Разни

Всяка седмица около 20 растителни и животински вида, биват обявени за изчезнали!
1/3 от водата използвана в повечето домакинства се изсипва в тоалетната.
Цели 80% от превозно средство могат да се рециклират.
Едно средно статистическо семейство консумира 110л сок, 394л мляко и около 99л бутилирана вода на година. Доста голямо количество опаковки, нали?

Около 1/3 от общия боклук се състои от опаковани материали.
Всяка година, всеки Българин изхвърля около 445кг органичен боклук, който може да бъде компостиран.
Малко повече от 50% от боклука в контейнерите може да се компостира.

vivteen
12-18-2008, 18:44
аз пък имам един въпрос :D как може да разберем,че котката е доволна и хепи :D прочетох за това,че е сърдита и още нещо беше,ама това което питам аз го нямаше :D :D :D :grin: :)

Когато е доволлна мммъъъъъррркаааа :-|

cherinka
12-18-2008, 18:57
и аз мн са мъчих да си стигна лакътя 8-)

:D :D :D :D
Последното е много много вярно!!! 8-)

b0Nb0n
12-18-2008, 19:31
myjkiq lyv ne lovyva cqloto semeistvo 4aka na jenskite za hrana

kuklichka_bg
12-18-2008, 20:49
2. Невъзможно е да кихнеш с отворени очи

възможно е
Гледах го по тв-тоо 8-)

6. Колкото повече се смее човек през деня, толкова по-добре спи през нощта


По тая логика трябва да спя като бебенце :oops:

Pliok0019
12-18-2008, 21:39
Яка тема. И аз опитах да си оближа лакътя, но не успях.

psychopath
12-18-2008, 22:42
готина тема :)

EarthShaker
12-19-2008, 11:26
не помня какъв вид точно насекоми (доста интересен факт ше се заформи) нямат влагалище... мъжките забиват пенисите си навсякъде по телата им и понякога тези 'рани' са и фатални... правят секс на всеки 20 секунди и изхвърлят рекордно количество семе при всяко проникване... мисля, че сравнено с човек се равняваше на около 20 литра за 24 часа 8-)

nicolepcd
12-19-2008, 11:43
Тва за лакътя ми напомня за друго :lol: :lol: :lol: Сега ще го постна 8-) Предполагам го знаете 8-)



Шест истини на живота :

1.Не можеш да си пипнеш всички зъби с езика.



2.Всички идиоти след като го прочетат опитват да го направят



3.Първата истина е лъжа
4.Сега се усмихваш, защото си идиот
5.Скоро ще го изпратите на друг идиот
6.Още има глупава усмивка на лицето ти :D

П.П. учени са доказали, че малоумните четат този текс с ръка на мишката ....................................
късно е вече ...............................
не си махай ръката... :razz: :razz: :razz:

BlackWings
12-19-2008, 14:14
Тва за лакътя ми напомня за друго :lol: :lol: :lol: Сега ще го постна 8-) Предполагам го знаете 8-)



Шест истини на живота :

1.Не можеш да си пипнеш всички зъби с езика.



2.Всички идиоти след като го прочетат опитват да го направят



3.Първата истина е лъжа
4.Сега се усмихваш, защото си идиот
5.Скоро ще го изпратите на друг идиот
6.Още има глупава усмивка на лицето ти :D

П.П. учени са доказали, че малоумните четат този текс с ръка на мишката ....................................
късно е вече ...............................
не си махай ръката... :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz:

partychild
12-19-2008, 15:38
ахахаха аз не пробвах щото знам че не мога 8-)

Nafarforii
12-19-2008, 15:50
Деба докато не го оближем тоя лакът,нема да ставам оттука 8-)

b0Nb0n
12-19-2008, 16:13
mislq 4e bqlata akula be6e no ne sym sigoren pravqt sex kato muzkite gonqt jenskata i kato q hvanat e zahapvat za perkite ili hrilete