PDA

View Full Version : проблем...



SeptiumsHeap
11-03-2008, 00:01
zdraveite 1vo iskam da se izvinq za nevyzmojnostta da pisha na kirilica vyv momenta, znam kolko mnogo vsik4i vie mrazite tova :]
I da premina na su6tinata ...
Predi preblizitelno mesec i polovina se zapoznah sys edno momi4e ...( mislq 4e ako ima kraq na sveta to bi zapo4nal sys tova izre4enie xD)
i taka mnogo si dopanahme no ima sledniqt problem, tq si ima priqtel, koito oba4e ne moje da vijda samo 3-4 puti vyv godinata ( u4im izvyn stranata)
prosto ne moga da opi6a kolko mnogo si dopadame, dopulvame si izre4eniqta i mislim po4ti ednakvo ( ednakva zodiq sme )
predi nqkolko sedmici az se re6ih i i kazah 4e si q haresvam vypreki 4e v momenta si ima priqtel, tq razbira se taki4no mi kaza 4e si go obi4a svoq i vypreki 4e ne moje da se vijda sys nego iska pone da probva vruzka ot dulgo razstoqnie...
ot togava ne sum povdigal vyprosa a i tq ne se otdrupna ot men kakto bqh prepoojil no naprativ sega sme mnogo dopri priqteli no men vse o6te ne6to me glojdi i vse pak imam jelanie da sym sys neq.( zabelejete ne kazvam 4e izpitvam seksualen glad da si legna sys neq a prosto da imam vryzka za6toto tolkova mnogo si dopadame) postoqnno sme zaedno .. prosto neznam kak da go opi6a...
ii taka ako nqkoi moje da mi pomogne da pi6e syveti predlojeniq , kakvoto i da e...
ps:otnovo se izvinqvam za latinicata...

firegirlll
11-03-2008, 03:43
Здравей :) Явно въпросното момиче също държи на теб и на вашето приятелство, щом не се е отдръпнала, след като ти си повдигнал "болезнената" тема. Дали тя те харесва не мога да кажа, защото няма информация, по която да съдя за това. Лично мое мнение е, че връзка от разстояние не може да съществува дълго време, освен ако двамата не са се виждали често в началото, а после са се разделили, или много се обичат. Голяма вероятност има мерака за връзката и да отмине, защото съм сигурна, че на никое момиче не му харесва да вижда толкова рядко приятеля си. Моят съвет е да не говориш повече за това, със сигурност тя го е премислила и ще продължи да го мисли, дори и да не коментираш повече тази тема. Изчакай, докато и тя реши какво да прави. Успех.

nina_inlove
11-03-2008, 09:17
Здрасти, незнам какво да ти кажа, защото съм в същото положение. Влюбена съм в приятеля си от училище, но не става и не става. Като не иска ти не можеш да я накараш така че.....

SeptiumsHeap
11-03-2008, 14:29
taka ami cqlata rabota e 4e nie po princip 6te sme tuk zaedno pone o6te nqkolko godini ( i imame potencial) a tq ve4e mi spodeli 4e e vuzmojno da jiveem dvamata sledva6tata godina
vyv momenta az se opitvam da se durja kolkoto se moje po priqtelski i ne iskam da precakam rabotata taka 4e 6te q 4akam, kakvo da se pravi ...

:?

SeptiumsHeap
11-03-2008, 14:41
absolutno sum suglasen - ne bih go napravil, imal sum vyzpojnost
no prosto ne sum ot tipa hora koito biha postupili taka...

soul1199
11-03-2008, 15:08
Замисли се за приятеля и обаче ;) Той я обича и тя го обича. Изчакай...не прави опити да им разбиваш връзката, на теб ще ти тежи :? +1

SeptiumsHeap
11-03-2008, 21:36
bump ^^

SeptiumsHeap
11-05-2008, 01:22
ok ami predi nqkolko dena tq se beshe skarala sys gadjeto, az est q ute6ih i taka natatyk, no mislq 4e posle sa se sdobrili( koeto nqma ni6to lo6o est radvam se za neq) ... abe rabotata po4va malko mai da zamira (ot moq strana), ve4e e ako moga da se izrazq samo edna baza po nagore ot samo priqtelka...
taaa, q kajete spored vas nqkakvo razvitie dali 6te ima ili da si teglq edna maina i sa si tyrsq kusmeta v jivota s druga

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 04:41
Тегли една майна и от мен 8) Аз така прая... като видя, че нищо няма да стане... Викам Адиос... И това е... Ама при мене е доста трудно да се убедя, че нищо няма да стане... :oops: