PDA

View Full Version : За любовта нямало граници?



NaskoKaulitz
11-02-2008, 16:51
Много от хората казват, че на всякаква възраст си способен да се влюбиш. Аз мисля, че например някой, който е на 12-15 или по-малко не може да се влюби, защото това е просто увлечение, което отминава с времето, за разлика от истинската ЛЮБОВ!

BlindedAngel
11-02-2008, 16:57
Скрий са ве депресиран :-x

dani_kaulitz
11-02-2008, 17:00
И аз мисля така. :) Детски глупости. :D

NaNa_SladuRana
11-02-2008, 17:02
Не бих се съгласила с фен на токио мотел :lol:

nicolepcd
11-02-2008, 17:03
Що па да не моо??? :-o

chokolate_girl
11-02-2008, 17:04
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.
Не е задължително всички да се влюбят на 20.Няма определна възраст.Сърцето си знае работата :?

dani_kaulitz
11-02-2008, 17:07
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.
Не е задължително всички да се влюбят на 20.Няма определна възраст.Сърцето си знае работата :?
Но не можеш да отречеш, че детската "любов" отминава набързо и това е просто увлечение. :)

WithLove
11-02-2008, 17:08
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.

Съгласна съм.

Раэбира се эависи и от това колко си эрял.Но може на 14 да си по-эрял от някого на 20 да речем.3ависи какво си преживял,какъв е бил животът ти и средата,в която си иэрасъл.Така че годините не са определящи в случая СПОРЕД МЕН.

Whyniser
11-02-2008, 17:09
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия

firegirlll
11-02-2008, 17:14
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.

Съгласна съм.

Раэбира се эависи и от това колко си эрял.Но може на 14 да си по-эрял от някого на 20 да речем.3ависи какво си преживял,какъв е бил животът ти и средата,в която си иэрасъл.Така че годините не са определящи в случая СПОРЕД МЕН.
+1

kukli4kata001
11-02-2008, 17:33
абе няма граници,ама все пак и аз мисля,че 12-15 години е само увлечение,после вече може да се каже любов....но зависи. :P

ell_ownz
11-02-2008, 17:38
takiva sas "kaulitz" , "th", "ilovebill" i tem podobni prostotii v imeto si az ne slusham. apak i bes tfa ne sam na tfoito mnenie

MaCe_Za_MiLi0nI
11-02-2008, 17:39
според менее не зависи от годините... ей една приятелка от 13 годишна ходи с едно момче, а сега е на 18... според мен зависи от човека до теб...

scoobydors
11-02-2008, 17:40
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия
:shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

buffalo88
11-02-2008, 17:43
Много от хората казват, че на всякаква възраст си способен да се влюбиш. Аз мисля, че например някой, който е на 12-15 или по-малко не може да се влюби, защото това е просто увлечение, което отминава с времето, за разлика от истинската ЛЮБОВ!

Ти си първото момче което слуша Билка и приятелките му. Поздравявам те ,затова че си истински мъж обаче не мога да те приема насериозно като ти гледам аватара и останалите глупости и следователно ще се въздържа да ти отговоря.

NaNa_SladuRana
11-02-2008, 17:44
добре обосновете се!Защо има граница?Кой я е сложил?Защо пък долната граница да е 16,а колко е горната и прочие...
Не съм саглазна с вас не само защото за мен феновете на токио мотел са под чалгарите в йерархията на боклуците,а защото сам на 14 и с бившия ми ходихме 2 години,които определено бяха изпълнени с истински чувства
:P :-x вие ако на по 15 сте изпитвали само влечения,които сте филмирали дотакава степен,че сте ги мислили за любов и чак сега осъзнавате,че не е така,това си е ваша работа,но не можете да ми кажете какво сам чувствала аз
:)

xXxScreamxXx
11-02-2008, 17:45
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия
:shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ииии сумати смешно бешее заебии ...
scoobydors стегни се ;)


По темата : Наско не съм съгласна тоз път с тебе 8-)

TheLittleAngel
11-02-2008, 17:47
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.
Не е задължително всички да се влюбят на 20.Няма определна възраст.Сърцето си знае работата :?
Но не можеш да отречеш, че детската "любов" отминава набързо и това е просто увлечение. :)

Бях на 13, когато се влюбих за първи път и мина година и половина, докато забравя въпросното момче! Не седмица, не месец, а година и половина! На това увлечение ли му викаш?! Да не казвам колко сълзи съм изплакала и колко нерви съм изхабила, заради тази любов. Чувствах се, сякаш съм в черна дупка и никога няма да мога да продължа напред.
Всеки човек се влюбва на различна възраст. Вярно, че на 15, примерно, ще го оцениш по един начин, а на 25 - по друг, но пак е любов.

desi_bonbona
11-02-2008, 17:48
i az sam na tvoeto mnenie, no mislq ,4e ot 15 nagore moje da ima ne6to istinsko :)

xxXroshawkaXxx
11-02-2008, 18:41
Тва, че ти не можеш...не значи, че никой не може! :x
ТХ?!ВТФ?! :D :D :lol: ...

hahavteen
11-02-2008, 18:51
Като пораснете ще разберете че всичко това което сега наричте любов е било детско увлечение. Какво сте видяли вие от живота че за ЛЮБОВ ще ми говорите. С какви проблеми сте се сблъскали? Какво чак толкова сте преживели с "милото" че да можете да говорите за чувства?
На 13-14 връзките ви са като приказки и всичко е розово ама...

BaiToq
11-02-2008, 19:27
Много от хората казват, че на всякаква възраст си способен да се влюбиш. Аз мисля, че например някой, който е на 12-15 или по-малко не може да се влюби, защото това е просто увлечение, което отминава с времето, за разлика от истинската ЛЮБОВ!
Много си хитър.
Откри топлата вода.

SunShinePearl
11-02-2008, 19:36
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия
:lol: :lol: :lol:
по темата:
вече 2 години съм влюбена в едно момче че и повече,ала той незнае и никога няма да узнае....а и не мисля че ще го забравя няма ден в който да не мисля за него така че.....ходи си слушай тоалетната хартия :lol:

Whyniser
11-02-2008, 20:07
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия
:shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ииии сумати смешно бешее заебии ...
scoobydors стегни се ;)


По темата : Наско не съм съгласна тоз път с тебе 8-)
Истината боли,а Лора :lol: :wink: :-P

lifestyler
11-02-2008, 20:18
За пореден път проблема става от общия знаменател.. Зависи си строго от човека, разбира се, както казаха по-горе има 14 годишни по-зрели от 22 годишни примерно.. Как пък все се намира някой хитрец/мъдрец/всичко-видял-от-живота , който да изрази компетентно мнение, че има или няма нещо си, като това твърдение задължително се отнася за всички.. и недейте моля ви се му обяснява как стоят нещата, щото сте заблудени и не разбирате колкото него :D

Desir3
11-02-2008, 20:51
Интересна тема.. Хм, смятам, че действително на такава крехка възраст 10-13г е трудно да се говори за Любов.('щото днешните деца се мислят за "НеКфА ПрИнЦеСкЪ"'/"НеКъФ ГъЗаР" и се "ФлЮбвЪт" още в 4-5 клас). Всяко правило си има изключения разбира се. А още повече що се отнася до първата, детската любов. Дори лишена от грижи и проблеми, тя винаги се помни като нещо повече от увлечение, независимо дали на 9 или на 16.. :P :)

Punisherrr
11-03-2008, 12:37
Не бих се съгласила с фен на токио мотел :lol:

dimitar_ak
11-03-2008, 12:50
Като пораснете ще разберете че всичко това което сега наричте любов е било детско увлечение. Какво сте видяли вие от живота че за ЛЮБОВ ще ми говорите. С какви проблеми сте се сблъскали? Какво чак толкова сте преживели с "милото" че да можете да говорите за чувства?
На 13-14 връзките ви са като приказки и всичко е розово ама...

