PDA

View Full Version : Според вас жените мръсници ли са?И обичат ли грубия секс?



pavlinkamalinka
11-02-2008, 22:49
az obi4am grubiq sex a vie?

IvJonas
11-02-2008, 23:09
:lol: всеки различно

Erica1
11-02-2008, 23:50
Дам, всеки различно обича. :)

pavlinkamalinka
11-03-2008, 00:05
e, da to e qsno, 4e vseki e razli4en, no po int e dali 6te si priznaete sakrovenite jelaniq
az sega sam na 21 i ot 15 god prava sex i vi kazvam 4e nejniq sex e mn sku4en :oops:

Consequence
11-03-2008, 00:07
e, da to e qsno, 4e vseki e razli4en, no po int e dali 6te si priznaete sakrovenite jelaniq
az sega sam na 21 i ot 15 god prava sex i vi kazvam 4e nejniq sex e mn sku4en :oops:
Викаш, не ти ли се удря главата в стената не си е работа, а ? :D

pavlinkamalinka
11-03-2008, 00:10
ami sexa si e sex pak i nejnite lubovnica sa si gei4eta kvo da se lajem
pone sega mi xaresvat po hard ne6ta :oops: vs jeni sme si taka
no nqkoi ne si go priznavat
ili tva koeto pravat ne e sex ...

Consequence
11-03-2008, 00:16
ami sexa si e sex pak i nejnite lubovnica sa si gei4eta kvo da se lajem
pone sega mi xaresvat po hard ne6ta :oops: vs jeni sme si taka
no nqkoi ne si go priznavat
ili tva koeto pravat ne e sex ...
Виж сега моме, нежните любовници са си нежни любовници.
Няма нищо "гейско" в това да си нежен с партньорката си.
Не знам на теб какво ти е приятно и какво визираш под хард, но смея да твърдя, че не всички жени имат подобни желания.Или дори да ги имат, не искат само това.Трябва си разнообразие.

pavlinkamalinka
11-03-2008, 00:22
ami az vs jeni koito sam pitala obi4at grubiq i nestandarten sex
a smeq da kaja 4e imam mn priqtelki i obi4ame da si govorim na taq tema
4estno kazano pove4eto maje ne predpolagat kakvo ni xaresva i zatova ne se spravqt xi4
zatova nai dobre mi poslu6ai saveta
ne mn grub sex, no ne i da se pregra6tate samo 6toto e skuki4ka

Consequence
11-03-2008, 01:10
ami az vs jeni koito sam pitala obi4at grubiq i nestandarten sex
a smeq da kaja 4e imam mn priqtelki i obi4ame da si govorim na taq tema
4estno kazano pove4eto maje ne predpolagat kakvo ni xaresva i zatova ne se spravqt xi4
zatova nai dobre mi poslu6ai saveta
ne mn grub sex, no ne i da se pregra6tate samo 6toto e skuki4ka
Виж какво, последната ми връзка продължава вече седми месец.
Правим доста редовен секс.Имал съм и доста други.Смятам, че съм достатъчно наясно с това какво искат жените (откъм секс, нали иначе е трудно да се каже :) )
На моята жена и харесва примерно да я подхвана на задна и да я държа само за косата примерно докато я лашкам стабилно и т.н., но в същото време обича и да го правим бавно и с по-нежни движения.
Казах ти, трябва си разнообразие.

hottie
11-03-2008, 07:04
Това че някой обича грубия секс не я прави мръсница. Мръсниците имат мнооооого други "характеристики"

slun4evo
11-03-2008, 07:17
Всяка жена има различни предпочитания, понякога това зависи от настроението. :)

miloto_girl_4e
11-03-2008, 07:24
Не може всички жени да харесват грубия секс.. Както и не можеш да твърдиш, че ако някой не харесва такъв тип секс, значи не прави никакъв секс ...
Това все едно аз да кажа, че има ли груби елементи това вече не е секс, а мазохизъм..
Всеки с потребностите и желанията си все пак..
Аз не обичам грубите неща ..

MusicIsTheKey
11-03-2008, 08:07
Въпрос на желание, настроение, въображение и партньор. Всеки има различни предпочитания. Понякога по-грубото е по-хубаво и сладко. (Не говорим за твърде грубо, разбира се.). Разнообразие е и изобщо не е 'мръснишко'.

Wrathchild
11-03-2008, 09:10
Всяка жена харесва различно нещо и не виждам кое му е мръснишкото на грубия секс. Аз като харесвам и двата, в зависимост от настроението ми, то това значи ли, че понякога правя секс, а понякога не? Вкарай си го в мен, ама няма да го броим за секс...

