PDA

View Full Version : Зинерит?



*[...straWberry]...*
11-02-2008, 20:39
изпозвали ли сте Зинерит? :neutral: една приятелка ми го препоръча и каза, че е ефикасен... вие какво мислите по въпроса? а трябвали лекарско предписание, защото съм от малък град и тук няма дерматолог... но ако се наложи ще отида :-o акнето ми е в начален стадий, ако мога така да се изрека ... нямам много пъпки, но съм длъжна да се застрахавам... а дали ще има проблем, ако използвам Зинерит заедно с фон дьо тен... ако не препоръчайте някой по-надежден... надявам се темата да не се препокрива с други... БЛАГАДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :P

varnen4e
11-02-2008, 20:47
Аз го ползвам. Много е ефикасно и не е по лекарско предписание. Ползва се с почивки. Аз лично ползвам 1 опаковка след това 2 месеца почивка и така..Все пак е с антибиотик.
И няма проблем за фон дьо тен-а.

*[...straWberry]...*
11-02-2008, 20:52
:grin: ооо сепер... и аз ще опитам... надявам се да памогне и на мен ... за колко време използваш една опаковка? :-o

varnen4e
11-02-2008, 20:57
За около месец..

pinki
11-07-2008, 14:08
Оо няма да сбъркаш ! Мн се бях опъпчивила, а иначе имам мн чисто лице и си взех такова още на 3я ден поне половината "гадини" бяха преемахнати :o

marilyn
11-07-2008, 21:03
...*]изпозвали ли сте Зинерит? :neutral: една приятелка ми го препоръча и каза, че е ефикасен... вие какво мислите по въпроса? а трябвали лекарско предписание, защото съм от малък град и тук няма дерматолог... но ако се наложи ще отида :-o акнето ми е в начален стадий, ако мога така да се изрека ... нямам много пъпки, но съм длъжна да се застрахавам... а дали ще има проблем, ако използвам Зинерит заедно с фон дьо тен... ако не препоръчайте някой по-надежден... надявам се темата да не се препокрива с други... БЛАГАДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :P

И аз исках да си купувам Зинерит, нямам чак толкова мн пъпки, но реших да си го взема. Отидох в аптеката, щяха и без рецепта да ми го дадат, но ми казаха, че той се използва при мн тежки случаи на акне, когато има силни възпаления и че страшно изсушава кожата. За второто съм 100% сигурна, две приятелки го ползваха, едната няма пъпки вече, но каза че го е ползвала заедно с някакъв хидратиращ серум, а другата го спря на 2-рата седмица, защото й изсуши кожата прекалено. Та като цяло не ти го препоръчвам, аз лично се отказах от него. :)