PDA

View Full Version : Коя да избера?



GD
11-03-2008, 10:09
Здравейте на всички искам да ви помоля за съвет: А ето и моята история

Имам сериозна връзка с момиче с което сме заедно година и половина отначало всичко беше идеално първите 5 месеца след което почнахме да се караме много и така накрая се разделихме тя поиска. После след раздялата аз се борих 5 месеца правех всичко за да сме заедно и накрая се събрахме ходихме това лято на море за една седмица и всичко си вървеше като по - вода но накрая последната вечер се скарахме отново. Бяхме на кръчма но прди да отидеме тя и оше някакво момиче казаха на нас с хората които бяхме да идем да се настаним те като се оправят ше дойдат. Добер ние отидехме седнахме и накрая те дойдеха тя седна до мене без да каже мило здравей как си и да ме целуне нали така е редно уж. Не тя се наду телефона и звънна и вика ооооо кой ми се обади и беше радостна и така през цялата вечер никакво внимание от нейна страна. После станахме от кръчмата и на дискотека и там какво да видя тя играе с няккув аз викам няма да ревнувам и като ги видех почнах да пия и накрая да затоври дискотеката какво да видя тя с някъв си тругват и ми вика айде че си тръгнахме а аз бях много зле и бях в тоалетната. И на тругване аз ги настигнах пиян с бутилка бира в ръка и тя ми вика ела да гл;едаме изгрева и аз викам няма и почнах да й викам и се сдърпахме много сериозно. На другата сутрин аз се обаждам и какво да разбера тя ми вика ама аз има нещо да ти казвам а като аз си бях тръгнал да си ходя бях на гарата и се молех да сме заедно защото предната вечер ми каза че се разделяме. И аз се молех и така накрая се видяхме след 5 -6 часа чакане на гарата докато дойде и беше много омърлушена и така докат се качим на влака и тръгна ми каза: Мило обичам те много искам да го знаеш ;( след което ми каза че се е натискала с някъв след като сме се били скарали. Тогава викам ще простя няма да викам както преди по спокоен ще бъда и добре до тука. А забравих да спомена че с нея се запознахме преди една година и от тогава сме заедно след това всичко което ви споеманх до тука.

Но в един момент тя пак беше странна не се обаждаше и накрая ми вика искам да си останем проятели ти не го ли разбра.. демек защтото не се обаждаше и аз тогава и каза доста неща че един ден ако реши да сме заедно сърцето ми е ще е отворено за нея и така си тръгнах с болка рев плаках много знам че съм момче и не трябва но когато обичаш и чувстваш е неизбежно ако си усетил истинската любов. И тогава мина един ден и си викам добре ще го преживея някак си. Забравих да спомена че съм момче на 19г и работя като барман в едно кафе. Там е работата че има едно момиче друго което идва в кафето всеки ден и само като я видя се усмихвам всякаш от семята до небето незнам как да го нарека нещо което немога да си обясна шом я видя. Тя е дъщеря на колежката ми а тя е 69 набор а момичето и е на 15. Там е работата че след като сме се виждали всеки ден ит както почнах работа сега почнах и си викам да опитам с нея с това момиче и да се опитам дазабравя приятелката си с която ходех.Но стана така че след два дена бившата ми праща смс че неможела без мен че неиска да заминавам да не я оставам сама и аз си викам добре какво да я права обичам и аз. Но след като се обадих и се чухме с нея всичко добре. Но има проблем когато с еобада да се видим тя се ми казва имам работа или ще ти с еобадя по късно . А с другото момиче се виждаме всеки ден неизбежно е че идва след даскало да види майка си а аз може би изпитвам нещо към това момиче. Вече излизахме два пъти така официално дето се вика само двамата и... се целувахме незнам това изнбевяра ли е към момичето с което иска да се съберем и знам че не трябва да си грая така с чувствата на едната и другата, но какво да правя едната я виждам всеки ден имаме се с майка й и сме добжри проятел;и другата намира причини или ако аз не се обадя тя няма и да се сети да се видим иили ще намери причини. Моля ви знам че темата е много дълга но искам съвет защото съм много объркан и досегха не съм попадал в такава ситуация :( :( :( :( :( :( :( :? :? :? :? :? :? :? :?

assd
11-03-2008, 10:39
с по-големите цици, без да чета даже ти казвам!

soul1199
11-03-2008, 10:46
probvai s novoto momi4e i i kaji na priqtelkata si,4e iska6 da se razdelite okon4atelno,prosto spored mene nqma smisal da produljavate,kusmet :)

ivsan4eto
11-03-2008, 10:54
Само да ти кажа, че имаш бая правописни грешчици :-D . Иначе от това, което разбрах според мен трябва изобщо да зарежеш бившата - мисля, че само си играе с теб....Защо наистина не пробваш с другото момиченце?

Alderis
11-03-2008, 11:01
с по-големите цици, без да чета даже ти казвам!
+1
:D :razz: :razz: :razz: :razz: :wink: ;-)

leoparda93sl
11-03-2008, 11:13
с по-големите цици, без да чета даже ти казвам!
+1 :D :D :D :D 8-) 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mim4ety_sara
11-03-2008, 12:02
S novoto momi4e po-dobre,drugata ne6to te mentri :D i ne e stoka

NaNa_SladuRana
11-03-2008, 12:38
с бившата нищо добро не те чака от мене да го знаеш :)

BaiToq
11-03-2008, 16:51
Избери най-ебливата.

MP
11-03-2008, 16:58
Очевидно обичаш бившата

sextazy_baby
11-03-2008, 19:23
Мисля,че с новото момиче ще ти е много по-добре

Erica1
11-03-2008, 21:30
Избери новото момиче. \:D/

GD
11-05-2008, 05:44
Ами аз направих избора си вече колкото и да ме боли и да ми е гадну вече ми е безразлично към бившата. Избрах новото момиче и мисля че направих правилниям избор. Благодаря на всички за съветите ви :)

LittlePrincess
11-05-2008, 06:16
Ами аз направих избора си вече колкото и да ме боли и да ми е гадну вече ми е безразлично към бившата. Избрах новото момиче и мисля че направих правилниям избор. Благодаря на всички за съветите ви :)

И аз мисля,че правилно си избрал. :)