\:D/
Заставам напълно зад думите ти. На 13-14 годишна възраст всяко увлечение се приема като голямата любов, а нещата са малко по-различни.

slun4ice_90
11-03-2008, 16:15
Любовта се появява на различна възраст,за нея няма определено време.Тя просто се случва. :-P Човек може да се влюби на 15,16,17 и дори на 80 год..Спорите за глупости... :?

MP
11-03-2008, 17:02
Знам,че се надяваш любовта ти към ония момичета от Токио Хотел да е само увлечение,но май си е сериозно :?

miminia
11-03-2008, 17:26
Грешно!!!
Няма възрастова граница за това съкровенно чувство ...
най - висшата форма на обичта! ;

jghgh
11-03-2008, 17:52
Има граници - години, разстояние. И от двете съм патила. От първото съм патила 2 пъти - никакви батковци вече.. задържала съм се с такива, не са ме имали само за "ебаньето" както вероятно ще си помислите, но просто емоционално искахме различни неща... годините имат ГОЛЯМО значение.. ама вие си упорствайте.. и си се вкарвайте в някви филми и се вкопчвайте в една идея (както аз правех..) ...

Наистина е най-нормално разликата да е до 3 години според мен, даже 3 са множко. Мисля че 2 са добре, ако говорим за тийн възраст.
Тъпите разстояния въобще няма да ги коментирам. Наистина са ужасно трудни.

Последната ми връзка беше такава, човека "охландя". Също така мнозинството тук е имало такива и са били неуспешни, за кво си говорим?

Има граници в любовта. Даже в Ромео и Жулиета е имало. И винаги ще има.

-години
-разстояние
-секс (ако сте по-големички, правите често секс и той не е на ниво е нормално връзката да се скапе.. аз не практикувам но доста от каките на форума го потвърждават, а те далеч не са като вас - литнали на не знам си кой розов облак.. те живеят доста по-реално, което не значи нещастно разбира се :) човек може да е щастлив и без розови илюзии)
-присъствие (ако човека пътува много често, напр. бизнесмен, капитан на кораб, пак ако сте по-големички)


miminia, скрий се с клишетата ти - любовта не е и толкова велика, някъв химичен скапан процес, който средностатистически трае 3-5 години (космополитън, нета!) Обичта вече е нещо съвсем различно, ама проклетото животно има да го бъркаме още... вече се уверих ^^ .. следователно - любов по принцип трудно има, камо ли за сега... ако не съм се гътнала дотогава, ще я чакам на голяма възраст като съм - някъде поне 22 да имам...



яко negative съм днес.

Erica1
11-03-2008, 21:48
Сърцето избира! :)

draki4ka
11-03-2008, 22:12
Не бих се съгласила с фен на токио мотел :lol:

токио козел :lol:

обач еаз съм съгласна с автора тфа са детски работи и най вече увлечение при много малко лсучаи се случва да се влюбиш иситинки на тези години :? :)

snejana67
11-04-2008, 04:24
:grin: разбира се че можеш да се влюбиш и на 15 :grin:

ANTIHUMAN
11-04-2008, 10:14
Има граници - години, разстояние. И от двете съм патила. От първото съм патила 2 пъти - никакви батковци вече.. задържала съм се с такива, не са ме имали само за "ебаньето" както вероятно ще си помислите, но просто емоционално искахме различни неща... годините имат ГОЛЯМО значение.. ама вие си упорствайте.. и си се вкарвайте в някви филми и се вкопчвайте в една идея (както аз правех..) ...


Има граници в любовта. Даже в Ромео и Жулиета е имало. И винаги ще има.

-години
-разстояние
-секс (ако сте по-големички, правите често секс и той не е на ниво е нормално връзката да се скапе.. аз не практикувам но доста от каките на форума го потвърждават, а те далеч не са като вас - литнали на не знам си кой розов облак.. те живеят доста по-реално, което не значи нещастно разбира се :) човек може да е щастлив и без розови илюзии)
-присъствие (ако човека пътува много често, напр. бизнесмен, капитан на кораб, пак ако сте по-големички)


miminia, скрий се с клишетата ти - любовта не е и толкова велика, някъв химичен скапан процес, който средностатистически трае 3-5 години (космополитън, нета!) Обичта вече е нещо съвсем различно, ама проклетото животно има да го бъркаме още... вече се уверих ^^ .. следователно - любов по принцип трудно има, камо ли за сега... ако не съм се гътнала дотогава, ще я чакам на голяма възраст като съм - някъде поне 22 да имам...



