PDA

View Full Version : Моята детска мечта



deviz96
11-03-2008, 07:08
hora pomognete mi na tema moqta detska mechta

JahSoldier
11-03-2008, 07:33
Объркал/а си раздела. П.С. Как очакваш да ти помогнем, след като това е за ТВОЯТА детска мечта .. Мечтите на всеки са различни нали знаеш .. :)

BaBy_bS
11-03-2008, 08:21
пускате безсмислени теми.като тази,и като една друга:избор-книга или телевизия ... защо го правите,толкова ли нямате грам мозък в главата си,да изкажете своето мнение.конкретно по тази тема,без да намесвам другата-не знаеш ли каква е мечтата ти,какво искаш да направиш,какво искаш да имаш,къде да работиш и т.н. и т.н. ?това е есе (според мен),даже не е задължително да е дълго ... направо не знам какво ще правете за напред щом такива прости неща не можете да свършите ..

slim__shadygirl
11-03-2008, 08:58
ц-ц-ц-ц :?

wolfgirl
11-03-2008, 09:50
pfffffffff...

Еми ако си момиче, кажи, че си искала да бъдеш принцеса или фея ! :D
А ако си момче- рицар или нещо там!

И аз имах подобна тема за писане веднъж! :grin:
Написах, че моята детска мечта е да стана серийна убийца, за да убия всички учители по света! :D :grin: :D :grin: :D :grin:
писаха ми 6! Беше ми 10 страници и много грамотно написано, а тогава бях на 9! :D :D :D Ама от тогава началната ми учителка ме мрази! :shock: :grin: Излезе ми през носа :-o
Мноо ми пука! Са съм в първа английска приета, тая курва, която я имах за учителка още си виси във втора немска като начална учителка!!! :D :D :D :D