PDA

View Full Version : Нищо не е наред в този скапан живот !!!



natity91
11-02-2008, 20:20
Здравейте. Първо искам да се извиня за тази тема защото няма да ви моля за съвети и тн просто ще се оплача... Да, ще се оплаквам защото немога да говоря с никой и точно затова вече превъртам. На кратко "не съм добре с главата" при мене е в буквалния смисъл. Изпадам в малки и кратки депресии. Почти всеки ден потъвам в някакви състояния които наистина немога да опиша. От малкото ми се доревава,ядосвам се от малкото,треперя,понякога немога да спя.. неискам да е така но положението не е под мой контрол. Немога с никой да говоря а толкова много неща ми тежът.Като започнем от това че спомените за насилието у дома ми се връща постоянно,тормозят ме,тровят ми съзнанието с черни мисли,нямам щастливата съдба да си имам и мама и тати до мен.Нямаме пари(знам че това е проблем за всички и на никого не стигат)майка ми едвам се оправя жената.Преживях една много горчива любов.С големи трагедии и драми. С много сълзи и ужас които продължи 2 години. Сега това момче е единствения човек които иска да ме изслуша.Нямам приятели..само познати които немогат да ме разберат.Боли ме ужасно и много ми тежи нещо на душата... Превъртам!!! Дали заради животът ми досега или защото не съм го преодоляла... незнам какво е!!! Благодаря на всички които стигнаха до края! Сигурна съм че не ви се слуша как се оплаквам но аз винаги си мълча и искам поне веднъж да кажа ПИСНА МИ ! Благодаря много ! :cry: :cry: :cry: :-k :-k :-)

lifestyler
11-02-2008, 20:34
Първо спри да мислиш за лошите неща, които са ти се случили. Помъчи се да се отърсиш от мисълта за тях и си набележи цел. Догодина завършваш, наблегни на ученето например. Заедно с това можеш да си измислиш някакво занимание, хоби - нещо, което ти е интересно и те кара да се чустваш по-добре. Пробвай да превърнеш някое от "познанствата" си в по-дълбоко приятелство, общувай с хората и покажи свежата част от себе си, която не пази спомена за неприятните моменти. Ще видиш, че нещата ще се оправят и ще се чувстваш добре, просто най-важното е да загърбиш гадното минало и да вярваш, че "те чакат само празници" :smt023 :smt058

Nam3less3
11-02-2008, 20:42
Живота си е чудесен, сами си го спакваме. Разкажи по-подробно.

Blab
11-02-2008, 20:45
Знам какво ти е.
Така че, насреща съм.

natity91
11-02-2008, 20:47
Знам какво ти е.
Така че, насреща съм.



Mnogo ti blagodarq :-)

firegirlll
11-03-2008, 04:05
депресия няква.. ще ти мине. Не, че ти умаловажавам проблема, просто ако продължиш да мислиш толкова черногледо и обръщаш внимание само на лошите неща, които ти се случват доникъде няма да стигнеш.. :?

MartiSSima
11-03-2008, 09:40
Това което си написала, донякъде дава картина върху живота ти но не изцяло.Моя съвет е да намериш човек който да ти е приятел и да ти подаде ръка в трудните ти моменти.Понякога е трудно,понякога е лесно но живота не е справедлив с всички.Едни имат едно,други имат друго, и ти не си виновна за това.Просто намери нещо което да те радва, нещо което като го погледнеш да дава малък смисъл на живота ти, нещо което да те мотивира и стимулира да продължаваш напред в тоя скапан живот.
Надявам се малко да съм ти помогнала ако решиш можеш да ми пишеш ЛС, ще се радвам да ти помогна :-)

soul1199
11-03-2008, 11:04
ne biva da misli6 za lo6ite ne6a,opitai se da nameri6 4ovek,koito 6e te izsly6va i razbira,kusmet,mila

MaMkaMy
11-03-2008, 17:55
Е, значи не съм единствения на който му е трудно...имало и други.
Аз мога да ти кажа само да бъдеш благодарна и на това което имаш... Апък живота ти сам ще се оправи.Бъди силна и никога не се предавай, гледай само напред ;)