MakeMeLaugh
11-03-2008, 10:14
ami az vs jeni koito sam pitala obi4at grubiq i nestandarten sex
a smeq da kaja 4e imam mn priqtelki i obi4ame da si govorim na taq tema
4estno kazano pove4eto maje ne predpolagat kakvo ni xaresva i zatova ne se spravqt xi4
zatova nai dobre mi poslu6ai saveta
ne mn grub sex, no ne i da se pregra6tate samo 6toto e skuki4ka
Виж какво, последната ми връзка продължава вече седми месец.
Правим доста редовен секс.Имал съм и доста други.Смятам, че съм достатъчно наясно с това какво искат жените (откъм секс, нали иначе е трудно да се каже :) )
На моята жена и харесва примерно да я подхвана на задна и да я държа само за косата примерно докато я лашкам стабилно и т.н., но в същото време обича и да го правим бавно и с по-нежни движения.
Казах ти, трябва си разнообразие.
Подкрепям Consequence!!

Това е тайната на успеха. Тия дето се впечатляват само от клатене да им го набиват като свине не ме кефи.
Зависи от настроението ;)

titinkaa
11-03-2008, 19:39
еми има някои които си падат по него ама има и други които обичат по нежния секс,аз например обичам и двете :grin: :-P

babytuy
11-03-2008, 20:30
Всеки има своите предпочитания...
Попринцип обичам по-грубия секс, но понякога имам настроение за по-нежен... Незная, всеки път е различно, но не се смятам за мръсница :oops:

pavlinkamalinka
11-04-2008, 10:25
e razbira se 4e ima i momenti v koito xaresvame i po nejen sex no govorim za pove4eto pati

jghgh
11-04-2008, 11:04
e razbira se 4e ima i momenti v koito xaresvame i po nejen sex no govorim za pove4eto pati

Добре, не прекалявай.. стига толкова :shock:
Още малко и ще почнеш да си налагаш мнението, че малко ти остава като ти гледам постовете...
Ама такова, ама онакова, ама кви приятелки си имала, ама кви гейове били еди-кои-си, каква скука било еди-що-си, СПРИ СЕ!
РАЗБРАХМЕ ВЕЧЕ НА ТЕБ КАК ТИ ХАРЕСВА СЕКСА И КВИ ПРЕДПОЧИТАНИЯ ИМАШ.
Не можеш ли да стоплиш че хората са уникално различни и наистина има доста различни мнения по един въпрос, за който ти си мислиш че знаеш всичко.
Не допускаш ли, че има хора които пък са точно обратното на тебе - от време на време искат груб секс, а в повечето случаи нежна любовна прелюдия...

Ебаси, спри да спориш!

По психология не ти ли е набивала даскалката че хората са съвършено различни и уникални... понеже нашата често го повтаря, а аз и отдавна съм се убедила в тва!


Пф, как се раздразних... цялата ти тема, цялата ти категоричност... откъде си сигурна за всичко?

Ясно че при тебе повечето пъти си искаш здравото клатене, ама защо не се съгласяваш че при другите не е така?

Деазнам... мисли по-неогранично и се опитвай да си представяш че всичко е възможно, защото наистина е!

DarkKisss
11-04-2008, 11:07
ami sexa si e sex pak i nejnite lubovnica sa si gei4eta kvo da se lajem
pone sega mi xaresvat po hard ne6ta :oops: vs jeni sme si taka
no nqkoi ne si go priznavat
ili tva koeto pravat ne e sex ...
Виж сега моме, нежните любовници са си нежни любовници.
Няма нищо "гейско" в това да си нежен с партньорката си.
Не знам на теб какво ти е приятно и какво визираш под хард, но смея да твърдя, че не всички жени имат подобни желания.Или дори да ги имат, не искат само това.Трябва си разнообразие.

напълно те подкрепям! :-D

varnen4e
11-05-2008, 06:20
И аз предпочитам по- грубия секс.
:)

vikit_o
11-05-2008, 14:49
ami az haresvam po gruboto durjanie,mn me vazbujda :-P :-P :-P :-P :oops: :-)

sexita
11-05-2008, 14:53
И аз обичам :D

AnnitoOo
11-05-2008, 14:55
dali jenite obi4ali grybiq sex ?!? mnogo qsno 4e spored nastroenieto idvat i 4yvstvata i jelaniqta !!! :)

AnnitoOo
11-05-2008, 14:58
i sushto jenite obi4ame da eksperimentirame .... :D aham takiva sme si nie

Rysa_Kykla
11-08-2008, 11:48
az obi4am grubiq sex a vie?


амииии аз различно...обичам първао да започваме нежно и после да свършим грубичко :P :P :-)