яко negative съм днес.

+1 Напълно съгласен!Има граници и винаги ще има, друг е въпроса, че се правите, че не ги виждате!!! :lol: По вашата логика, аз мога да тръгна с 5 годишна! :-x Това не е педофилия, това е любов! :-x Объркани душички сте ей, обич, любов, оф идиотщини.Стари номерца, гадни принципи където си мислите, че действат още.
Човешките ценности са съвсем различни от : семейство и любов.Човешките ценности, онези старите вече не съществуват, поне за мен!

Abbie_Broken
11-04-2008, 11:13
Бе... Много мислиш.

DarkKisss
11-04-2008, 11:16
зависи от самия човек . аз мисля , че може ... въпреки че не ми се е случвало до сега а съм на 15 .

TupacShakur
11-04-2008, 11:35
Я ходи си слушай Тоалетната Хартия
:shock: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:


btw: За Любовта няма граници на колкото и да си няма значение ;)

miminia
11-04-2008, 17:46
Мнем .. секи с мнението си!
За мен няма граница! Нали затова е любов .. готов си на всичко за него ,ако толкова мн го обичаш ... сори ама аз не използвам
хората до себе си и се отдавам напълно ...

slun4ice_90
11-04-2008, 18:05
Мнем .. секи с мнението си!
За мен няма граница! Нали затова е любов .. готов си на всичко за него ,ако толкова мн го обичаш ... сори ама аз не използвам
хората до себе си и се отдавам напълно ... Евала за умния комент. :-P

angel4e777o
11-05-2008, 07:11
И аз мисля така. :) Детски глупости. :D az pak ne mislq taka za lubovta nqma vazrast .az sam na 15 i mislq 4e namerih istenskata lubov,koqto mn hora na 25/30 ne mogat da namerqt,taka 4e nqma zna4enie na kolko si :smt008

Pliok0019
11-05-2008, 10:45
Според мен любовта няма как да има възрастова граница. Чувствата са си чувства, независимо на колко години си. По-важно е дали можеш да ги изживееш пъпноценно, да направиш всичко за любовта, във възрастов интервал 12-15.

sextazy_baby
11-05-2008, 11:28
Мога да ти кажа че и аз съм на 15,но знам че го обичам,знам си интересите и знам какво искам.Всеки,който ме познава добре,го знае

Nefarian
11-06-2008, 15:33
На кой му пука ?!

alex_devv
11-06-2008, 15:53
И аз мисля така. :) Детски глупости. :D

+1

snejana67
11-06-2008, 16:03
:grin: любовта няма граници :grin:

sweet4esf
11-06-2008, 16:16
AMA VIE VSICHKI KAKVO BE..DA NE STE OT DVA RAZLICHNI OTBORA I DAI SEGA

titinkaa
11-06-2008, 19:33
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.
Не е задължително всички да се влюбят на 20.Няма определна възраст.Сърцето си знае работата :?+1 :) :-)

just_booy
11-06-2008, 19:48
Не съм съгласна с теб.
Любовта идва различно при всеки.

Съгласна съм.

Раэбира се эависи и от това колко си эрял.Но може на 14 да си по-эрял от някого на 20 да речем.3ависи какво си преживял,какъв е бил животът ти и средата,в която си иэрасъл.Така че годините не са определящи в случая СПОРЕД МЕН.

хораа?? половин година барзо ли е ? на 15 сам? аа?

XiPiXoPiGiRL
11-07-2008, 04:49
Знам,че се надяваш любовта ти към ония момичета от Токио Хотел да е само увлечение,но май си е сериозно :?

:grin: :grin:

8)

ПП... Сичко е възможно...